Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
konrado9
Post : 16 maja 2010 19:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


Pewnie zaraz zostanę wyśmiany ale co tam
Ja ćwiczyłem na siłowni ,teraz mam przerwę dla tego ze wybiłem rękę w nadgarstku i nie mogłem nic utrzymać ciężaru od roku ale jest już lepiej wiec mam nadzieje ze niedługo wrócę

Jestem przeciwko sterydom, hormonom wzrostu innej chemii bo to jest chore wyścig śmierci dokładnie tak , nigdy tego nie wezmę
Z DIETA są efekty i trwałe - oczywiscie wolniej ale zdrowo Biegam ,ćwiczę samo nic się nie zrobi

Obecnie tak można powiedzieć Fitness ,zrzucanie zbędnych Kg czyli zdrowy styl życia :)
Interesuję się piłka nożna ,F1 ,MMA ,Boks,k1 , Siatkówka


*
 
Aver
Post : 16 maja 2010 21:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


A co w tym śmiesznego? :P


*
 
konrado9
Post : 16 maja 2010 22:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


Bo to nie o tym forum jest , i nie którzy mogą uważać mnie za głupka lub typowego koksa


*
 
lukasamd
Post : 17 maja 2010 16:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak to nie o tym? Piszesz w temacie Sport w dziale Hydepark, więc o czym ma on być? O sportach eksteremalnych takich jak pisanie na klawiaturze jednym palcem? :)
To, że forum ogólnie jest o grze i to strategicznej, nie oznacza wcale, że jesteśmy grupą osób podobnych, czy też z zawężonymi zainteresowaniami.
Jest wręcz przeciwnie ;)


*
  WWW
Olinka
Post : 18 maja 2010 11:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Jak to nie o tym? Piszesz w temacie Sport w dziale Hydepark, więc o czym ma on być? O sportach eksteremalnych takich jak pisanie na klawiaturze jednym palcem? :)
To, że forum ogólnie jest o grze i to strategicznej, nie oznacza wcale, że jesteśmy grupą osób podobnych, czy też z zawężonymi zainteresowaniami.
Jest wręcz przeciwnie ;)

sama prawda, sama... :)


Na siłownie chodziłam kiedys codziennie, razem z treningami lekkoatletycznymi, pływaniem, grami zespołowymi, judo.
Sportu jako takiego mam dosyc choc niewatpliwie umiarkowany bywa zdrowy.
Co do dopalaczy, koksów.
Jak dla mnie niedopuszczalne smietnisko w organizmie.
Dieta - tak
trening- tak
koksy - nie

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
GrU
Post : 18 maja 2010 15:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


ja mimo młodego wieku (24 lata) uprawiam już raczej zaawansowane sporty
bieg po piwo
rzut puszką
podnoszenie kufla
do koksu nic nie mam, pamiętam że babcia zawsze jednak węgiel wolała

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Olinka
Post : 18 maja 2010 15:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


GrU pisze:
ja mimo młodego wieku (24 lata) uprawiam już raczej zaawansowane sporty
bieg po piwo
rzut puszką
podnoszenie kufla
do koksu nic nie mam, pamiętam że babcia zawsze jednak węgiel wolała

:one: Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jaahquubel
Post : 18 maja 2010 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Wy tu pitu pitu, a Kubica zameldował się na podium w Monako.


*
  WWW
konrado9
Post : 18 maja 2010 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


To już dawno pokazał ze na coś go stać bo bolidy nie liczyły tak bardzo jak na innych to był bardzo trudny tor .W kwalifikacjach pięknie i rozdzielił red bule choć na starcie niestety ale dowiózł 3 ,trochę bolid spoiler przędny poprawili i efekty są plus kierowca jak widać nie przeciętny oby massa słabo jeździł to Kubica przejdzie do ferrari

Red bul ma tez silniki renult ale tam się liczy aerodynamika ułamki sekund decydują


*
 
lukasamd
Post : 18 maja 2010 16:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dobra dobra, ale które miejsce tak w ogóle? Jaahquubel szybciej tu podał, niż portale informacyjne (jeszcze o tym informacji nie widziałem) :D


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 18 maja 2010 16:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Chłopie, wyścig zakończył się ponad 48 godzin temu. Chyba przespałeś. :)

Miejsce trzecie na mecie, za Webberem o Fotelem. W generalce jest 6., za w.w., Alonso, Buttonem i Massą. Punktami równo z Hamiltonem, ale Hamilton jest sklasyfikowany niżej.

Niusy ze świata F1 na http://www.formula1.pl.


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 maja 2010 16:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jaahquubel pisze:
Chłopie, wyścig zakończył się ponad 48 godzin temu. Chyba przespałeś.


No ostatnio nie jestem zbytnio "na czasie"... wczoraj wieczorem dowiedziałem się min. o deszczach i powodziach (u mnie cały czas zimno, ale nie pada).
Poza tym Twój poprzedni post odebrałem tak, że niby przed chwilą się skończył (choć istotnie coś tu nie pasowało, od kiedy to wyścigi w środku tygodnia?)

Może to nie pierwsze, ale i tak bardzo dobry wynik. Oby tak dalej :)


*
  WWW
GrU
Post : 18 maja 2010 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Pytanie czy to przejście do Ferrari będzie takie super pożyteczne, po drugie nie ma co się cieszyć że Robert tak pojechał bo wiadomo że na ulicznych jeździ super, a na zwykłych co by nie zrobił to samochód ma za wolny na pudło.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
konrado9
Post : 18 maja 2010 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


Wiadomo najlepiej ze by do Red bula ale to w tym roku tak im wyszło a co rok nowe bolidy mogą za rok wąchać kwiatki, Bo są nie pewni .Np Alonso w renult był mistrzem świata, a teraz co ? są 4 grupa Renult i Kubica sukcesów tak bardzo nie odnosi choć się przepisy tez zmienili też trzeba brać to pod uwagę

Do macralena na pewno nie przejdzie nikt bo maja świetnych Brytyjczyków - rodacy

Mercedes - to nie wiadoma ale tam wątpię by chcieli Kubice kupić bo maja shumach era a jest lepszy od Kubicy
oni tez zaczynają i tez rodaków maja
A Ferrari zawsze w czołówce są bogaci i pewność ich jest 100% mimo ze w tym roku nie królują wiadomo zdarza się , Kubica w tedy by musiał pokazać na co go stać , na-pewno by nie narzekał i pokazał na co go stać i by wymówek nie było ...

Alonso daje sobie rade nawet w Ferrari on dopiero poznaje bolid ,Ale MASA powinien dawać rade choć się nie dziwmy po wypadku

Tak samo jak Kubica w renult może zostanie jeszcze rok a jak nie będzie sukcesów na pewno ktoś go kupi bo są chętni


*
 
GrU
Post : 18 maja 2010 21:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Innych pewnie nawet nie bierze pod uwagę, bo albo zostanie z "żółtym szerszeniem" gdzie jest absolutnym numerem jeden i wszystko jest robione pod Kubicę, albo pójdzie do Ferrari i będzie jako ten drugi mimo że Alonso to jego kumpel to nie może być w teamie dwóch liderów. Szumi był dobry, szkoda że wrócił ten sezon będzie mu pamiętany tak jak faul z byka Zizu. Teraz najważniejsza jest sobota i finał LM i to co po nim, Jose wróci do Włoch czy zostanie w Madrycie, no a potem MŚ.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna