Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 08 lip 2010 10:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ja po cichu tez kibicowałam Hiszpanii :)
Niemcy dobrze grali do tego meczu.
Tu tez grali dobrze ale jak widac nie wystraczajaco :)
Hiszpanie byli zdecydowanie lepsi.

Oczywiscie ,ze jestem za Hiszpania i Urugwajem :)




p.s. jestem ciekawa ile za te 10 zeta dostaniesz kasy jesli Hiszpania wygra :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
M'cin
Post : 08 lip 2010 13:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


GrU pisze:
Fajnie jak piłkarz w jednym momencie jest nienawidzony przez cały naród (bo przecież kto bierze pod uwagę że gdyby Suarez nie użył rąk to były gol, ważne że w 121min zagrał specjalnie ręką) a w momencie strzału Ghany w poprzeczkę i przegranej w karnych ten sam piłkarz staje się bohaterem narodowym . I nie wiem po co te krzyki Ghańczyków, jasno jest powiedziane, zagranie piłki ręką w polu karnym - cz.k i rzut karny a czy to był skraj pola karnego czy linia bramkowa co za różnica, brawo dla Suareza.


No raczej nie ma co gratulować oszustwa :/


*
 
GrU
Post : 08 lip 2010 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


za 10 zł, 15 zł na esp a 23.50 za ned

Pokaż mi tam chociaż ułamek oszustwa, to że czarnuch z 11 metrów nie potrafi w bramkę trafić to jest oszustwo Urugwaju ?

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
M'cin
Post : 08 lip 2010 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Oszustwem jest zatrzymanie piłki ręką na polu karnym. Że za karę był rzut karny? analogicznie zabójstwo nie jest przestępstwem, bo i tak pójdziesz siedzieć.

Te mistrzostwa pomogły mi przypomnieć ,czemu na co dzień nie interesuje się futbolem. To, co się dzieje na boisku... i nie mówię już o błędach sędziów. Sam fakt, że ktoś strzela bramkę ręką albo broni w ten sposób... gdzie tu "frajer plej", gdzie tu sportowa rywalizacja? Moim zdaniem przepisy są za łagodne. i piłkarze i sędziowie powinni ponosić takie konsekwencje, że trzymaliby ręce przy sobie, a łapówek nie opłacałoby się brać.


*
 
GrU
Post : 08 lip 2010 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


jak kogoś zabijesz idziesz siedzieć - jasne
jak zagrasz ręką w polu karnym, rzut karny - jasne
nadal nie pojmuję Twojego rozumowania, oszustwem było zagranie Henriego w el.MŚ bo sędzia nie widział, boska ręka Diego była oszustwem bo sędzia nie widział, a tutaj był i karny i cz.kartka.

Pokaż mi dyscyplinę sportu w 100% fair play (szachy to nie sport xP)

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
M'cin
Post : 09 lip 2010 11:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


nadal nie pojmuję Twojego rozumowania, oszustwem było zagranie Henriego w el.MŚ bo sędzia nie widział, boska ręka Diego była oszustwem bo sędzia nie widział, a tutaj był i karny i cz.kartka.

Wszyscy trzej są oszustami, bo zagrali ręką. Nie zgodzę się, że jest on bohaterem, skoro wygrali mecz dzięki zagraniu rękom w polu karnym, co jest łamaniem zasad. A kary teoretycznie mają powstrzymywać od takich zagrań, a nie być częścią taktyki "o, tu se sfauluje...". I tak jak zabójca poszedł siedzieć, jest dalej zabójcą, a koleś dostał kartkę i wywołał karnego, ale dalej jest oszustem, jasne.

Pokaż mi dyscyplinę sportu w 100% fair play (szachy to nie sport xP)

Nie ma takiej. Ale działanie na zasadzie "wszyscy oszukują, to i ja mogę" jest średnio moralne. W takim razie ja wyniosę kilo ziemniaków ze sklepu, bo nikt nie jest uczciwy. jasne. ale ja będę złodziejem, a mogłem zagrać fair i zapłacić w kasie. I nie zgodzę się na chwalenie go, bo jest oszustem i tyle :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron