Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2

Jak zabijacie sami wiece kogo?
Nozem 0%  0%  [ 0 ]
Nozem do rzucania 10%  10%  [ 2 ]
Z pieści 5%  5%  [ 1 ]
Z karata 0%  0%  [ 0 ]
Z broni automatycznej 80%  80%  [ 16 ]
Z pistoletu 0%  0%  [ 0 ]
Z Lawa 0%  0%  [ 0 ]
Z moździerza 5%  5%  [ 1 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
Winter
Post : 15 paź 2013 21:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 15.12.2012


Mnie się zdarzyło widzieć na screenie dawno temu (chyba z CD-Action) Mike'a i jego awatar pośród innych najemników. Trochę prób było by go zrekrutować, ale i tak wszystko kończyło się na niczym. Dało się z nim porozmawiać.. wymieniał kilka słów z dawnymi 'kompanami' i nawet nie atakował przez chwilę, dawał czas na wycofanie się z sektora.

Pamiętam, że u mnie ginął przez bliskie podejśćie do niego i wystrzeleniu serii z automatu, bo inaczej potrafił narobić kłopotów..


*
 
micand1989
Post : 16 paź 2013 05:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Winter pisze:
Mnie się zdarzyło widzieć na screenie dawno temu (chyba z CD-Action) Mike'a i jego awatar pośród innych najemników.

Jest w Historii AIM, można o nim poczytać krótką biografię.

Winter pisze:
Trochę prób było by go zrekrutować, ale i tak wszystko kończyło się na niczym. Dało się z nim porozmawiać.. wymieniał kilka słów z dawnymi 'kompanami' i nawet nie atakował przez chwilę, dawał czas na wycofanie się z sektora.

Pamiętam że miał w AIM swoich zwolenników jak i wrogów. Każdy z AIM jak go zobaczył to był krótki tekst powitalny (pozytywny bądź negatywny).

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Winter
Post : 16 paź 2013 11:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 15.12.2012


micand1989 pisze:
Jest w Historii AIM, można o nim poczytać krótką biografię.


Nie miałam na myśli strony z dawnymi członkami AIM. Pamiętam dokładnie co było na screenie. Był zrekrutowany, pośród innych najemników w drużynie w sektorze jakiegoś miasta, wszystkie słupki (energia, HP, morale) miał na najwyższym poziomie i stąd pojawiło się moje przypuszczenie, że jednak da się go jakoś 'nawrócić' i zrekrutować. Nie chcę myśleć ile wołałby pieniędzy za każdy dzień..

Mogę ew. poszukać i wkleić skan z samym screenem jak znajdę, tylko nie wiem czy można..


*
 
SaviolaMaster
Post : 16 paź 2013 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Może ktoś zwyczajnie chciał potrolować z użyciem fotoshopa, ew. jakiś zdolny koksu co się kodem gry bawi na własny tajny użytek, no albo za dużo wypiłeś :).


*
 
M'cin
Post : 16 paź 2013 17:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Albo był w becie. Można modderów spytać, czy on w ogóle jest "rekrutowalny"


*
 
Starchris
Post : 16 paź 2013 17:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


W JA2 absolutnie nie jest on rekrutowalny, w każdym bądź razie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takim się stał poprzez edycję plików gry. Bardzo możliwe, że ktoś na chwilę coś takiego zrobił i wykonał screena i wszystko potem skasował. W każdym bądź razie faktycznie przydał by się Mike jako werbowalna postać.

No a jakie byście dali mu statystyki, bo dla mnie miałby wszystko po 99, lecz mechanikę, wybuchy i medycynę i przywództwo na 0, no może w ostateczności 1.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
SaviolaMaster
Post : 16 paź 2013 19:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


@Starchris

Mechanikę i wybuchy tak, ale medycynę dałbym w granicach 30 (bo jednak doświadczony najemnik posiada jakieś podstawowe zdolności medyczne - polowe) , a przywództwo na hm i teraz w zależności kontekstu postaci (jako taka fabuła towarzysząca temu, że jest on werbowalny), bo jakby tylko założyć, że to były najemnik A.I.M, który już nie chce robić dla Deidranny to można by było ustawić mu przywództwo w granicach też około 30.


*
 
Winter
Post : 16 paź 2013 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 15.12.2012


Z tego co pamiętam, wszyscy najemnicy którzy byli w JA1, a pojawili się w JA2 mieli tendencję wzrostową jeśli chodzi o umiejętności. Mike w części pierwszej słabych statystyk nie miał.. MED 67. Zupełnie zmienianie umiejętności daje takie wrażenie, że jest to nieco inna postać, a nie ktoś, kim można było grać wcześniej.

Patrząc na wykreowaną osobowość owej postaci, można uznać, iż przez swoją ogromną pewność co do swoich umiejętności, nie poświęcał za bardzo czasu na to by je bardziej podkręcić, a na pozyskiwaniu jak największych pieniędzy za zlecenia. W sumie, jeżeli powstałby mod pozwalający go nająć, dałabym mu ok 30,000 - 50,000 $ za dzień, biorąc pod uwagę jego zdolności i to jakim jest.. materialistą. Wzamian dostawalibyśmy maszynę o nadludzkich zdolnościach.

Można mu zmienić poziom doświadczenia na 9, a przywództwo na ok 60 (na głupiego to on nie wygląda, a rozgarnięta osoba poradzi sobie niemal ze wszystkim..). No i względem wcześniejszej części, dostałby ode mnie jeszcze MED na 69, a reszta bez zmian.


*
 
Stridingshadow
Post : 17 paź 2013 15:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Winter pisze:
Wzamian dostawalibyśmy maszynę o nadludzkich zdolnościach.

Raczej typowego buca.
W historii AIM jest wzmianka o tym, że liczył sobie za dużo, za swoje "usługi", w zw. z czym agencja nie przedłużyła z nim kontraktu.

Winter pisze:
a przywództwo na ok 60

Jak już wspomniałem, ma reputację buca/dupka.
Większość najemników z AIM, bo spotkaniu go w Arulco wyraża szczerą chęć, żeby go zabić.
Mike może i jest w ścisłej czołówce najemników z AIM (dobre parametry fizyczne, niezłe techniczne, doświadczony, świetny strzelec), ale sądząc po jego osobowości, musi sobie wieszać kiełbasę na szyi, chcąc się pobawić z psem.
Mike widzi mi się, jako dowódca oddziału, w którym najczęściej padające słowo to frag*.

*http://en.wikipedia.org/wiki/Fragging

_________________
Obrazek


*
 
djt
Post : 17 paź 2013 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
Mnie się zdarzyło widzieć na screenie dawno temu (chyba z CD-Action) Mike'a i jego awatar pośród innych najemników.


W modzie Renegade Republik Mike był rekrutowalny :)
Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Stridingshadow
Post : 17 paź 2013 21:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


djt pisze:
W modzie Renegade Republik Mike był rekrutowalny

Tak gwoli ścisłości, to grając JEDEN RAZ w RR spotkałem Mike'a TRZY razy.
Jeden z tych dżentelmenów negocjował warunki, pozostali dwaj upierali się przy pójściu do piachu.

_________________
Obrazek


*
 
Winter
Post : 14 wrz 2016 22:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 15.12.2012


Jakiś czas temu przeglądając stare numery CD-Aaction udało mi się znaleźć recezję JA2, a dalej natknąć na.. Mike'a na screenie. Dowód zamieszczam niżej i nie mam lepszej jakości, źródło pochodzi ze skanu czasopisma jaki zamieścili kiedyś na krążku. Jak ktoś chce sprawdzić to w nr 06/99, strony 68-71.

http://vpx.pl/i/2016/09/14/CDA06-99_03dd.jpg


*
 
nemorus
Post : 16 wrz 2016 10:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


aj tam. na oryginalnym pudełku (kiedy jeszcze sprzedawano grę w pudełku) też były zdjęcia "wyssane z palca". najprawdopodobniej pochodziły z jakiejś bety, lub RC, nim ostatecznie zdecydowano się wyciąć to i tamto. Mike drenował kieszeń, więc mu podziękowano. zresztą dostępne dialogi sugerują oczywistą rzecz. wybrał większe zarobki. jakby nie było Reitman dysponowała niekończącym się źródłem gotówki - nawet, gdyby zamknąć ją w bunkrze.


*
 
Hurricane
Post : 17 wrz 2016 07:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Jest tak jak napisał nemorus, poza tym recenzja ze wspomnianego wyżej czasopisma jest trochę po łebkach, jeśli I.M.P jest sugerowany jako spam, właśnie screeny z Mike'em i niesnaski pomiędzy Steroidem a "drużyną I", które mógł załagodzić zwerbowany wcześniej Grizzly. Ale żeby napisać rzetelną recenzję pełnej wersji, należałoby przysiąść nad grą na dłuższy czas (kilka razy przejść).


*
 
dzidek1983
Post : 23 lip 2019 14:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 02.07.2009


Szybko, inaczej trzeba wiać.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron