Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Len
Post : 03 sie 2009 21:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Nowy wywiad z założycielem Iron Squad na Graj Po Polsku!
Był rok w którym przeprowadzono z nami aż 3 wywiady po to, by ucichło na kolejne 2 lata. Ale znalazł się jeden odważny - kierownik grupy Kochatak Group, redaktor strony Graj Po Polsku przepytał założyciela Lena. W krótkim wywiadzie założyciel Iron Squad opowiada o pracy w zespole, przeszłości i najbliższych planach. Pytania są dość ogólne. Niemniej, na pewno warto się z nim zapoznać.


Kiedy przeprowadzano ze mną ostatni wywiad w 2007 roku, jeszcze nie miałem zbyt dużego doświadczenia w ich tworzeniu (tzn. zadawaniu pytań). Przez ten czas sporo się zmieniło a mi ciężko było się postawić w sytuacji w której ktoś inny układa pytania a ja nie mam nad nimi władzy xD


*
  WWW
lukasamd
Post : 03 sie 2009 22:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Możecie mój komentarz uznać za jaki zechcecie, możecie mówić że sieję panikę, ale powiem to co sądzę:

To początek... to początek końca polskiej sceny Jagged Alliance :|


*
  WWW
Len
Post : 03 sie 2009 22:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A ja się przeraziłem jak przeczytałem newsa na JACenter, nie wiedział że to aż tak tragicznie brzmi (znaczy, moje odpowiedzi w wywiadzie) xD Ale bez przesady, dobre wiadomości chyba też były? :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 03 sie 2009 23:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No nie bardzo... może oprócz tego że nie kończycie działalności jako takiej no i że (kiedyś) będzie JA1 PL.


*
  WWW
Paker111
Post : 04 sie 2009 16:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 79
  • Dołączył: 07.07.2008
  • Skąd: Kraków/Słupsk


Cytuj:
Chyba najlepiej zapamiętałem propozycję szefa pewnej grupy, która wówczas od podstaw tworzyła własną grę. Propozycja dotyczyła wspólnego stworzenia modyfikacji do Jagged Alliance 2. Po długich rozmowach propozycji nie przyjąłem argumentując, że na to zbyt wcześnie. A dziś ta grupa jest firmą :]


znaczy się?
Cytuj:
Dość oczywistym jest, że najmocniej interesują nas gry strategiczne, która są najbardziej żywotne, ale w planach jest także gra FPS z 2003 roku

Jaka to gra?

Ogólnie wywiad bardzo mi się podobał, dużo się z niego dowiedziałem (ale mimo wszystko wolałbym dłuższy).

_________________
Polska nie ma przyjaciół, Polska ma interesy.


*
  WWW
Len
Post : 10 sie 2009 09:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Paker111 pisze:
znaczy się?

Znaczy się, co dokładnie? Mam ci tłumaczyć całą historię? ;)

Paker111 pisze:
Jaka to gra?

Gdyby był to odpowiedni moment, zdradziłbym tytuł już w wywiadzie ;)


*
  WWW
Paker111
Post : 10 sie 2009 11:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 79
  • Dołączył: 07.07.2008
  • Skąd: Kraków/Słupsk


Tak, poproszę całą :)

Ale ty nie jesteś z nimi związany więc czemu nam nie powiedzieć. Czy oni tę grę w tajemniczy robią czy jak :>

_________________
Polska nie ma przyjaciół, Polska ma interesy.


*
  WWW
Len
Post : 10 sie 2009 13:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Oj, tam całej nie będę tłumaczył bo to zbyt skomplikowane :P Ta firma to EvoWare (wówczas znani byli pod inną nazwą) i tworzyli grę New Dawn ale projekt zawiesili w zeszłym roku skupiając swoje siły na Inkubatorze Gier, który miesiąc temu padł ofiarą kryzysu.

A z tą całą współpracą to skrótowo było tak: kiedyś napisali do nas z propozycją współtworzenia modyfikacji do JA2 o której pisałem na jednym forum na 2 lata przed rozpoczęciem prac nad Last Stand (najwyraźniej to wyłapali). Projekt dopiero dojrzewał w mojej głowie, dodatkowo byłem przekonany że Iron Squad nie jest jeszcze wystarczająco przygotowane na taki projekt (teraz już wiem, że było bardziej niż nigdy). Kiedy jednak prace nad LS zaczynały powoli ruszać - oni byli już zbyt pochłonięci pracami nad New Dawn. I ostatecznie nic z tego nie wyszło.


*
  WWW
Paker111
Post : 10 sie 2009 13:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 79
  • Dołączył: 07.07.2008
  • Skąd: Kraków/Słupsk


taa, raczej coś chcesz ukryć ;P
a serio to dzięki za wyjaśnienie.

_________________
Polska nie ma przyjaciół, Polska ma interesy.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron