Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 14 kwie 2010 20:59
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


https://www.youtube.com/user/Dar0Studio

Od razu napisze.
Mam nadzieje, że to nei wywoła burzy czy kłótni.
mam pytania a nie znajduje odpowiedzi.
nie, nie oczekuje, że tu na 100% je otrzymam ale...

Moze juz ten film widzieliscie, moze sie na chwile zastanowiliscie co tam sie wydarzyło.
Najpierw pomyslałam o broni Borowików.
Wiecie ogien itd.
Potem o Szabrownikach, ze przegania ich patrol wojskowy czy słuzb ratowniczych czy policja.

Próbowałam sie wsłuchac w słowa które padaja (nie, nie te które wypowiada operator) praktycznie na samym koncu filmu.
Sa w j.rosyjskim ale jak dla mnie nie dosc wyrazne.
Zhenia czy mógłbys jesli masz ochote zerknac i spróbowac powiedziec jakie to sa słowa?\
Co mówia ludzie tam przy samolocie?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
GrU
Post : 14 kwie 2010 21:50
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Rosja, nie zdziwiłbym się nawet gdyby też kamerzysta-amator padł po tych słyszalnych strzałach, o ile to odgłos strzałów,

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Jaahquubel
Post : 14 kwie 2010 23:01
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Na tym filmie, a tym bardziej na podanym w komentarzach filmie http://www.youtube.com/watch?v=KPjlkbCBC9s można zobaczyć i usłyszeć wszystko, co się chce. Łącznie z Elvisem Presleyem.
W komentarzach ktoś napisał o strzałach ostrzegawczych, w stosunku do grzybiarzy, którzy łażą po terenie wojskowym (i przy okazji zadeptują ślady). Jest to jakieś wytłumaczenie.

Niektórzy widzą na tym drugim filmie fragmenty ciał. Gdyby rzeczywiście tam były ciała, to kamerzyści by je widzieli i zrobiliby zbliżenie.

Ja wolę się nie podpalać na takie rzeczy.

Ten wypadek jest nie na rękę władzom Rosji. Wrażliwość Rosjan na zbrodnie stalinowskie może się teraz zwiększyć. Jeśli tak się stanie, Putin będzie musiał skorygować swoją strategię polityczną.


*
  WWW
Aver
Post : 14 kwie 2010 23:16
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


To na bank strzały odstraszające gapiów i hieny cmentarne.

Strzały postrzałowe jest prawie niemożliwe tak zatuszować aby dobry patolog tego nie wykrył, a jakby wykryli to Rosja by miała przechlapane na całej linii, a co im by to dało żeby tak ryzykować? Nic.

Ruscy pod oryginałem wyjaśniali że słowa które to padają:
"Gdzie leziesz?" W kontekście próby zatrzymania
i odpowiedź:
"Ni chuja" W kontekście odwal się

Tłumaczyli że prawdopodobnie jakieś służby chciały zabrać mu film. Bo zabierały wszystkie filmy nakręcone podczas katastrofy.


*
 
luk3Z
Post : 14 kwie 2010 23:30
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 01.03.2010
  • Skąd: Metavira


Cytat z jednego komentarza ze strony http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33055

00:12 słychac po polsku stanowczym tonem"uspokój sie" ; 0:16 "patrz mu w oczy" ;0:21 jeden jeszcze raz tym razem bardzie proszacym

tonem "uspokój sie" 00:23 pusty trzask jakby uderzenie i potem chyba "ała";00:29 po polsku"idziesz(to znak by sygnał puscili)00:22 cos niwyraznie po rosyjsku "zjob"00:47 po rosyjsku "dawaj tuda paskuda" ; 00:50 "ubijaj

tuda" 00:53 streljaj" ;00:55 przeładowanie broni słychac; 00:57 strzał ; 01:00 autor filmu "ni chuja sybir" 01:06 strzał ;01:07

smiechy; 01:13 "gdie! na za! ; 01:22 strzał 01:23 dziadek "a gdie wchodisz tu... kola" 01:23" ni huja siebie"

Radzę zaopatrzyć się w dobre słuchawki.

_________________
JA2 Vault (Repositories): https://pastebin.com/MJFckiaq
JA2 1.13 Hot Keys: https://pastebin.com/EHLMuk1k
JA2 v1.13 Starter Documentation: https://github.com/aimnas/1.13_starter_documentation


*
 
Wigen
Post : 14 kwie 2010 23:54
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jeśli ten film nie jest zmontowany, a jednocześnie prawdziwy to będzie na prawdę źle.

Cytat tym razem z TVN24:

"Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale w 54 sekundzie po polsku ktoś mówi"żyje", tylko trzeba głośno tego słuchać , bo to na prawdę cicho ..."


*
 
Jaahquubel
Post : 15 kwie 2010 00:10
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Zacząłem czytać komentarze do tego filmu. Ktoś twierdził, że w 42" widać, jak pod skrzydłem ruszają się nogi.
Kurka, widzę to. Zaznaczyłem to miejsce kwadratem na zrzucie.
Obrazek
Chyba lepiej pójdę spać.


*
  WWW
spiryt
Post : 15 kwie 2010 00:20
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Nie no słychać przecież głosy Polaków ale chyba ruscy nie dobili pasażerów bo by musieli sprzątnąć kamerzystę żeby nie było dowodów

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Zhenia
Post : 15 kwie 2010 13:15
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 175
  • Dołączył: 09.05.2009


spiryt pisze:
Nie no słychać przecież głosy Polaków ale chyba ruscy nie dobili pasażerów bo by musieli sprzątnąć kamerzystę żeby nie było dowodów

Tym akcentem chciałbym się pożegnać z tym forum. Brak szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek. Jakby Rosjanie nie pomagali, jakby dobrze się nie zachowywali, zrobią wszystko a i tak znajdą się debile, którzy doszukują się teorii spiskowych.
Do widzenia.


*
 
Olinka
Post : 15 kwie 2010 13:41
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Zhenia pisze:
spiryt pisze:
Nie no słychać przecież głosy Polaków ale chyba ruscy nie dobili pasażerów bo by musieli sprzątnąć kamerzystę żeby nie było dowodów

Tym akcentem chciałbym się pożegnać z tym forum. Brak szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek. Jakby Rosjanie nie pomagali, jakby dobrze się nie zachowywali, zrobią wszystko a i tak znajdą się debile, którzy doszukują się teorii spiskowych.
Do widzenia.
Zhenia, no własnie nie chciałam takiego obrotu sprawy.
Absolutnie uwazam, że pomoc jaka Rosjanie nam okazali jest na najwyzszym poziomie.
Przykro, że sa ludzie którzy za nim cos napisza nei zastanowia sie co tak naprawde pisza.
Nie opuszczaj całego forum z powodu jednego usera lub jego posta.

Zalezało m iwłasnie na Twojej interpretacji (o ile to mozliwe w ogóle) tego co tam mówia.
Szkoda nozzzzz po prostu swietnie...

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Stridingshadow
Post : 15 kwie 2010 16:26
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Człowiek tylko wyjdzie na zajęcia, a na forum od razu bajzel.

Zhenia pisze:
Brak szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek.

Raczej brak zrozumienia dla całej sytuacji, i nadmiar ułańskiej fantazji (co przekłada się na niedorzeczne tezy).

Zhenia pisze:
Jakby Rosjanie nie pomagali, jakby dobrze się nie zachowywali, zrobią wszystko a i tak znajdą się debile, którzy doszukują się teorii spiskowych.

Dokładnie, zawsze tak było.
Po co się przejmować?

spiryt pisze:
Nie no słychać przecież głosy Polaków ale chyba ruscy nie dobili pasażerów bo by musieli sprzątnąć kamerzystę żeby nie było dowodów

Aver pisze:
Strzały postrzałowe jest prawie niemożliwe tak zatuszować aby dobry patolog tego nie wykrył, a jakby wykryli to Rosja by miała przechlapane na całej linii, a co im by to dało żeby tak ryzykować? Nic.

Ludzie, trochę pomyślunku.
Z całej Polski do Smoleńska pojechali lekarze sądowi (a zatem wyspecjalizowani w oględzinach zwłok ludzi zmarłych w WĄTPLIWYCH okolicznościach), celem identyfikacji trupów.
Rana postrzałowa ma to do siebie, że nie jest podobna do jakiejkolwiek innej, ergo ŻADEN lekarz sądowy nie miałby problemów z jej identyfikacją.
NIE MA MOWY ŻEBY UKRYĆ RANĘ POSTRZAŁOWĄ PRZED specem od sądówki.

Na filmie rzeczywiście słychać 3-4 strzały, jednak można zastanawiać się o co chodzi.
Pożaru niby nie było, jednak jakiś ogień widać.
Mógł to być cook-off z broni BOR'owców, lub cokolwiek innego.
Mogły to być strzały ostrzegawcze.
Gdyby Rosjanie mieli cokolwiek do ukrycia, to nie podawaliby Polakom wszystkiego na tacy.

Zhenia pisze:
Tym akcentem chciałbym się pożegnać z tym forum.

Go on, obrażaj się.
Nikt nie zaatakował Ciebie, nikt nie pogwałcił Twoim kosztem regulaminu.
Mógłbyś zdobyć się na odrobinę więcej cierpliwości, nie musisz odbierać wszystkiego jako ataku.

Swoją drogą mam wrażenie, że ten temat idzie w wybitnie złym kierunku.
Chyba najlepiej zrobię zamykając go.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.