Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 04 sty 2012 21:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Reklamowanie stron w internecie to prawdziwa bolączka początkujących adminów - wiem o tym doskonale, bo już parę razy przez to przechodziłem. Trudno jest zdobyć użytkowników bez jakiejkolwiek siły przebicia. Najlepiej po prostu wymienić się linkami czy też buttonami z zaprzyjaźnionymi stronami, ale dosłownie na dniach uruchomiono nową usługę - Plusix.

Zasada działania jest bardzo prosta - chodzi o wymianę reklamową. Każdy użytkownik może zarabiać punkty na klikaniu w dane strony lub wciskaniu "Lubię to" na Facebooku i tym podobne. Te punkty z kolei może wykorzystać na promowanie własnej strony/profilu - w ten sam sposób, tyle że klikać będą inni.

Bardziej obrazowo zostało to przedstawione w tym filmiku: https://youtu.be/AFGpsY0OrJA

Wiem, że sporo osób z tu obecnych ma własne strony, więc może się wam to przydać. Za to z pewnością przyda się na promocję JACenter (do czego zachęcam pozostałych, bo nam trochę oglądalność podupadła), dlatego ja już założyłem konto. Zresztą, nawet za takiego posta jak ten można zdobyć punkty i potem przekazać je na reklamę strony. Zamierzam tego użyć i zobaczymy za jakiś czas jakie efekty to przyniesie :)

Obrazek


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron