Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Pablo1989
Post : 19 lis 2009 18:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.01.2008
  • Skąd: Gdynia


:D Może ktoś oglądał, nie ? no to powiem trochę

Głównym Bohaterem jest Płatny Zabójca(Ostrzegam :p możecie znaleść podobięstwa to Hitmana) o tytułowym psudonimie, Znany też jako Duke Togo (w Anime Tohgau czy jakoś tak)

Samo Anime, zaczeło narpierw jako Manga, Jeden OAV, Jakaś Pełnometarżówka, i nawet...Film z żywymi aktorami z panem Sonnym Chiba w roli głównej.

Co mogę powiedz o anime, jest nawet dobre, złaszcza odcinek 3 kiedy Golgo 13 zostaje zastawiony w pułapkę, jak się okazuje celem nie jest sabotaż na samochodzie rajdowym, ale dwaj bracia :D Jeden posługuje się XM29 OICW a drugi FN F2000 oczywiście z sepcialną lutetą :D te giwery, a Sam golgo 13 :P swoje ukochane zmodyfikowane M16A2.

Bardzo ciekawym faktem jest, że Pan Togo bardzo ceni swoje usługi 1 Millon $ za cel :P, Anime powwinście znaleść na Mega Video (choć to jest usuwane z praw autorskich), tak więch google i w owocnych poszukiwań :P.

PS Są Nawet gry video z nim, albo inne bajery czy nawet....Limitowana Replika jego M16 jako Air Soft Gun

oto notka
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/nowosci ... stki/1049/ :d Sam bym chciał mieć.

_________________
I Am SLIM!!!!!


*
 
lukasamd
Post : 20 lis 2009 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A może by ten temat zamienić na taki o anime w ogóle? Tego jest naprawdę sporo, a tylko kilka zdobyło szerszą popularność... a przynajmniej tak mi się wydaje, bo jak coś to nie jestem w temacie - obecnie anime czy manga w ogóle mnie nie interesują

No ale nie zawsze tak było... człowiek się na tym w sumie wychował: oj teraz można wspominać poranki i popołudnia spędzone przed RTL7 - Dragon Ball, Slayers (chyba tak to się zwało), oraz Saint Seiya (Rycerze Zodiaku). Od czasu do czasu oglądało się również doktora Slumpa... kurde... ale to wszystko było nieźle zboczone, nie powiem :D


*
  WWW
momo78
Post : 23 cze 2010 21:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Pozwólcie, że odświeżę temat.

Ostatnio przypomniałem sobie o świetnym anime jakie oglądałem jakieś 8 lat temu. Wczoraj oglądnąłem znów.
Ghost in the Shell - najlepsze anime jakie widziałem w życiu. Tfu, najlepszy film animowany(chyba można to tak nazwać), jaki widziałem w życiu.
Animacja jest po prostu idealna, nie to co teraz - 3 klatki na sekundę xD. Graficznie jest bardzo klimatycznie :P
Jednak największym plusem tego filmu jest historia - świetnie zbudowana i zaskakująca.

Film jest dość stary, powstał w 1995r, w 2008 premierę miała graficznie odnowiona(niestety tylko kilka scen) wersja Ghost in The Shell 2.0.
Powstały też 2 sezony serialu oraz część druga filmu.

Pytałem się kolegów, którzy znają się na anime i większość z nich wskazywała go jako ulubiony lub/i najbardziej przełomowy.
BTW. Wiele znanych filmów zawdzięcza niektóre elementy GitS, najwięcej chyba Matrix.

Fanem anime nie jestem, ale Ghost in the Shell sprawił, że zacząłem może nie lubić, ale szanować ten gatunek(czasy Dragon Ball już minęły, a z tych nowych IMHO nie ma nic godnego uwagi).
Macie tu link. zapoznacie się z tym filmem. https://www.youtube.com/watch?v=OjcaNbO1 ... Vqr2AuM6rM - co prawda to jest z 2.0(tej z graficznym make-upem) ale te sceny są w większości takie same, lub podobne. BTW. Utwór King of my castle miał w oficjalny teledysk z GitS.

Film jak najbardziej polecam. Radzę zapoznać się na początku z oryginalną wersją, nie 2.0.

PS. Zmieńcie jednak nazwę tematu. Może coś ruszy.

Jeden z lepszych trailerów tego filmu. Co więcej, do pierwszej wersji. https://www.youtube.com/watch?v=18SYq0kz ... feature=iv

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


Ostatnio zmieniony 24 cze 2010 11:25 przez momo78, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Zbychu
Post : 24 cze 2010 10:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 103
  • Dołączył: 07.11.2007
  • Skąd: Bytom


Dosyć imponujące , te miasto na początku , realizacja scen walk , rzeczywiście ciekawie się zapowiada .

To ja też coś od siebie , Death note - Notatnik Śmierci , 37 odcinków świetnie zawiązującej się intrygi , zaskakujących zwrotów akcji , starcia dwóch geniuszy , wyrachowanego , ponadprzeciętnie inteligentnego i nie mającego skrupulów , Yagami Light (vel. Kiry jako tego zlego ) który nie zawacha się nawet poświęcić życia swojego ojca żeby wykonać swój cel , którym jest oczyścić świat ze wszelkiego zla , a jedyną drogą do tego jest śmierć każdego zloczyńcy , ( a umożliwia mu to tytulowy notatnik śmierci ) , i L ( jako tego dobrego ) dosyć ekscentrycznego , najlepszego detektywa na świecie , wynajętego przez zjedonoczone rządy świata w celu powstrzymania Kiry . Ciężko mi napisać więcej nie zdradzając za dużo , żeby nie zdradzić za dużo , tym bardziej że patrząc na to co napisalem , to nie jest to zbyt zachęcające ( a przynajmniej za malo w stosunku do tego jak sobie cenię ten serial ) . Wiem że Olinka widziala filmową wersję tego anime , więc też by moglaby go zareklamować ;) .

https://www.youtube.com/watch?v=FNXE7BuT28U


Ostatnio zmieniony 24 cze 2010 10:59 przez Zbychu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
M'cin
Post : 24 cze 2010 14:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Co do tego anime to kojarzę tylko tragiczną wręcz grę na NES'a Mafat Conspiracy - Golgo 13. Fanem gatunku jakoś nie jestem, poza jakimiś pokemonami, królami szamanów itp. niewiele oglądałem. Z poważniejszych tylko Ghost In The shell, ale wydał mi się jakiś taki przekombinowany, przekazywana filozofia pokrętna i niespójna, a zakończenie z kosmosu. coś na zasadzie "zróbmy coś, co wygląda na inteligentne, nikt się nie skapnie, że jest inaczej" :P


*
 
lukasamd
Post : 25 cze 2010 18:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zmieniłem nazwę tematu na bardziej trafną.
A z samym Ghost in the Shell nie miałem styczności.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie