Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 19 gru 2011 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


STAŁO SIĘ !!! Dzisiaj o godzinie 11.27 czasu polskiego szeregowy brAweKk stał się dokładnie tysięcznym zarejestrowanym użytkownikiem na forum JACenter. Serdecznie mu gratuluje. :one:

W końcu bańka tysiąca osób pękła więc teraz użytkownicy będą się rejestrować jak nigdy dotąd. :D Dodając do tego najbliższe premiery JA Online oraz JA Back in Action przewiduje, że kolejne tysiąc osób przybędzie nam przez najbliższe pół roku :D (Ja jestem raczej osobą, która zawsze widzi szklankę w połowie pełną :) )

I pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu na samej górze serwisu widniał czerwony pasek: "Forum JACenter zostało zawieszone do odwołania". Dobrze, że LukasAMD razem z innymi się nie poddali i powalczyli o swój serwis i chwała im za to. :ok:

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
momo78
Post : 19 gru 2011 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


No to zdrowie! :one:

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
micand1989
Post : 20 gru 2011 08:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ale tylko 701 użytkowników napisało coś na forum...a reszta?

Aktywnych forumowiczów jest około 100. Reszta nie zaglądała na forum już od dawna.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Perry
Post : 20 gru 2011 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


micand1989 pisze:
Ale tylko 701 użytkowników napisało coś na forum...a reszta?



Takie uroki forum, cieszmy się, że dobiliśmy do 1000.. Może przy takiej liczbie zainteresowanych wznowimy działalność Iron Squadu i zrobimy jakiegoś moda... :okulary2:

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
hasan_talib
Post : 20 gru 2011 09:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Perry pisze:
micand1989 pisze:
Ale tylko 701 użytkowników napisało coś na forum...a reszta?



Takie uroki forum, cieszmy się, że dobiliśmy do 1000.. Może przy takiej liczbie zainteresowanych wznowimy działalność Iron Squadu i zrobimy jakiegoś moda... :okulary2:



A to od kiedy Iron Squad nie działa? ;-)


*
 
micand1989
Post : 20 gru 2011 13:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


hasan_talib pisze:
A to od kiedy Iron Squad nie działa? ;-)

Sądziliśmy że jak nic na forum nie zapowiadają to mają przerwę w działalności.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Len
Post : 20 gru 2011 14:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


1/10 to i tak całkiem niezły wynik, zważywszy, że większość for ma po kilka tysięcy użytkowników i tyle samo aktywnych. Zresztą, to forum ma już 5,5 roku, więc trudno oczekiwać, żeby wszyscy zarejestrowani ciągle tu zaglądali. Większość pewnie nawet nie pamięta już swoich haseł :]

Ale ja i tak czekam na 50 tysięczny post :-)

micand1989 pisze:
Sądziliśmy że jak nic na forum nie zapowiadają to mają przerwę w działalności.

Jakiś czas temu (ok. 2 lata temu) było na forum ogłoszone, że Iron Squad odchodzi od serii Jagged Alliance, zatem trudno oczekiwać, żebyśmy o innych grach pisali na forum JACenter ;) Wystarczy wejść na stronę zespołu, żeby się przekonać, że zespół jest w rozkwicie.


*
  WWW
Starchris
Post : 16 mar 2012 13:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Od momentu powstania tego tematu minęły prawie trzy miesiące, a użytkowników przybyło nam przez ten okres czasu ponad 200 więc jest to naprawdę znakomity wynik. Od moment powstania forum do momentu zarejestrowania się 1000 użytkownika minęło około 6 lat, a tutaj przez tylko trzy miesiące mamy już ponad 200 użytkowników.

Niestety ostatnio forum znowu zamarło ale według mnie to jest wina samej gry JA Back in Action. Na chwilę obecną gra jest taka jaka jest i nieważne czy ktoś jest z opcji "tylko tury JA2" czy z opcji odwrotnej, nikt nie jest ślepy i każdy widzi jaki poziom na chwilę obecną ta gra reprezentuje. Wiele osób mogło się dosłownie obrazić na Back in Action i powróciło do starego JA2 i do działu Download zamiast trochę posiedzieć na Forum :)

Myślę, że gdyby ta gra była bardziej udana od samego początku to ta "druga młodość", którą ten serwis ostatnio przeżywał trwała by jeszcze bardzo długo. Zobaczymy jak będzie jak się ukaże JA Online (przewiduje, że będzie jeszcze lepiej).

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 16 mar 2012 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Starchris pisze:
Od momentu powstania tego tematu minęły prawie trzy miesiące, a użytkowników przybyło nam przez ten okres czasu ponad 200 więc jest to naprawdę znakomity wynik. Od moment powstania forum do momentu zarejestrowania się 1000 użytkownika minęło około 6 lat, a tutaj przez tylko trzy miesiące mamy już ponad 200 użytkowników.

A z tych 200 jest aż 150 użytkowników zarejestrowanych w ciągu 2 tygodni od premiery Back in Action :)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 17 paź 2012 17:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ciekawe statystyki :)

Witam po latach.

Nie ukrywam, że i ja zajrzałam na Forum z powodu gry JA Back in Action ale jakoś nie czuję weny do zagrania.
Nie czuję tego nowego klimatu, jednak nie o grze tu chciałam pisać.
Cieszy mnie fakt, że Forum jest i działa, nawet jeśli jest to związane z aktywnością interwałową.

Gratuluję wyniku

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie