Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 20 gru 2011 13:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Naszym kolegom z zagranicy na Bear's Pit Forum przytrafił się dość nieoczekiwany atak. Zgodnie z informacjami podanymi przez Shangę był to atak chińskich hakerów na ich forum. Administrator nie wie ile danych mogło zostać skradzionych ale zaleca wszystkim (przede wszystkim administratorom) zmianę hasła na nowe. Ostrzeżenie zostało wydane we wszystkich działach całego serwisu.

http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... =26&page=1

http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... Post295473

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 18 gru 2012 13:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Nasi koledzy z forum Bear's Pit trochę pozmieniali czcionki nazw głównych for. Jak to pierwszy raz zobaczyłem, to się przeraziłem. Ogólnie to teraz w końcu widać co jest głównym forem, a co nie jest, ale wybór czcionki jest dla mnie nieporozumieniem.

http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... mmary.html

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
lukasamd
Post : 19 gru 2012 12:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fakt, nieco przesadzili... wszystko jakieś takie.. oczoje... :)

A wracając do sprzętu, po prawie 3 latach zmieniłem laptopa.
Szukałem długo i nic nie znalazłem, skończyło się na składaku XNOTE.

CPU: i5-3210M
RAM: 2x4 GB DDR3
GPU: Intel HD4000 + GF 660M GTX
Oczywiście 15,6" i 1600x900px, mat
HDD: to co miałem, czyli Crucial M4 128 GB SSD

Nie chciałem wydajnej karty, no ale słabszych nie było w ofercie.
Niemniej nie narzekam, nawet się nieco rozerwałem przechodząc ostatnio Far Cry 3 :)


*
  WWW
Starchris
Post : 19 gru 2012 12:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Widzę, że już zmienili czcionkę, wczoraj była taka wielka, murowana, gdzie same litery nie były ciągłe tylko przerywane. Nowa czcionka jest miła dla oka, ale jakoś tak zlepia się z innymi głównymi nazwami, przez co jest taka mała dezorientacja co jest czym, ale może to minie.

Przy okazji chciałem się zapytać, czy do Twojej pracy zawodowej oraz tego co ogólnie wykonujesz albo to co oferujesz na swojej stronie głównej, wymaga dużej ilości RAM'u w komputerze, tak jak np. dla tworzenia grafiki czy 3D.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
lukasamd
Post : 19 gru 2012 14:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie tworzę grafiki / grafiki 3D, chociaż bardzo sporadycznie odpalam photoshopa bo trzeba jakieś rzeczy dziwne zrobić.
RAM idzie głównie gdy wykorzystuję wirtualizację, a ta się przydaje, czy to na uczelni, czy to do różnych testów.
Inne oprogramowanie raczej tego u mnie nie wykorzysta.


*
  WWW
M'cin
Post : 09 sty 2014 23:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Czuję się jak idiota. Generalnie mój napęd DVD działał jakby chciał a nie mógł od kiedy pamiętam, zamulał system bardziej niż Crysis na Full detail. Dość powiedzieć, że jak kopiowałem cokolwiek na dysk miałem taki slideshow, że nawet sapera nie dało rady ograć, a muzyka skakała jakby ktoś remiksował techno z tego. Ale jak gierka chce mi się instalować 2 godziny, powiedziałem dość, i doszedłem do wniosku, że coś się musi dać z tym zrobić. Dowiedziałem się przy okazji, że Microsoft Update może i szuka sterowników, ale biosu urządzenia sam z siebie nie będzie flashował.
I z dwóch godzin zrobiło mi się niecałe 20 minut. Święci, nadchodzę!


*
 
Wojciech90
Post : 15 sty 2014 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 15.01.2014


Witajcie jestem nowy na forum. Ogolnie posiadam standardowy zestaw do niby podkrecania czyli i5-2500K, 8gb ramu, gtx 570, ssd 120 gb oraz monitorek 23. Wykorzystuje taki komputer do renderingu i animacji oraz pracy w roznych programach ktore sa zwiazane z tworzeniem multimediów cyfrowych, i powiem wam szczerze ze przy pracy np z programem AFTER EFFECTS to trzeba mieć z 16 gb albo 32 żeby wygodnie pracowac np w trybie 3D, 8 gb to jest pikus gdy pracujemy na plikach full hd.

_________________
Wojciech90. Jagged od 2014 :)
Sygnaturka nie służy do wrzucania linków spamowych...


*
  WWW
robin
Post : 20 sty 2015 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 20.01.2015


Mój sprzęt to laptop Acer Aspire V3-772G
Intel Core i7-4702MQ | 8 GB | 1 TB | 17.3 '' | NVIDIA GeForce GTX 760M; 2GB |
Net to 60Kb/s


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9