Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Assasin321
Post : 09 sie 2011 20:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 09.08.2011


No ja uporawiam PL dżu dżitsu, gram w piłkę nożną, siatę, kosza, w ping ponga, szachy, w komputer ;), w karty ;), aa i w ręczną ;)


*
 
GrU
Post : 10 wrz 2011 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


proponuję zmianę hymnu na "Polacy nic się nie stało ..." :D

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
micand1989
Post : 11 wrz 2011 09:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


GrU pisze:
proponuję zmianę hymnu na "Polacy nic się nie stało ..." :D

Oj tam oj tam...było wiadomo że Adamek ma małe szanse. Dobrze że walka została przerwana bo mogło by się skończyć ciężkim nokautem. Zresztą był słabszy kondycyjnie. Był zbyt wolny na ringu. Już w 2 rundzie dostawał w łeb. Ale kasy chociaż sporo zarobił :P

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
GrU
Post : 12 wrz 2011 15:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


gdyby Kliczko nie miał kasy z każdej reklamy wyemitowanej pomiędzy rundami to Adamek w 1-2 powinien leżeć (a komentator chwalił Kliczkę że "nie dobija chwiejącego się przeciwnika :D), tylko mocni optymiści wierzyli że Adamek wygra, ale ja myślałem że chociaż powalczy a nie tylko postoi i popatrzy na mistrza.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Jaahquubel
Post : 19 paź 2011 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


W Nowej Zelandii dobiega końca Puchar Świata w rugby (taka nazwa na mistrzostwa).
Jedyna odbierana przeze mnie stacja sportowa - Polsat News Sport - oferuje transmisje i retransmisje spotkań z tych zawodów i z ciekawości zacząłem oglądać.
O tej dyscyplinie wiedziałem trochę już wcześniej za sprawą nauczyciela z podstawówki, który był działaczem i pasjonatem rugby. Ale nigdy dotąd nie widziałem meczu.
Wciągnęło mnie! Szczerze mówiąc, wolę już dobre rugby od piłki nożnej.
W piątek przed południem mecz o 3. miejsce, w niedzielę przed południem finał, macie jeszcze szanse zapoznać się z tą grą.

Zasady w skrócie:
piłkę podaje się rękoma, lub kopiąc. Piłka podana rękoma może być tylko w tył - podanie do przodu to spalony.
Punkty zdobywa się przez:
przyłożenie - 5, podwyższenie po przyłożeniu - 2, kop z karnego lub z akcji - 3.


*
  WWW
zuberbohler
Post : 11 lis 2011 00:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 09.11.2011
  • Skąd: Pabianice


Cytuj:
Wciągnęło mnie! Szczerze mówiąc, wolę już dobre rugby od piłki nożnej.


Zacznij grać! Najłatwiej będzie w odmianę 7 osobową, ponieważ takich drużyn w Polsce jest najwięcej, typowy zawodnik jest lżejszy i nie trzeba dużego doświadczenia/wiedzy/przygotowania taktycznego. Jeśli jesteś lub ktoś z Was jest z moich okolic to zapraszam na treningi Fabrykantów. Aha, w telewizji wygląda może, że to bardzo brutalna gra ale naprawdę jest inaczej. Porównywalna ilość kontuzji jak w piłce nożnej.

Info o drużynie, zbliżających się treningach i ogólnie o rugby znajdziecie na:
http://www.rugbypabianice.fora.pl
http://www.facebook.com/pages/Fabrykanci-Rugby-Club-Pabianice/178722498853375?ref=ts

_________________
Obrazek


*
  WWW
micand1989
Post : 02 gru 2011 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Dziś odbyło się losowanie grup na EURO 2012.

Grupa A:

Polska
Grecja
Rosja
Czechy

Co myślicie o tej grupie? Jak sądzicie, czy mamy szanse wyjść z grupy?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 02 gru 2011 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Trafiliśmy do najlepszej grupy (w sensie najłatwiejszej) na jaką mogliśmy liczyć. Patrząc na inne grupy i jakie państwa tam się znajdują to nasza grupa wygląda przy nich bardzo blado. To jest wielki plus. Mamy dużą szansę na wyjście z grupy bo to nie są państwa, których Polacy nie dali by rady pokonać.

Ale z tego wszystkiego jest też duży minus. Już nie będzie można zwalić winy na grupę nie do przejścia czy państwa nie do pokonania. Jak przegramy to już będziemy mogli winić tylko siebie. Mówię tak bo niejednokrotnie jest tak, że działacze piłkarscy niemal zawsze szukają winnych nie tam gdzie trzeba zamiast zacząć w pierwszej kolejności od siebie.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Wigen
Post : 03 gru 2011 00:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


micand1989 pisze:
Co myślicie o tej grupie? Jak sądzicie, czy mamy szanse wyjść z grupy?


Nie wyjść z takiej grupy to obciach. Lepiej odpaść z Francją, Niemcami i Portugalią, ale nie ma z góry co zakładać czarnego scenariusza, być może tym razem uda się wyjść z grupy, bo szczęście w losowaniu grup dopisało i oby tylko historia z EURO nie skończyła się tak: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.


*
 
GrU
Post : 03 gru 2011 08:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


przy poprzednim euro też wszyscy mówili że mamy szczęście i awans z II miejsca 100%, a wiadomo jak się skończyło, biorąc pod uwagę że na pół roku przed euro nie mamy linii obrony, dużych szans na wyjście z grupy nam nie daje. Niestety media popmują balonik że jesteśmy silni a prawda jest taka że
a) jesteśmy najsłabsi spośród wszystkich drużyn na euro
b) każda z tych 15 teamów chciała mieć Polskę w grupie
i to nie czarny scenariusz tylko realny scenariusz, nasza piłka jest w 4 literach (Lewy, Piszczek i Szczęsny euro sami nie wygrają)

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
micand1989
Post : 03 gru 2011 09:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


GrU pisze:
nasza piłka jest w 4 literach (Lewy, Piszczek i Szczęsny euro sami nie wygrają)

Ja bym dołożył jeszcze Błaszczykowskiego i Mierzejewskiego. Ale jak to mówi Franz w reklamie Biedronki: "(...) Ale sam meczu nie wygrasz (...)"

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Jaahquubel
Post : 03 gru 2011 21:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


GrU pisze:
Niestety media popmują balonik że jesteśmy silni

To zależy jakich się mediów słucha. Bo ja słyszałem tylko naśmiewanie się z reprezentacji, co nie jest wcale lepsze.

Najlepiej to Czesi wylosowali: wszystkie mecze grupowe rozegrają we Wrocławiu, nie muszą szukać bazy na Euro, na mecze będą przychodzić piechotą od siebie. :)

Trochę gorzej trafili Anglicy - dwa mecze grupowe grają w Doniecku, na wschodnim końcu Ukrainy, a bazę mają w Krakowie.


*
  WWW
Starchris
Post : 19 cze 2012 22:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Po meczu Anglia - Ukraina zastanawiam się jakim trzeba być cholernym egoistą i zatwardziałym konserwatystą, żeby dalej opierać się przed wprowadzeniem nowinek technicznych do meczu piłkarskiego. Szef FIFA Blatter dalej nawet nie chce słyszeć o czymś takim i na siłę zmusza wszystkich do grania i oglądania wręcz średniowiecznego futbolu. Co mi z takiego meczu jak niejednokrotnie jest on zwykłym oszustwem popartym niekompetencją tych nowych przybramkowych sędziów. To już drugi taki błąd tych sędziów na EURO gdzie wpatrują się w piłkę z odległości trzech metrów i nic nie widzą, że coś było. No to po jakie licho oni tam są.

Powiedźcie mi co się takiego wielkiego stanie jeśli w piłkę zamontują czujnik przekroczenia linii bramkowej - czy to rzeczywiście zabije futbol tak jak oni to twierdzą - ja uważam, że wręcz przeciwnie.

Blatter zamiast zająć się istotnymi problemami w meczu piłkarskim, to zajmuje się czymś zupełnie na chwilę obecną nieistotnym jak np. szukaniem alternatywy dla rzutów karnych. W mojej ocenie Blatter to jest najgorszy typ starszego człowieka, który uważa, że skoro za jego młodości w meczach piłkarskich nie było żadnych nowinek technicznych, to i teraz nikt nie będzie takich miał. Totalnie nie akceptuje takich osób.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 20 cze 2012 05:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Starchris pisze:
To już drugi taki błąd tych sędziów na EURO gdzie wpatrują się w piłkę z odległości trzech metrów i nic nie widzą, że coś było.

Możesz nakreślić sytuację bo nie oglądałem meczu, a powtórki też nie obejrze bo zaraz wychodzę do pracy.

PS A pierwszy błąd na czym polegał?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 20 cze 2012 12:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


W meczu z Ukrainą piłka wpadła do siatki całym obwodem, a sędzia stojący przy bramce stał i się patrzył i nic nie widział. Druga sytuacja to już nie pamiętam w którym meczu ale sędzia przybramkowy był tuż obok bramkarza, który łapał piłkę, która przekroczyła linię prawie o metr, a sędzia stał i patrzył się i nic nie widział.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna


cron