Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 24 paź 2006 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ósemka.pl
yoyo.pl
tripod lycos

W sumie mogę jej polecić bo mają obsługę php, bazy danych i całkiem przyzwoitą pojemność.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 24 paź 2006 17:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


@Len

ja moge Ci polecić http://www.orgfree.com

sam na tym mam strone i nie mam żadnych problemów
i ma obsługe php, mysql i inne.


*
 
Maxwell
Post : 27 paź 2006 14:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


Len pisze:
I strona może się jeszcze bardziej opóźnić. Po tym jak wszyscy chcieli pomóc teraz dzieje się przeciwnie, ale tak zawsze kończy się przyjmowanie pomocy od ludzi z poza teamu.

:zdziw:

:rotfl:

Po prostu genialne - twoje zdolności pracy w grupie są oszałamiające :rotfl:
Nie dziwię się że ta strona powstaje rok skoro tacy ludzie zarządzają projektem.

_________________
I've... seen things you people wouldn't believe. Hmm... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like... tears in rain.


*
 
Len
Post : 27 paź 2006 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


I tak właśnie jest jak jest się szefem jakieś grupy. Ciekawe jak u ciebie by to wyglądało gdybyś musiał zajmować się w teamie wszystkim, począwszy od tłumaczenia, robienia grafiki, dodawania polskich znaczków (nie te na np. ALT+A), sprawdzał skończone pliki, testował w grze szukając błędów, poprawiał błędy (co z polską wersję JA2 jest bardzo uciążliwe), dodawał wszystko do gry, wymyślał planował i wprowadzał do gry różne nowości, pilnował 11 osób aby zrobiły to co mają i tak jak mają, wyznaczał im pracę, bawił się w pisanie różnych artykułów czy opisów do gry i tych Public Relations, szukał osób które mogłyby dołączyć do teamu i nam pomóc bo jest za mały...

Jakby tego mało w ostatnim czasie osoby, które chciały pomóc i z początku najczęściej wiele obiecywały czy chociaż mówiły, potem nagle cichły i zostawiały nas samych z problemami. A gdy chcę założyć stronę, najpierw przychodzą chętne osoby które są pewne, że zrobią stronę a po miesiącu rezygnują i tak przychodzi po kolei 7 osób z obietnicami, aż w końcu sam się tym zajmuję i gdziekolwiek założę serwer to są jakieś problemy, albo nagle usuwają serwer, albo uznają że usuną darmowe konta bo są nieopłacalne itp. itd.

Wiem, że trochę tego dużo i brzmi jak gruba przesada ale to są właśnie "uroki" szefostwa. I szczerze mówiąc ja też się nie dziwię, że strona powstaje rok.


*
  WWW
Fireox
Post : 27 paź 2006 19:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Maxwell pisze:
tacy ludzie zarządzają projektem

jacy ludzie ?

Lepiej poczekać i żeby to było wykonane dobrze a nie potem narzekać.. tak samo było z UCPL i co ?
mamy super spolszczenie :D

a co do serwerów to :
http://freehost.pl/
http://www.Osemka.pl
http://www.yoyo.pl - nie ufałem im ale podobno ostatnio dobrze sie sprawują


*
 
lukasamd
Post : 27 paź 2006 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja też jestem za cierpliwością a tym bardziej rozumiem Lena w sprawie prowadzenia jakiegoś projektu. Może na JAC nie ma takich wielkich jak spolszczenie UCPL ale czasami są jakieś i trzeba jakoś wszystkich zgrać co łatwe nie zawsze jest ;) , nie mówię już tutaj o takiej grupie jak IS - 11 osób z tego co pisał Len to już naprawdę może zrobić się bałagan.


*
  WWW
Len
Post : 25 lis 2006 17:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To już prawie pewne, wyczekiwana od ponad roku strona oficjalna grupy Iron Squad wystartuje już jutro!

Na stronie znajdziecie m.in. informacje o grupie, o projektach grupy tych starszych i obecnych, a także poradniki do JA2, JA2UB i JA2 1.13! W chwili obecnej trwają prace nad ostatnimi poradnikami. Przypominam adres strony - http://www.ironsquad.pl, wystartuje jutro w godzinach wieczornych.


*
  WWW
snick
Post : 25 lis 2006 18:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ooo, w końcu... W końcu może dowiemy się czegoś na temat projektu, nad którym IS pracuje aktualnie. :diabel2: Poza tym mam nadzieję, że strona zadowoli fanów, bo w końcu musieliśmy na nią dość długo czekać.


*
  WWW
Len
Post : 25 lis 2006 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja też mam taką nadzieję, a jeśli nie to zawsze będzie można pisać co jest nie tak i co dodać :)


*
  WWW
Fireox
Post : 25 lis 2006 20:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


No nareszcie juz sie nie moge doczekac jutra :D

czy wraz ze uruchomieniem strony dowiemy się jaką modyfikacje będziecie spolszczać ?
albo jakie macie plany na przyszłość ?

btw Proponuje zrobić czat z okazji otwarcia strony IS !


*
 
Len
Post : 25 lis 2006 21:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Fireox pisze:
czy wraz ze uruchomieniem strony dowiemy się jaką modyfikacje będziecie spolszczać ?
albo jakie macie plany na przyszłość ?

Nie od razu, za to dowiecie się kiedy po raz pierwszy ujawnimy jeden z projektów.

A taki czat to trzebaby zacząć planować o wiele wcześniej, ja bym proponował na święta kiedy wszyscy będą, ale to inny temat :)


*
  WWW
Bartek0511
Post : 26 lis 2006 07:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No w końcu....

Najbardziej jestem ciekaw waszych poradników i projektów.


*
 
Len
Post : 26 lis 2006 19:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Strona grupa Iron Squad wystartowała!

Stało się, tyle czekania, tyle problemów i wątpliwości aż wreszcie udało się to doprowadzić to końca. Strona oficjalna wystartowała o godzinie 19:40, mam trochę minut spóźnienia ale musiałem jeszcze coś zrobić :D

Zgodnie z zapowiedzią na stronie znajdują się wszelkie informacje nt. grupy, jej projektów i co najlepsze - poradniki jak tworzyć modyfikacje! Jak widzicie strona ma swój unikalny szablon stworzony przez Moteela, za co brawa dla niego, koniecznie napiszcie co sądzicie o tym szablonie.

Zapraszam wszystkich do komentowania strony i wszelkich zgłaszania propozycji. Find your way through war!

Iron Squad - Oficjalna strona grupy


*
  WWW
Grizzli
Post : 26 lis 2006 20:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Brawo, Brawo :jupi: :jupi: Strona wygląda super tylko trochę długo się ładuje ;)

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
suicidegirl
Post : 26 lis 2006 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 08.11.2006
  • Skąd: Warschau


Cytuj:
Colin

Status - Dodawanie polskich znaczków


Rozbawiło mnie to :D

Strona wygląda jak najbardziej w porządku :)

_________________
http://nathalie.zan.pl/blog


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron