Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Klepczar
Post : 10 kwie 2010 16:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


dostałem jedenasty... (o 15:48)
wszystkie maile są bez tematu (tj w temacie jest w pisane "nie wpisano tematu wiadomości")


*
 
Klepczar
Post : 10 kwie 2010 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


trzynasty mail o tej samej treści z mailing@jacenter
i dodatkowo 14 o tej samej treści ale z nowego adresu administracaja@jacenter (13 poprzednich było z tego pierwszego adresu)


*
 
lukasamd
Post : 10 kwie 2010 21:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Podaj godziny, chyba mod wrzucił nam to do crona forumowego i pomimo wyłączenia i usunięcia, jeszcze nieco zalega w liście zadań :/
Sorki za problem, skrypt wydawał się być w pełni kompatybilny z najnowszą wersją phpBB3, ale jak widać, nie do końca sprawnie działa.


*
  WWW
snick
Post : 10 kwie 2010 22:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Nie wiem czy to pasuje do raportowania błędow, ale mysle ze tak. W każdym razie od 2 dni dostaję maile w sprawie mojej dlugiej nieobecnosci na forum. dostalem ich juz z co najmniej 10 (a pewnie i wiecej) i przyznam, że ta natarczywość powoli staje się uciążliwa ;d ja wiem, ze metoda (jak widać) skuteczna, ale bez przesady. Jeden, góra 2 maile powinny być.



edit
dobra, widzę, że sporo innych osób też ma taki problem, nie przyjrzałem się specjalnie tematowi przed dodaniem posta, nie bijcie ;d


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 kwie 2010 22:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tak, wina moda, który już poleciał do kosza. Wg. schematu działania, miał on wysyłać takie wiadomości co 60 dni. Tymczasem wysyłał co kilkanaście godzin i zablokował nam kolejkę emaili i całą skrzynkę forum w domenie google :/ Jeszcze raz przepraszam za problemy, skrypt już poleciał do kosza i to co może być jeszcze rozsyłane, to pozostałości po zapchanym serwerze wysyłkowym.


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 lis 2010 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzisiaj została wykonana bardzo duża aktualizacja na forum, mogą wystąpić problemy.
W razie ich zauważenia, proszę o info w tym temacie.


*
  WWW
Starchris
Post : 30 lis 2010 23:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Nie wiem czy była informacja (ale jej chyba nie było) o planowanej akcji wyłączenia na chwilę serwisu z powodu tej aktualizacji. O takich planach powinno się informować przed ich zajściem ponieważ takie zachowanie jest profesjonalne, a przecież serwis ten prowadzą profesjonaliści. No ale w tym wypadku chyba było inaczej :]

Co do błędów to na samym dole każdej strony jest informacja: "Kto jest na forum" a pod nią kolejna informacja "Użytkownicy przeglądający to forum". No właśnie i tutaj cały czas jest tylko jedna informacja: "Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości". Jak przeglądałem strony to zawsze pisało jeden gość lub gdy byłem zalogowany to pisało Starchris.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 30 lis 2010 23:20 przez Starchris, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 01 gru 2010 14:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Starchris pisze:
Nie wiem czy była informacja (ale jej chyba nie było) o planowanej akcji wyłączenia na chwilę serwisu z powodu tej aktualizacji. O takich planach powinno się informować przed ich zajściem ponieważ takie zachowanie jest profesjonalne, a przecież serwis ten prowadzą profesjonaliści. No ale w tym wypadku chyba było inaczej :]


Tak, takie informacje się publikuje, ale gdy serwis jest duży, a i przerwa spora. JAC nie jest małe, ale cała przerwa trwała niecałe 5 minut, więc nie było takiej potrzeby :]

Starchris pisze:
Co do błędów to na samym dole każdej strony jest informacja: "Kto jest na forum" a pod nią kolejna informacja "Użytkownicy przeglądający to forum". No właśnie i tutaj cały czas jest tylko jedna informacja: "Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości". Jak przeglądałem strony to zawsze pisało jeden gość lub gdy byłem zalogowany to pisało Starchris.


Ok, sprawdzę to bo faktycznie coś tu nie gra :]

EDIT:
Zrobione :]


*
  WWW
Starchris
Post : 01 gru 2010 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


lukasamd pisze:
Ok, sprawdzę to bo faktycznie coś tu nie gra


Tak, już działa. Dzięki.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
lukasamd
Post : 15 gru 2010 18:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nikt nie zaraportował, że od update nie można było dawać punktów pomógł i dopiero wczoraj zauważyli to Starchris i Olinka podczas dyskusji o JA2 New Classic.
Już jest ok.


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 gru 2010 14:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zauważone przez Olinkę fakt nie łączenia ze sobą postów napisanych mniej niż 24h po sobie to nie błąd - postanowiłem przy okazji update zrezygnować z tej modyfikacji, jeżeli różnica wynosi mniej niż 30 minut, edytujcie, w innym wypadku piszcie nowe posty.


*
  WWW
Jazz
Post : 27 gru 2010 15:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


W ankiecie oddałem głos na "Klasyczny turowy" , a podlicza mi jako "Aktywna pauza" . Jakiś bug ?

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
hasan_talib
Post : 27 gru 2010 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Miałem to samo. Coś tu jest schrzanione.


*
 
lukasamd
Post : 27 gru 2010 20:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzięki za info, już powinno być ok.


*
  WWW
Starchris
Post : 29 gru 2010 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Dlaczego 10 ostatnich tematów zostało skasowanych ze strony głównej forum. To było zdecydowanie na plus i bardzo funkcjonalne.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna