Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Beowulf
Post : 02 lis 2009 09:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


Przepraszam za off-top, ale z przykrością mi się tego typu dyskusje (czy może właściwszym określeniem byłoby słowo: pyskówki) czyta. I jest to m.in. powód z którego zrezygnowałem np. z forum taktyki i strategii. Także proszę uczestników o zachowanie pewnego poziomu kultury wymiany poglądów, albo o odpowiednią moderację, bo i to forum może stać się nieprzyjemne w odbiorze. Wiem, wiem, może merytorycznie dużo się nie udzielam, ale jestem stałym i oddanym czytelnikiem :>


*
 
lukasamd
Post : 02 lis 2009 14:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli o mnie chodzi, to nie sprawdzałem spolszczenia na ŻADNEJ witrynie zajmującej się ogólnie spolszczeniami do gier (poza tym na wspomnianym grajpopolsku.pl po prostu go nie ma, jest tylko do jednego z dodatków, Episode One).

Beowulf ma całkowitą rację - po co robić tu na forum takie "pyskówki"? Oto najważniejsze z powodów:
a) trzeba zachować kulturę
b) to NIE JEST forum o spolszczaniu gier, więc wasze kłótnie zostawcie sobie na PW / komunikatory / inne forum

Aha, Len, nie zapominaj się - zmiana nazwy tematu moim zdaniem to więcej niż przegięcie - to, że komuś nie podoba się co piszesz, nie oznacza wcale, że musisz go traktować w ten sposób (czytaj: nie życzę sobie takich zachować ze strony administracji na łamach JACenter).


*
  WWW
Len
Post : 02 lis 2009 14:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Aha, Len, nie zapominaj się - zmiana nazwy tematu moim zdaniem to więcej niż przegięcie - to, że komuś nie podoba się co piszesz, nie oznacza wcale, że musisz go traktować w ten sposób (czytaj: nie życzę sobie takich zachować ze strony administracji na łamach JACenter).

Czyli jakim? Wydzieliłem temat właśnie po to, żeby nie robić bałaganu "pyskówkami i przepychankami". A nazwa tematu idealnie oddawała to, co ta osoba wypisuje na forach. Pamiętasz Scooly'ego? Twig to jego odpowiednik w świecie spolszczeń.


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 lis 2009 16:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzisiaj jest już 22 listopada, polonizacja Chasera zalicza więc naprawdę spory poślizg, a to pomimo bardzo delikatnych założeń :P
Kiedy w końcu będzie? Szczerze powiedziawszy nie mam w co grać, od dawna nie było nic, w czym liczyłaby się fabuła, a zarazem coś, co nie ma jakichś kosmicznych wymagań. Krótko: gdzie ten obiecany Chaser PL?! :D


*
  WWW
Len
Post : 22 lis 2009 18:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Aktualnie spolszczamy teksty na grafikach, to ponadprogramowa praca której nie przewidywałem w momencie pisania posta o premierze w październiku. Tekstur jest sporo, a robi je tylko Berion więc idzie trochę wolno. Ciężko w tej chwili powiedzieć kiedy będzie premiera ale w takim tempie chyba nieprędko.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron