Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Len
Post : 30 kwie 2010 10:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Przeniesienie pod nasze skrzydła domeny i serwisu uwalniałoby go od tych kosztów. Ale skoro chce, niech płaci.
Domena jest w OVH (a więc najniższe ceny na rynku za .pl)
Hosting w linuxpl.com

Nie kłam bluźnierco! Po prostu chcesz zagarnąć LA tylko dla siebie i tyle! Zdemaskowaliśmy cię, chciwcu ty!

lukasamd pisze:
BTW. Kiedyś miałem jakieś takie hamulce aby rozmawiać o kimś / o czymś publicznie, gdy on może to zobaczyć. Nie wiem czy Scooly przegląda nasze forum, ale jeżeli tak, to może wyciągnie z tematu jakieś wnioski. Nie tylko skład redakcyjny zauważył, że takie ciągnięcie sprawy nie ma sensu. Zresztą, nagłe usunięcie serwisu z sieci byłoby najgłupszym posunięciem, choć sam nie wiem, czego mogę się spodziewać.

Dyskusja jest o LA, a jeśli o tej stronie to raczej trudno w rozmowie pomijać admina. A wierz mi - czyta, może nie aktualnie ale przeczyta, prędzej czy później. Może się zdziwicie ale czytał nawet zapisy z naszych spotkań czatowych xD

Pamiętam jak dawniej dawał temu wyraźne sygnały. Kiedy powiedziałem coś złego o nim, natychmiast spotykała mnie kara w najczęstszej formie bana na IP. Kiedy już uznawał, że dostałem za swoje, ja wtedy znów wyrażałem się o nim bardzo krytycznie i znów spotykała mnie zasłużona kara (to tak w cudzysłowu, bo na LA nie miałem powodów wchodzić). Zupełnie jak pies, któremu wystarczy machnąć ręką, a on pobiegnie za kijem którego nie ma.
W ciągu kilku dni po opublikowaniu zapisu z jednego ze spotkań czatowych, gdzie powiedziałem że na LA mam bana na IP za złe sprawowanie (Scooly został lekko wyśmiany przez resztę) kara została ostatecznie wycofana.

A tak bardziej poważnie. Lukas, nie licz, że odda stronę kosztem władzy ktoś, kto uważa się za założyciela Iron Squad :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4