Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
Akuma Mortuus
Post : 07 cze 2016 23:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 28.05.2016


Na pewno system obrażeń nie jest realny. Nieraz za dużo strzałów przyjmują bohaterowie/żołnierze i żyją. Natomiast w miarę upływu czasu walki teren pokrywa się krwią i zwłokami. Jakby nie patrzeć mamy jakąś namiastkę prawdziwej wojny. Konanie naszych bohaterów, gdy są w ciężkim stanie z licznymi ranami, ich teksty w czasie ,,agonii" dodają według mnie smaczku.

Co by można było dodać by zwiększyć realizm? Nieraz komuś rozwalamy głowę na kawałeczki. A gdyby tak były widoki rozerwanych ciał, albo amputacje w czasie walki? Nie chciałbym aby to spotkało moich najemników, ale widok żołnierzy deidranny trzymających się za kikuty przed śmiercią i turlanie po ziemi z bólu wyglądało by PIĘKNIE.


*
 
Hurricane
Post : 08 cze 2016 11:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Można jednak pozostawić to wyobraźni, bo zwiększając w ten sposób realizm można zabić grę.


*
 
Wściekły Wąż
Post : 20 cze 2016 03:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 38
  • Dołączył: 20.02.2015
  • Skąd: Zielonka


Kiedyś grając w Fallout 3 wziąłem perka człowiek demolka. I zepsuło mi to klimat dalszej gry, gdy przeciwnik rozrywał się od kul. Ale delikatne rozczlonkowanie po granacie lub rakiecie było by miłym akcentem podnoszącym realizm.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron