Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Marius123404
Post : 20 mar 2012 15:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 30.12.2011
  • Skąd: Koło


Czy można mieć wiecej niż 6 najemników w Jagged Alliance 2 w jednej grupie ?


*
  WWW
bela555
Post : 20 mar 2012 15:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 18.03.2012


nie.

w jednej grupie można mieć wyłacznie 6


*
 
czuker
Post : 01 paź 2014 10:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 05.09.2014


Ja nigdy nie biorę IMP-owca jako podstawowego najemnika. Nie rozumiem idei brania go. Owszem kosztuje 3.000 i jest z nami od początku do końca, ale dla mnie nadaje się tylko do szkolenia samoobrony. Dla mnie IMP to postać bez wyrazu, charakteru. Nie ma powiązania z żadną z postaci, nie czuje do nikogo sympatii ani urazy, nie ma własnej historii i narodowości. Dla mnie - nuda. Wyszkolić można każdego. Kiedyś pod koniec gry nawet Haywire miał u mnie 94 celności i był moim nadrzędnym snajperem :D

Ogólnie to nie wyobrażam sobie teamu bez Magica i Scope. Po zdobyciu Almy również w podstawowym składzie jest Condrad


*
 
Dyzio
Post : 19 gru 2015 12:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14.09.2014


Może nikt tu już nie zagląda ale co mi tam.Uwielbiam Jagged Alliance 2,wracam do niego przynajmniej raz w roku,moim marzeniem jest stworzenie pełnoprawnej kontynuacji tej legendy.Fascynujące że gra ma prawie 20lat a nadal wzbudza emocje.

Moja drużyna:
IMP-zawsze kreuje go na psychola ze specjalnością broni automatycznej na poziomie eksperta.Minimi,pełno magazynków i najlepszy pancerz,zawsze w pierwszej linii.
Grizzli-twardziel i żołnierz,spec od broni ciężkiej.Głos i teksty na wielki +
Wolf-teksty/głos +.Do tego w razie czego jest sanitariuszem,mechanikiem i saperem.
Thor-podstawowy medyk,świetne warunki fizyczne i b.wysoka inteligencja.
Barry-mechaniko-saper,szybko się uczy.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron