Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 05 mar 2007 20:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No i strona Iron Squad Site doczekała się aktualizacji, nie będe się rozpisywał bo już mi się nie chce :] Po szczegóły zapraszam tutaj.


*
  WWW
Len
Post : 11 mar 2007 20:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na Iron Squad Site pojawił się długo oczekiwany kanał RSS! Mam nadzieję, że zrekompensuje wam on zepsuty newsletter nad którym jeszcze pracujemy. Zresztą po szczegóły zapraszam tutaj.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 13 mar 2007 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Cytuj:
- Błąd przy dodawaniu pliku STI - Rozwiązanie (całkowita nowość!)


Identyczny będzie na JAZ bo to w końcu współpraca była ;)

Cytuj:
- UNSLF.exe - Obsługa programu


Tak dla informacji to są jeszcze ze 3 komendy do tego program jak będe miał neta to Ci wszystko napisze ;)


*
 
lukasamd
Post : 05 kwie 2007 08:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja mam takie pytanie - o co chodzi z tymi reklamami na IS :D

Ostatnio był Rocky Balboa a teraz jest Call of Juarez... czy robicie fachowe spolszczenia do tych produktów czy co? :D :D


*
  WWW
Len
Post : 05 kwie 2007 10:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rocky Balboa wyświetlany w kinach jest, albo był (zależy gdzie) miesiąc temu w polskiej wersji, a Call of Juarez w polskiej wersji wyszedł we wrześniu wiec polonizacja ze strony IS raczej odpada ;) Po prostu reklama, nigdy takiej nie widziałeś? :D


*
  WWW
snick
Post : 05 kwie 2007 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Mówiłem to już parę razy i powtórzę jeszcze raz (tym razem na forum) - te reklamy mają się do IS Site jak piernik do wiatraka i najchętniej bym je stamtąd zdjął. :D


*
  WWW
Len
Post : 05 kwie 2007 15:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


snick pisze:
te reklamy mają się do IS Site jak piernik do wiatraka

Jak to w końcu reklamy. W telewizji też nie puszczają reklam pasujących do aktualnie wyświetlanego filmu :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 kwie 2007 15:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No dobra a ja mam w takim razie pytanie - czy te reklamy dają jakieś korzyści IS ??? :P Jeżeli nie to nie wiem czy jest sens je trzymać (choć ta z Call of Jauraz ładnie pasuje do strony ;) ).


*
  WWW
Len
Post : 05 kwie 2007 16:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Korzyści oczywiście są, możnaby wymienić choćby lepsze samopoczucie Lena wynikające z pewności przysłużenia się czemuś co uważa za dobre ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 kwie 2007 17:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Aha no to skoro Len jest bardziej uśmiechnięty od samego rana = lepiej wykonuje swoje projekty = dostajemy lepsze spolszczenia

No to takie reklamy w sumie mogą jeszcze być :D


*
  WWW
Len
Post : 10 kwie 2007 20:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Od jakiegoś czasu zadaje sobie to pytanie i nie mogę na nie odpowiedzieć. Na IS jest już troszkę tych poradników ale mogłoby być ich więcej tak więc mam dla was pytanie - Jakie poradniki chcielibyście na IS? Chodzi oczywiście o poradniki odpowiadające na pytania jak wykonać jakieś elementy w JA2.

Pytanie to kieruję głównie do moderów ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 kwie 2007 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja moderem nie jestem ale moim zdaniem przydałyby się poradniki które uczyłyby jak dobrze Jagged Alliance SPOLSZCZAĆ. W końcu tym się zajmujecie i dobrze wiecie jak to robić po 2 udanych projektach a o samym spolszczaniu jest bardzo niewiele.


*
  WWW
Len
Post : 11 kwie 2007 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Poradniki o tym jak spolszczać SĄ bo to przecież to samo co tworzenie modyfikacji tylko, że nikt nie wie jak zabrać się za robienie spolszczeń. Ake bez obaw, taki poradnik niedługo się pojawi na stronie bo nie mogłoby być inaczej. W końcu jako jedyni zrobiliśmy już dwa spolszczenia więc chyba najlepiej będzie jeśli my go napiszemy :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 kwie 2007 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No wiem że są ale nie konkretnie o spolszczaniu za bardzo a o tym jak modyfikować - fakt że wystarczy trochę pomyślunku i możemy i spolszczać ale to nie zawsze wszystko ;)

IMO przydałoby się jeszcze coś takiego jak edytowanie początkowego wyposażenia najemników itp.


*
  WWW
Len
Post : 12 kwie 2007 11:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na IS Site pojawił się nowy poradnik, który został bardzo prosto zatytułowany Katalog Data - Opis zawartości. Już sama nazwa wskazuje na to o czym jest poradnik, znajdziecie w nim opis wszystkich plików znajdujących się w katalogu Data więc jest on raczej skierowany do początkujących moderów.

Katalog Data - Opis zawartości


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron