Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 08 lis 2009 01:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek
Trwają prace polonizacyjne nad Cold War Rearmed 2!

Wraz z tym newsem zostaje pobity nasz rekord - 6 projektów jednocześnie, tyle jeszcze nigdy nie prowadziliśmy. Dokładnie tydzień temu do tego grona dopisano Cold War Rearmed 2, która dla fanów kultowego Operation Flashpoint będzie nie lada gratką. Będzie, ponieważ jej premierę zaplanowano na święta Bożego Narodzenia 2010 roku. Mówiąc prościej - polonizacja powstaje wraz z grą. Spore wyzwanie i, przede wszystkim, duża odpowiedzialność ale liczymy, że zdobyte doświadczenie kiedyś zapunktuje.

Cold War Rearmed 2 jest drugą odsłoną jednej z najbardziej obiecujących modyfikacji nad którą prace trwają dopiero od dwóch miesięcy. Od pierwszej części różnić się będzie grafiką, interfejsem i wszystkim tym, co Arma II od swojego poprzednika. Bo właśnie na tej grze bazuje CWR2, które jest swoistym "remakiem" ww. Operation Flashpoint. Misje, miejsca, postacie, uzbrojenie... wszystko, co najlepsze z pierwszej części OF. Gra tworzona jest z wielkim rozmachem, wystarczy wspomnieć o aż siedmiu wersjach językowych: angielska, francuska, hiszpańska, włoska, rosyjska, czeska i oczywiście polska. Niestety, ze względu na wczesny stan zaawansowania prac, nie możemy zaprezentować żadnych zdjęć. To uczynimy, kiedy tylko pojawi się taka możliwość.

I choć prace nad tłumaczeniem idą w ekspresowym tempie, to o ich efektach przekonacie się nie wcześniej jak pod koniec przyszłego roku. A więc, czekajcie cierpliwie, o postępach będziemy informowali na bieżąco.

_________________
Iron Squad | FonoGAME | Gry.Gery.pl | Jagged Alliance Center


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron