Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Jaahquubel
Post : 19 maja 2010 11:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


lukasamd pisze:
Poza tym Twój poprzedni post odebrałem tak, że niby przed chwilą się skończył

Tyz prowda. Inna sprawa, że jak zobaczyłem w niedzielę/poniedziałek, że ktoś coś napisał w tym temacie, to myślałem, że o Kubicy.

konrado9 pisze:
Mercedes - to nie wiadoma ale tam wątpię by chcieli Kubice kupić bo maja shumach era a jest lepszy od Kubicy

W czym jest lepszy? Lepszą bryką nie zdobył nawet połowy punktów Kubicy. Schumi jest słabszy od Rosberga (który całkiem ładnie się rozkręca), tylko czekać, aż rozboli go szyja i na torze pojawi się Heidfeld.
konrado9 pisze:
Alonso w renult był mistrzem świata, a teraz co ? są 4 grupa Renult i Kubica sukcesów tak bardzo nie odnosi

Inna sprawa, że Renault to już głównie z nazwy jest, bo właściciel inny.
konrado9 pisze:
Red bula ale to w tym roku tak im wyszło a co rok nowe bolidy mogą za rok wąchać kwiatki, Bo są nie pewni

Spoko. Przecież druga połowa ubiegłego roku była pod znakiem sukcesów Vettela.
Najlepiej by było, jakby Webber poszedł do Ferrari, a Kubica do Red Bulla. W Red Bullu, w przeciwieństwie do innych ekip, pierwszym kierowcą jest ten, któremu lepiej idzie. Teraz jest czas Webbera. Gdyby Kubica partnerował Vettelowi, byłby czas Kubicy.

konrado9 pisze:
W sobotę walczy Pudzianowski

Tak szybko? Wcześniej o tym nie słyszałem.
lukasamd pisze:
Pierwsza walka z Najmanem była prosta, ostatnia z Yusuke już nie za bardzo. Dobrze widać, że albo udaje się na początku siłowo rozgnieść przeciwnika, albo trzeba trwać i nie dać się położyć.

Taaa... Aż dziw bierze, że Yusuke nie wtłukł Pudzianowi. Pudzian się, niestety, skończy jak tylko trafi na dobrego technicznie kolesia z głową na karku.


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 sie 2010 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Przed chwilą zakończyło się Grand Prix Belgii, które miałem okazję obejrzeć (w TV rzecz jasna) - Kubicy udało się stanąć na podium, zająć bowiem III miejsce.
Było naprawdę ciekawie przez deszcz, mogło być nawet drugie miejsce, ale niestety się nie udało z powodu błędu zarówno kierowcy jak i ekipy serwisowej.


*
  WWW
Starchris
Post : 29 sie 2010 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


lukasamd pisze:
ale niestety się nie udało z powodu błędu zarówno kierowcy jak i ekipy serwisowej.


No bardziej bym powiedział, że to był błąd w 80 % samego Kubicy. Zblokował oba przednie koła na dohamowaniu i niestety przez to nie mógł prawidłowo się wkręcić w jego miejsce w pit stopie. Ale ten pan od podnośnika to mógłby szybciej zareagować a nie patrzyć się kiedy i gdzie samochód się zatrzyma bo osoby odpowiedzialne za koła byli i na to przygotowani bo jak wiadomo wszystko zależy od tego kiedy samochód zostanie podniesiony.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 29 sie 2010 14:52 przez Starchris, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
fogtrin
Post : 29 sie 2010 15:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 27.08.2010


Ja również oglądałam, wyścig był całkiem ciekawy, cieszę się, że Robert wskoczył na podium :)

Z drugiej strony szkoda, że kierowcy nie zaczeli wypadać z toru przy deszczu. Pamiętam takie gp kilka lat temu (już nie pamiętam gdzie), że na którymś z zakrętów wypadło ich chyba ośmiu czy dziewięciu ;)


*
 
lukasamd
Post : 29 sie 2010 18:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Na drugim czy trzecim okrązeniu było bardzo ciekawie na zakręcie nr 18 - wyleciała calutka czołówka, doszło nawet do nieco większej stłuczki ;)
W trakcie nieźle obróciło również Alonso, przez co nie ukończył wyścigu, ale mimo to rozumiem Cię - normalnie to wyścigi F1 są... takie nieco nudne :D Człowiek po prostu lubi oglądać kraksy... ale od tego to chyba lepiej np. NASCARa.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 29 sie 2010 18:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Ten wyścig był ciekawy. Ten tor jest w ogóle ciekawy.
Większość torów jest niestety "bezpieczna", przez co wyścig kończy się po pierwszym zakręcie, a dalej to już tylko procesja.


*
  WWW
Len
Post : 06 lut 2011 13:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wygląda na to, że Robert Kubica już sobie nie pojeździ. Cholera, a zapowiadało się tak dobrze. Ledwie zaprezentowali nowy bolid, ledwie doszły nas informacje o świetnych wynikach czasowych Kubicy. Przeżył niemal czołowe zderzenie ze ścianą i wyszedł bez szwanku, a rozwalił się w rajdówce. Cholerne zrządzenie losu.

Żyje na szczęście ale ma liczne i bardzo poważne złamania, a lewa ręka jest zmiażdżona przez co grozi jej amputacja. Nawet jeśli uda się ją uratować, to nie ma co liczyć, że wróci jej wcześniejsza sprawność.


*
  WWW
momo78
Post : 06 lut 2011 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Co się stało??
Był wypadek?

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Len
Post : 06 lut 2011 13:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
Assur-ad-mu
Post : 07 lut 2011 21:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Jest po operacji, wybudzili go ze śpiączki farmakologicznej. Będzie z nim dobrze ale może już nie wrócić do F1. Czekają go jeszcze dwie inne operacje. Planowane że będą w przyszłym tygodniu.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 lut 2011 21:13 przez Assur-ad-mu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Aver
Post : 08 lut 2011 00:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Niektórzy mówią że już za 3 miechy może wrócić na tor, więc wygląda na to że jest z nim lepiej niż donosiły początkowe newsy.


*
 
Len
Post : 09 lut 2011 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A ja myślę, że ludzie mają zbyt wygórowane wymagania. Tak się zapędzili w gadaniu, że Kubica sobie z tym poradzi, że aż zaczęli tego od niego wymagać. Tymczasem, świadkowie wypadku opowiedzieli, że Robert miał nie zmiażdżoną rękę, lecz rozerwaną: kości były na wierzchu i dobrze je widzieli.

Kubica jest sportowcem i z pewnością poradzi sobie z tym szybciej niż przeciętny człowiek, ale nie przytłaczajmy go tymi słowami, bo wówczas można odnieść efekt odwrotny od zamierzonego.


*
  WWW
Olinka
Post : 14 lut 2011 13:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Cenna uwaga Len.
Ponieważ obserwowałam te sytuacje i miałam podobne wnioski, tym bardziej miło mi przeczytać, że nie tylko ja.
Presja społeczna na pewno jest.
I z jednej strony trudno się ludziom dziwić a z drugiej, mam wrazenie, że to mocno nie przemyslane jest.
Takie też pobożne życzenia.
Na pewno Kubica ma dobra opieke lekarską ale tez na pewno czeka go długa rehabilitacja.
Wyniki jej są najprawdopodobniej trudne do przewidzenia.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jaahquubel
Post : 14 lut 2011 21:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Len pisze:
Tak się zapędzili w gadaniu, że Kubica sobie z tym poradzi, że aż zaczęli tego od niego wymagać.

Leczą kompleksy. Chcą się ogrzać w blasku cudzej chwały.

Len pisze:
ale nie przytłaczajmy go tymi słowami

Twoja wyważona wypowiedź raczej nie zrobiłaby na nim wrażenia, gdyby czytał co o nim piszą w necie. Bo wszędzie pełno mędrców którzy prześcigają się w deklaracjach na kiedy to Robert wróci. "Wróci na pierwszy wyścig, zobaczycie, takie mam przeczucie. Wierzę w niego" - takie to "życzenia" dla Roberta można wyczytać.

A ekipa TVN24 została wywalona ze szpitala za podawanie nieprawdziwych informacji o stanie zdrowia Roberta. :)


*
  WWW
GrU
Post : 03 mar 2011 18:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Trochę denerwujące się staje to płakanie Kowalczyk na temat tych astmatyków, tylko jedna astmatyczka ją ciągle pokonuje a nie wszystkie co siebie "dopingują", tak ciężko jej przyjąć że Bjoergen jest lepsza, niech zapieprza jak chce być najlepsza zamiast nagrywać reklamy dla banków, a tak serio to od mistrzowskiego poziomu brakuje jej umiejętności przegrywania.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna


cron