Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1670 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112  Następna

W najbliższych wyborach swój głos oddam na
Czas głosowania minął 10 paź 2007 20:16
Prawo i Sprawiedliwość (PiS) 8%  8%  [ 1 ]
Platforma Obywatelska (PO) 69%  69%  [ 9 ]
Lewica i Demokraci (LiD) 8%  8%  [ 1 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) 8%  8%  [ 1 ]
Liga Polskich Rodzin (LPR) 8%  8%  [ 1 ]
Samoobrona 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
hasan_talib
Post : 07 paź 2011 07:08
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Do Twojej listy "dlaczego ludzie głosują na PiS" dopisałbym jeszcze, że przedstawiają się jako partia promująca wartości katolickie. Z tego tytułu też pozyskują sporo wyborców.


*
 
Len
Post : 07 paź 2011 14:18
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


hasan_talib pisze:
Do Twojej listy "dlaczego ludzie głosują na PiS" dopisałbym jeszcze, że przedstawiają się jako partia promująca wartości katolickie. Z tego tytułu też pozyskują sporo wyborców.

Do twoich słów należy dodać jeszcze, że z tego powodu głosują na nich nie katolicy, a ludzie "przedstawiający się jako katolicy" ;) Bo gdy ktoś na prawo i lewo krzyczy kim to on jest, to zazwyczaj ma z tym niewiele wspólnego. To tak, jakby złodziej chwalił się, że jest złodziejem.

Z tych ludzi są tacy katolicy dla których my jesteśmy, cytuję "ateistami pie*dolonymi".


*
  WWW
hasan_talib
Post : 07 paź 2011 15:26
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Nie wiem, jakich "nas" masz na myśli, ja tam ateistą nie jestem ;-) Co nie znaczy, że popieram PiS.

Ale do rzeczy. Nie zgodzę się z tym, że głosują na nich ludzie przedstawiający się jako katolicy. Poprzez głoszenie takich poglądów, nieważne, czy naprawdę tak myślą, czy nie, pozyskali sobie zwolennictwo niemałej części katolickiego kleru. I w ten sposób mają darmową kampanię wyborczą.

Żeby nie być gołosłownym, zdarzyło mi się ostatnio uczestniczyć we mszy na wsi (u siebie w mieście czegoś takiego nie zauważyłem, ale to na pewno zależy od parafii). Kapłan zaadresował na koniec do wiernych takie o to słowa: "Za tydzień będą wybory. Każdy obywatel powinien spełnić swój obowiązek i zagłosować. Ja wam nie mówię, na kogo macie głosować, bo to nie jest rola Kościoła, żeby wskazywać takie rzeczy. Ja tylko zaznaczam i podkreślam: każdy katolik powinien głosować zgodnie ze swoim sumieniem! A to znaczy - głosować na polityków, którzy jako nadrzędne stawiają wartości katolickie!"


*
 
Len
Post : 07 paź 2011 15:40
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


hasan_talib pisze:
Nie wiem, jakich "nas" masz na myśli, ja tam ateistą nie jestem ;-) Co nie znaczy, że popieram PiS.

"Nas" czyli w ich przekonaniu wszystkich, którzy im się sprzeciwiają. Takich to natychmiast uznają za ateistę, nie pytając nawet o to.

W moich rejonach normalni katolicy nie wyzywają innych ludzi od idiotów i zdrajców. Nie opowiadają się też za jedyną słuszną partią, a głosują wedle własnego uznania (i mimo to nie biją się między sobą). Jeśli ktoś jest prawdziwym katolikiem, to zrozumie, że nawiązywanie do wartości religijnych, żeby zaraz nawoływać do wojny ze wszystkimi, to jest właśnie "przedstawianie się jako katolika", choć trafniejszym słowem będzie "lansowanie się".

A do czego zmierzam - dla mnie liczą się tylko czyny, nie słowa. Jeśli ktoś mówi na prawo i lewo, że jest katolikiem, a jego zachowanie temu przeczy, to wniosek nasuwa się sam.


*
  WWW
hasan_talib
Post : 07 paź 2011 15:56
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Nie twierdzę, że PiS jest katolicki, a jedynie, że tak się przedstawia, dokładnie tak jak mówisz.


*
 
Jaahquubel
Post : 07 paź 2011 21:49
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Len pisze:
hasan_talib pisze:
Do Twojej listy "dlaczego ludzie głosują na PiS" dopisałbym jeszcze, że przedstawiają się jako partia promująca wartości katolickie. Z tego tytułu też pozyskują sporo wyborców.

Do twoich słów należy dodać jeszcze, że z tego powodu głosują na nich nie katolicy, a ludzie "przedstawiający się jako katolicy" ;) Bo gdy ktoś na prawo i lewo krzyczy kim to on jest, to zazwyczaj ma z tym niewiele wspólnego. To tak, jakby złodziej chwalił się, że jest złodziejem.

Z tych ludzi są tacy katolicy dla których my jesteśmy, cytuję "ateistami pie*dolonymi".

To nie do końca tak.
Z jednej strony jest Jarosław, który mówi, że będzie bronił wartości chrześcijańskich (czyli realizował program Marka Jurka, oraz dbał o rodziny, czyli realizował program PJN - członkowie Prawicy Marka Jurka i PJN jakoś byli w PiSie, ale odeszli, ciekawe...) i jest kierownictwo partii i klubu parlamentarnego. I to ostatnie nie wprowadziło dyscypliny wyborczej przy głosowaniu nad skierowaniem do dalszych prac ustawy antyaborcyjnej. Odwrotnie niż w PO, nie wprowadzono dyscypliny odnośnie jak głosować (i tu zrobili w PiSie dobrze, a w PO źle). Ale i nie wprowadzili dyscypliny odnośnie obecności. Aby ustawę skierować do dalszych prac, zabrakło 5 głosów, tymczasem na sali zabrakło 10 posłów PiS.
To pokazuje, że dla niesprecyzowanego kierownictwa PiS wartości chrześcijańskie to tylko frazes. Pokazuje też, że w Polsce może być wprowadzony zakaz aborcji. Pokazuje też, że wahadło nie przechyli się w drugą stronę - projekt SLD liberalizacji aborcji poparli tylko posłowie SLD. I jeszcze powiem, że obywatelski projekt ustawy antyaborcyjnej to był bubel prawny i gdyby nie wymagał dalszych prac w komisjach, a mógł być od razu głosowany, przeszedłby. Ale to już inna historia. Miało być o PiSie.
Z drugiej strony mamy w PiSie wielu przyzwoitych "górali" - posłów siedzących wyżej na sali sejmowej - wyżej, czyli dalej, czyli mało ważnych.
Spójrzcie na http://www.latarnik.info.
Posłowie PiSu robią wiele dla obrony wartości chrześcijańskich, ale są to inicjatywy oddolne, nie odgórne.

hasan_talib pisze:
Żeby nie być gołosłownym, zdarzyło mi się ostatnio uczestniczyć we mszy na wsi (u siebie w mieście czegoś takiego nie zauważyłem, ale to na pewno zależy od parafii). Kapłan zaadresował na koniec do wiernych takie o to słowa: "Za tydzień będą wybory. Każdy obywatel powinien spełnić swój obowiązek i zagłosować. Ja wam nie mówię, na kogo macie głosować, bo to nie jest rola Kościoła, żeby wskazywać takie rzeczy. Ja tylko zaznaczam i podkreślam: każdy katolik powinien głosować zgodnie ze swoim sumieniem! A to znaczy - głosować na polityków, którzy jako nadrzędne stawiają wartości katolickie!"

To są zalecenia, które ostatnio przypomniał episkopat. Niesłusznie jednak traktujesz to jako agitację za PiSem.
Jedyną partią, która od góry do dołu spełnia te kryteria, jest Prawica Marka Jurka. Jak jest w PiSie, opisałem wyżej. W PO i PSL jest mieszanka wszystkiego, a PJN i Nowa Prawica są takie niedookreślone.

Dalej, sprawa się jeszcze bardziej komplikuje, bo od Jarosława ani o. Rydzyk i jego koncern, ani "Niedziela", ani inne środowiska katolickie popierające go wprost, nie wymagają niczego w zamian za to poparcie. Gdyby Jarek musiał zapracować, to albo by zapracował, albo zrobiłby miejsce na scenie dla Marka Jurka i jemu podobnych. (Ostatnio była nawet taka akcja, że redakcja "Niedzieli" nie opublikowała napisanego dla niej artykułu/komentarza o tych 10 brakujących posłach PiS)

Czy PiS jest katolicki? Tak, w dużej mierze, ale tylko od spodu, a to dużo za mało. Czy na PiS głosują katolicy? Tak: niektórzy dlatego, że są pseudokatolikami, niektórzy dlatego, że nie stawiają Jarkowi wymagań, niektórzy dlatego, że nie mają w swoim okręgu Prawicy Marka Jurka ani Nowej Prawicy JKM, a z PJNu mają np. ojca Dody (jedynka Płock-Ciechanów).


Ostatnio zmieniony 07 paź 2011 21:50 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
micand1989
Post : 09 paź 2011 21:18
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Koniec ciszy wyborczej.......

Już można krytykować!!!

Akurat po drodze do domu wszedłem do lokalu wyborczego. Lokal wyborczy w Łagiewnikach Nowych (woj.łódzkie) a mam wybierać ludzi z okręgu sieradzkiego (woj.łódzkie) około 50 km od mojego miejsca zamieszkania :wall:
Mam zagłosować na człowieka którego nigdy w życiu na oczy nie widziałem (nawet w telewizji) :crazy:
Coś mi się zdaje, że kandydaci z listy wyborczej też nie znają takiej miejscowości jak Łagiewniki Nowe :wall:

Wrzuciłem do urny "czysty głos", i nie wstydze się tego że tak zrobiłem. Bo jak mam zagłosować na kogoś kogo nie znam, to tak jakbym dał się przejechać moim samochodem komuś obcemu.

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 09 paź 2011 21:19 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Aver
Post : 09 paź 2011 21:54
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Od głosowania na kogoś kto zna twoją miejscowość są przede wszystkim wybory samorządowe. Wybierając kogoś do parlamentu powinno się przede wszystkim patrzeć po przez pryzmat tego co może zrobić dla Polski jako całości. Co do tego że nie znasz kandydatów to myślę że na necie bez problemu powinieneś znaleźć informacje o nich. Ich wykształcenie, przeszłość zawodowa i program wyborczy powinny wystarczyć do oceny czy warto na nich zagłosować.


Ostatnio zmieniony 09 paź 2011 22:14 przez Aver, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
GrU
Post : 09 paź 2011 22:46
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


ja głosowałem na partię nie na człowieka (bo i tak prezes decyduje kto zasiądzie w sejmie a nie mój głos), wybrałem losowo kogoś z listy Palikota, senat też losowo - nawet nie wiem z jakiej partii.

podsumowując:
Fajnie że Palikot wszedł
szkoda że PO PSL utrzymały większość - dużo w rządzeniu się nie zmieni
fajnie że PiS przegrał
szkoda że SLD przekroczyło próg
JKM - nawet z PJN przegrali, może Korwin zamiast wyzywać wszystkich od debili, spojrzy w lustro ma debila i nauczy się rejestrować partię do wyborów.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


Ostatnio zmieniony 09 paź 2011 22:48 przez GrU, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 10 paź 2011 09:36
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cieszę się z wyniku wyborów, choć spodziewałem się, że PiS będzie miał mniejsze poparcie. W pierwszej chwili nawet złapałem się za łeb, że aż 30%. Nie wiem skąd ten u nich zawód, przecież to właśnie taka średnia z sondaży, a zatem taki wynik był łatwy do przewidzenia. Zaskoczyło mnie SLD z tak niskim poparciem i Palikot z tak wysokim. Jest on moim zdaniem największym zwycięzcą tych wyborów. Z jednej strony cieszę się, że nie wejdzie do koalicji, bo mógłby w niej spełniać rolę Leppera w koalicji z lat 2005-2007. Z drugiej jednak strony jest to człowiek, który nie boi się odważnych decyzji i mógłby naciskać pozostałe dwie partie do ważnych reform. A jeśli mam skomentować wyniki jak całość to powiem tak: Polacy nie przestraszyli się Kaczyńskim, nie przestraszyli się też wizją koalicji z Palikotem - po prostu ludzie zdają sobie sprawę, że sytuacja na światowych rynkach jest niestabilna, a wedle zapowiedzi może być jeszcze bardziej, wobec tego potrzebna jest władza stabilna, przewidywalna i taka, która będzie negocjować a nie machać szabelką.

Poniżej postaram się skomentować wyniki każdej z partii, od największych wygranych do największych przegranych:

Ruch Palikota
Tu nie ulega wątpliwości, że to jest duża niespodzianka. Jeszcze miesiąc temu praktycznie nie było go w sondażach, a teraz jest drugą co do wielkości partią opozycyjną. Na Palikota głosowali ludzie głównie młodzi i nie ulega wątpliwości, że właśnie na niego, a nie na jego kandydatów. Jacy oni są to pokażą następne miesiące. Teraz zastanawiam się tylko jak będzie wyglądała polityka w jego wykonaniu. Jeśli tak samo jak w PO, to w przyszłych wyborach może być cienko. Wydaje mi się jednak, że tym razem czuje wielką odpowiedzialność za swoje słowa. Wtedy mógł być co najwyżej wyrzucony, czego nikt nie robił, a teraz od jego słów zależy poparcie dla całej partii.

Platforma Obywatelska
Jeszcze żaden rząd w historii III Rzeczpospolitej nie rządził przez dwie kadencje. Wystarczy nadmienić, że mało który dotrwał do końca jednej kadencji, większość rozpadała się przed czasem, a PO nie tyle przetrwało całe 4 lata, co powtórzyło ten sukces. Mało tego, przez te lata ani na chwilę nie stracili przewagi nad innymi partiami. Różnie z tym poparciem bywało, wahało się od 50% do 30%, ale zawsze było najwyższe. To jest sukcesem samo w sobie. Wydaje mi się jednak, że gdyby szczerze zapytano Schetynę "Co wam się najbardziej udało przez te 4 lata?", ten odpowiedziałby "Opozycja"...

Polskie Stronnictwo Ludowe
Dlaczego osiągnęli sukces? Bo wedle większości sondaży mieli walczyć o wejście do Sejmu, a tymczasem dwukrotnie przekroczyli próg wyborczy.

Sojusz Lewicy Demokratycznej
SLD otwiera listę porażek, co w tym przypadku chyba nawet nie podlega dyskusji. Jest to jedyna partia lewicowa a mimo to zdobyli tak mało głosów. Druga porażka jest w tym, że zdobyli ich mniej, niż wskazywały sondaże. Twarze w sztabie wyborczym wydawały się mówić same za siebie: były smutne ale jednak nie zaskoczone.

Prawo i Sprawiedliwość
Są moim zdaniem większym przegranym od SLD, bo wynik tamtej partii z Napieralskim na czele nie mógł chyba być inny. Jednak PiS 4 lata temu mówił, że w 2011 roku wygrają, a okazało się, że nie tyle nie wygrali, co zdobyli jeszcze mniejsze poparcie. Są to jednocześnie 6 wybory z rzędu przegrane przez tą partię. A dlaczego tak się dzieje? Moim zdaniem odpowiedź jest bardzo prosta: hipokryzja, hipokryzja i jeszcze raz hipokryzja. Wątpię czy Polacy wierzą w prezesika, który z dnia na dzień łagodnieje, przestaje mówić o Smoleńsku, a Macierewicz i Ziobro nagle gdzieś znikają. Jednakże, nie odnosi się to do samego Kaczyńskiego. Czuć to z samej partii - doskonałym przykładem jest to ich "nowoczesne państwo". Powtarzali ciągle, że unowocześnią Polskę, a zaraz potem prezentowali spojrzenie na świat z końca lat 80. Mówili przy tym, że popierają ich młodzi ludzie, a wyniki głosowania wśród młodych mówią co innego. Przykładowo: ludzie w wieku 18-25 lat najczęściej popierają PO, ale nie to jest najlepsze - PIS wśród takich ludzi ma niemal takie same poparcie jak... Palikot... a przecież Palikot w skali kraju ma trzykrotnie (!) mniejsze poparcie.

Polska Jest Najważniejsza
Bez niespodzianek, ale jednak najwięksi przegrani, bo nie weszli do sejmu ani nawet nie przekroczyli 3%, które umożliwiłyby im zwrot kosztów kampanii. Dlaczego tak się stało? Myślę, że odpowiedź jest prosta - ci ludzie jeszcze niedawno przekonywali, że Kaczyński jest geniuszem, jedyną alternatywą dla Polski i w ogóle Bogiem, a teraz z nim walczą. Jak to wygląda? Niezbyt przekonywająco.



A, i jeszcze jedno:
Jarosław Kaczyński pisze:
Jeżeli w 2011 roku wyborów nie wygramy, to ja pozostawię miejsce innym, pewnie młodszym, oni dalej będą to prowadzili

Jarosław Kaczyński, 21.04.2008

Liczę na dotrzymanie obietnicy.

Obrazek


*
  WWW
Aver
Post : 10 paź 2011 13:03
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


GrU pisze:
podsumowując:Fajnie że Palikot wszedł
szkoda że PO PSL utrzymały większość - dużo w rządzeniu się nie zmieni
fajnie że PiS przegrał
szkoda że SLD przekroczyło próg
JKM - nawet z PJN przegrali, może Korwin zamiast wyzywać wszystkich od debili, spojrzy w lustro ma debila i nauczy się rejestrować partię do wyborów.


Ja się cieszę że PO i PSL utrzymały większość. Choć nic nie mam do RPP to, koalicja Palikota i PO by była katastrofą - Palikot ma zbyt radykalny program, aby PO go zaakceptowała, a Palikot by nie mógł odpuścić bo sukces zbudował na radykalnym programie. Już prędzej by powstała koalicja PO, PSL i SLD, a wiadomo koalicja czym mniejsza tym lepsza, więc się cieszę że będzie PO-PSL.

Zresztą Palikot swój program by mógł tylko realizować w przypadku bardzo dobrego wyniku. Na tyle dobrego wyniku że by pozwoliłby mu rządzić samemu, albo w koalicji z SLD. Na dzień dzisiejszych ciężko sobie wyobrazić taką sytuację, a jego elektorat może się szybko znudzić hasłami jeśli nie będą widzieć efektów.


Ostatnio zmieniony 10 paź 2011 13:08 przez Aver, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 12 paź 2011 11:33
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Rzecznik Orbana poinformował, że ten wysłał we wtorek list do Tuska. Węgierski premier miał w nim napisać, że "zwycięstwo PO gwarantuje większą współpracę w Europie Środkowej i Wschodniej i dalszy rozwój stosunków polsko-węgierskich". - Orban życzył także swemu polskiemu partnerowi sukcesu w sprawowaniu rotacyjnej prezydencji w Unii Europejskiej - poinformował rzecznik węgierskiego premiera Peter Szijjarto.

Węgierska agencja MTI pisze, że partia Donalda Tuska - Platforma Obywatelska - jest "siostrzaną partią" centroprawicowej partii Fidesz Viktora Orbana.

PO otrzymała też gratulacje od członków partii Orbana. Europoseł Kaczmarek zamieścił na swojej stronie na Facebooku kopię e-maila, który mieli do niego wysłać węgierscy europosłowie András Gyürk i József Szájer. - Z silnym przywództwem rządu Tuska, Polska na pewno poradzi sobie z kryzysem i zapewni lepsze życie Polakom - napisali Gyürk i Szájer.

- Jesteśmy przekonani, że wasze zwycięstwo nada także dużego rozpędu współpracy państw Europy Środkowo-Wschodniej - stwierdzili europosłowie. I dodali: Życzymy wam wiele sukcesów we wprowadzaniu waszego programu wyborczego.

Coś mi się zdaje, że Kaczyński i reszta Pisowców poczują się "lekko" zawiedzeni :D


*
  WWW
Len
Post : 26 paź 2011 13:35
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lubię w ostatnich dniach oglądać wiadomości w telewizji, bo masa w nich śmiechu. Pan "sprawiedliwy inaczej" Ziobro chyba źle pojął demokrację w PiSie, zapominając, że każdy ma wolność wyboru, pod warunkiem, że wybierze Jarosława Wspaniałego lub osoby przez niego wskazane.

Najpierw Cymański. Jak on śmiał powiedzieć cokolwiek złego o PISie? Że niby w partii nie ma demokracji? Phi! Pisiory postanowili udowodnić, że nie ma racji i... ukarali go za krytykę. Następnego dnia chodził dziwnie cichy ze spuszczoną głową, mówiąc, że "dochodzi do siebie". Wyglądało to trochę tak, jakby go siłą zaprowadzono na dywanik Prezesa i paskiem w tyłek zasadzono.

Ale to jeszcze nic, niejaki Ziobro ośmielił się powiedzieć, że... werbel i bębny... potrzebne są zmiany (w tle dźwięki z horroru klasy B)!!! Jak ten zdrajca śmiał rzucić takie oszczerstwa? Tak być to nie będzie, trzeba ukarać!


A tak na poważnie. Jak ma sprawować demokratyczne rządy partia, która nie umie... poprawka - nie chce wprowadzić demokracji we własnych szeregach? Jak Lukas często powtarzał - ludzie są posłuszni tylko wtedy, gdy się ich trzyma za mordy. A potem się dziwić, że każdy odchodzący z PISu nagle ujawnia, że w partii jest dyktatura. Fajnie, fajnie, tylko szkoda, że mało kto ma odwagę powiedzieć to przed odejściem. Jednego dnia są przydupasami Kaczyńskiego, a drugiego okazuje się, że nawet go nie lubią. Wydaje mi się, że do tej partii po prostu ciągną ludzie, którzy lubią siedzieć jak pies pod czyjąś dłonią...

Obrazek


*
  WWW
Perry
Post : 28 gru 2011 23:38
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Sikorski sprzedał Polskę szwabom, niech sobie mózg zfederalizuje... :wall:
Tusk zdrajca nr. 2 oddaje budżet w ręce Bundestagu - powodzenia życzę.. :wall:
I w końcu wypłacimy pieniądze z rezerw narodowych na ratowanie bogatszych od siebie. Paranoja!!! :wall:
Kaczyński chce kary śmierci - niech jedzie na Białoruś. :wall:
Ziobro leży, kwiczy i robi pod siebie... :wall:
Palikot, gdzie to zioło?? :wall:
PZPN gra pod stołem, Euro 2012 będzie placem budowy...
Leki przestają być refundowane, podwyżki prądu, gazu i paliwa... :wall:
Kocham Cie sejmie tak, że aż mi niedobrze, na czele z Platformą Obywatelską... Pachołki Brukseli..

I jak tu ma być normalnie???

Niech żyje król!!! - psie syny..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
micand1989
Post : 29 gru 2011 09:58
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Perry pisze:
Sikorski sprzedał Polskę szwabom, niech sobie mózg zfederalizuje... :wall:
Tusk zdrajca nr. 2 oddaje budżet w ręce Bundestagu - powodzenia życzę.. :wall:
I w końcu wypłacimy pieniądze z rezerw narodowych na ratowanie bogatszych od siebie. Paranoja!!! :wall:

Palikot, gdzie to zioło?? :wall:

Leki przestają być refundowane, podwyżki prądu, gazu i paliwa... :wall:

Palikot nie zgromadzi większości w sejmie, żeby "przepchnąć" ustawę o zielsku :\

A platforma...jak to platforma. Mają kaolicyjną większość w sejmie to robią co się im podoba. A PSL (taka ludowa partia ?!) robi to co Tusk powie. PIS się rozpada powoli, SLD i Solidarna Polska siedzą cicho a Palikot sam niczego nie zwojuje.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112  Następna