Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 06 lis 2010 21:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


@Len, @Olinka:
Wasze 2 posty zostały usunięte.

To dało mi jeszcze więcej do myślenia i teraz wiem, że kroki w tym kierunku MUSZĄ być.
I będą.


*
  WWW
Len
Post : 12 gru 2010 15:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiecie co mnie cholernie denerwuje? Wielkie zbiorowisko ludzi wokół jednego dziecka. Wystarczy, że ktoś na jakieś spotkanie, przyjęcie czy co tam jeszcze, przyniesie swoje dziecko a zaraz wszyscy się podniecają i przez pół dnia rozprawiają (najczęściej przy jedzeniu) jak to ostatnio ów bachor ładnie się zesrał. Jezzzuuu...

Fakt. Mój post numer 5000. Jestem z siebie dumny!


*
  WWW
M'cin
Post : 12 gru 2010 16:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Bary szybkiej obsługi na stacjach kolejowych. Jako biedny student nie mam funduszy na takie burżuazje jak kebab z psa, a jak się po kilku godzinach wraca do domu mając w perspektywie schab z kapuchą, to zapach pieczonego czy w inny sposób sporządzanego posiłku wyzwala mordercze instynkty zdecydowanie skuteczniej niż deprawujące gry dla młodych psychopatów.

@Len - nie zauważyłeś posta nr. 5000 ;) lama :D


*
 
Len
Post : 12 gru 2010 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Poprawiłem (się) :P


*
  WWW
Andrew Vysotsky
Post : 13 gru 2010 16:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


Nie wiem o co w ogóle się kłócicie. Naprawdę wierzycie w to, że jest korelacja między płcią a inteligencją?

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 15 lut 2011 01:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Len pisze:
Wiecie co mnie cholernie denerwuje? Wielkie zbiorowisko ludzi wokół jednego dziecka. Wystarczy, że ktoś na jakieś spotkanie, przyjęcie czy co tam jeszcze, przyniesie swoje dziecko a zaraz wszyscy się podniecają i przez pół dnia rozprawiają (najczęściej przy jedzeniu) jak to ostatnio ów bachor ładnie się zesrał.

A Ty dzieci masz?


*
  WWW
Len
Post : 15 lut 2011 09:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak sam możesz z tekstu wywnioskować - nie.


*
  WWW
nemrod
Post : 15 lut 2011 13:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Z tymi dziecmi i skakaniem nad nimi non stop to zgodzilbym sie jeszcze niedawno z toba Len. Choc nie mam dzieci, to zostalem ostatnio wujkiem i szczerze powiedziawszy nie moge doczekac sie spotkania z moja siostrzenica. Jak potomek sie rodzi gdzies w bliskiej rodzinie to imo zaczynaja sie odzywac pewne uczucia wobec nowonarodzonego czlowieka.

_________________
.


*
 
Len
Post : 15 lut 2011 14:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiem o tym, każdy to mówi. Tak jest zresztą niemal w każdej sferze życia.

Ale też każdy powinien pamiętać, że wcześniej nie wyobrażał sobie tego :D


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 15 lut 2011 14:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Len pisze:
Wiecie co mnie cholernie denerwuje? Wielkie zbiorowisko ludzi wokół jednego dziecka. Wystarczy, że ktoś na jakieś spotkanie, przyjęcie czy co tam jeszcze, przyniesie swoje dziecko a zaraz wszyscy się podniecają i przez pół dnia rozprawiają (najczęściej przy jedzeniu) jak to ostatnio ów bachor ładnie się zesrał.

Mnie dzieci nie ruszają w żadną stronę.
A przynajmniej do czasu, aż nie zaczną dorastać, i okazywać jakichś oznak rozumu.
Niektóre osoby rzeczywiście dziwnie się zachowują, kiedy na horyzoncie pojawi się bachor, i denerwuje to nie tylko facetów, ale i kobiety (pozwolę sobie nie przytoczyć wypowiedzi koleżanki, która należy do tego samego klubu co Len i ja.).

Jaahquubel pisze:
A Ty dzieci masz?

A co to za różnica?
Rozmowa o kupie przy jedzeniu jest tak samo nieapetyczna, niezależnie od tego, ile kupy się w życiu widziało.

nemrod pisze:
Jak potomek sie rodzi gdzies w bliskiej rodzinie to imo zaczynaja sie odzywac pewne uczucia wobec nowonarodzonego czlowieka.

Ja mam dziewięcioro bliskich kuzynów, i nigdy nie czułem czegoś takiego, kiedy któreś się urodziło (a ja jestem z dziesięciorga najstarszy).
Po prostu jest takie małe, wydziera się, albo śpi spokojnie, i tyle rewelacji.
Pod względem zachowania niewiele się różni od świeżo narodzonego kota, i stanowi dla mnie taki sam 'cud natury i nie wiadomo czego jeszcze'.
To, co się dzieje na zajęciach z pediatrii, to temat na zupełnie inną opowieść.

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 15 lut 2011 22:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Stridingshadow pisze:
Rozmowa o kupie przy jedzeniu jest tak samo nieapetyczna, niezależnie od tego, ile kupy się w życiu widziało.
Powiem więcej, rozmowa o kupach na niektórych forach dzieciowych w tematach do tego nie przeznaczonych jest dalece nie na miejscu :)

Dzieci kocham i nie przeszkadzają mi.
Przeszkadzają mi natomiast nieprzygotowani do bycia rodzicem ich Rodzice.

Pół biedy kiedy są świadomi swojego nieprzygotowania.
Gorzej kiedy uważają, że skoro to ich dziecko to mogą z nim robić wszystko, nawet krzywdę.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jaahquubel
Post : 16 lut 2011 21:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


OK, kupy są obrzydliwe i już.

Ale zachwyt nad dzieckiem już mnie tak nie dziwi.

Stridingshadow pisze:
Po prostu jest takie małe, wydziera się, albo śpi spokojnie, i tyle rewelacji.

Tyle to tylko przez pierwszy miesiąc. Kolejne dwa-trzy miesiące dziecko zaczyna zauważać coś więcej niż cyca. Dalej już jest kontaktowe, strzela uśmiechy itp.

Stridingshadow pisze:
Mnie dzieci nie ruszają w żadną stronę.A przynajmniej do czasu, aż nie zaczną dorastać, i okazywać jakichś oznak rozumu.

Nie powiem, że mnie nie ruszają, ale perspektywa czekania kilku lat zanim z dzieckiem będzie można konkretnie porozmawiać, jest dla mnie... trudna.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 16 lut 2011 21:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Jaahquubel pisze:
Dalej już jest kontaktowe, strzela uśmiechy itp.

Prawda.
Jest człowiekiem, wykształca jakąś tam ludzką świadomość, zaczyna coś normalnie widzieć (przedtem jest zbyt krótkowzroczne), i reaguje na te wszystkie bodźce z zewnątrz inaczej niż pies czy kot.

Jaahquubel pisze:
ale perspektywa czekania kilku lat zanim z dzieckiem będzie można konkretnie porozmawiać, jest dla mnie... trudna.

Nie powiedziałem, że mogę utrzymywać kontakt dopiero z dzieckiem kilkuletnim (szczególnie gdyby miało to być moje własne), ale że dopiero z takimi dziećmi lubię utrzymywać kontakt.
Dziecko potrzebuje kontaktu z dorosłym od pierwszego dnia życia, i tylko dzięki temu ma szanse na prawidłowy rozwój mentalny i emocjonalny, co nie zmienia faktu, że gadanie i strojenie min do dwutygodniowego noworodka nie jest jakieś super zajmujące ;)

My tu gadu gadu, tymczasem Lenowi i mnie chodziło o to, że jak tylko na horyzoncie pojawi się niemowlę, to cała rodzina ma mokro w gaciach, czego też nie lubimy.

_________________
Obrazek


*
 
Jaahquubel
Post : 16 lut 2011 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Stridingshadow pisze:
My tu gadu gadu, tymczasem Lenowi i mnie chodziło o to, że jak tylko na horyzoncie pojawi się niemowlę, to cała rodzina ma mokro w gaciach, czego też nie lubimy.

A co ja rozumiem, dopóki nie wchodzi się na gów****y temat.


*
  WWW
aszek
Post : 16 lut 2011 22:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009



_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna


cron