Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Perry
Post : 08 lis 2008 19:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Chciałbym nieco zmienić bojowe nastawienie niektórych uczestników w stosunku do moich odpowiedzi. Forum jest dla ludzi, nie ludzie dla forum, gdyby ktoś miał pomysł z kolejną prowokacją pod moim adresem proszę o przesłanie jej na pw, dziękuję.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 08 lis 2008 20:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


@Perry - w takich wypadkach nie pisz sam w temacie (w tamtym wypadku złamałeś mój nakaz za co podobnie jak zadra otrzymałeś ostrzeżenie), tylko zgłoś prowokujący Cię post / napisz do administracji. W twoim interesie nie leży walka ze zbyt bojowymi osobami - my jesteśmy od ich przytemperowania.


*
  WWW
zadra666
Post : 08 lis 2008 20:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


lukasamd pisze:
my jesteśmy od ich przytemperowania.


To zdanie wymaga POTĘŻNEGO sprecyzowania...

_________________
...


*
 
lukasamd
Post : 08 lis 2008 20:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli ktoś prowokuje kłótnię, obraża innych użytkowników czy też w jakikolwiek inny sposób łamie regulamin, użytkownik wciągnięty w konflikt nie powinien próbować sam próbować go rozwiązywać czy tez tym bardziej zaostrzać. Administracja jest od upominania i zwracania uwagi.

W skrócie:
Jak ktoś zaczyna, nie dolewamy oliwy do ognia tylko zgłaszamy jego post - my się tym zajmiemy.


*
  WWW
zadra666
Post : 08 lis 2008 20:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


No o to mi chodziło. Dzięki;p

_________________
...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Dobra to może ja coś sprecyzuje:
Mam 30 lat i lubie was chłopaki myślę, że to forum to fajna rzecz naprawdę, wszyscy jesteśmy tu w jednym głównym celu bo lubimy Jagged Alliance. Jestem za stary na użeranie się z kimkolwiek który jest lepszy, który jest gorszy.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Pavcio
Post : 08 lis 2008 21:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


I to jest wada internetu. W realu w razie spięcia wyskoczylibyście na gentelmańską solówkę, a potem podali ręce. A tak na poważnie: Panowie, Wasze zdrowie!


*
 
lukasamd
Post : 08 lis 2008 22:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No i tak ma być :) Tak jak pisałem - każdy może wyrażać swoją opinię, jeżeli odpowiednio ją uargumentuje to ktoś inny nie może jej negować, co nie znaczy że musi się z nią zgadzać - każdy ma swój gust ;) Będzie porządek, będzie i wesoło :P


*
  WWW
Len
Post : 08 lis 2008 22:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pavcio pisze:
I to jest wada internetu. W realu w razie spięcia wyskoczylibyście na gentelmańską solówkę, a potem podali ręce. A tak na poważnie: Panowie, Wasze zdrowie!

I chwała internetowi. Nie mam nic przeciwko laniu się Zadry i Perry'ego czy kto tam się pokłócił (xD :D) ale internet kocham za to, że skutecznie eliminuje osoby, które nie potrafią się "wygęgać". W realu w takiej sytuacji takie osoby rzuciliby się na swojego rozmówcę, a przez internet nie mają takiej możliwości. W internecie mogą sobie tylko poprzeklinać, czyli zrobić drugą z dwóch rzeczy jakie potrafią, ale kto ich będzie słuchał? :)


Perry. Jesteś moderem, więc przyzwyczajaj się do częstych kłótni. Witam w klubie :]


*
  WWW
momo78
Post : 08 lis 2008 22:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Len pisze:
Perry. Jesteś moderem, więc przyzwyczajaj się do częstych kłótni. Witam w klubie

można jaśniej, bo ja taki nie wtajemniczony jestem xD

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Len
Post : 08 lis 2008 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


momo78 pisze:
można jaśniej, bo ja taki nie wtajemniczony jestem xD

Może się mylę ale nie potrafię dopatrzeć się w tym kraju w scenie JA żadnego niekonfliktowego modera.


*
  WWW
Perry
Post : 09 lis 2008 00:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Pavcio pisze:
I to jest wada internetu. W realu w razie spięcia wyskoczylibyście na gentelmańską solówkę, a potem podali ręce. A tak na poważnie: Panowie, Wasze zdrowie!

Nie byłoby żadnych solówek, ja uciekam się do przemocy tylko wtedy kiedy muszę. Trenowało się to i owo, więc te zasady zostały mi wpojone i tak sie utrwaliły.
Len pisze:
Perry. Jesteś moderem, więc przyzwyczajaj się do częstych kłótni. Witam w klubie

Zacząłem robić sektory z myślą o sobie, tę stronę internetową znalazłem przez przypadek i gdym tu nie powiedział, że robię własną kampanię nikt by o tym nie wiedział. Nie mam zamiaru sie kłócić o coś co nie ma sensu bo to jest moja kampania. I nawet jeśli zobaczę słowa krytyki na temat CE lub inny, nie powstrzyma mnie to od robienia własnych sektorów czy grania moim stylem gry. Przechodziłem Jaggeda wiele razy, wieloma najemnikami i za każdym razem inaczej. Wyrobiłem sobie mój sposób na tę gre oraz wypróbowany skład i nikt już nie jest w stanie tego zmienić.
Len pisze:
Może się mylę ale nie potrafię dopatrzeć się w tym kraju w scenie JA żadnego niekonfliktowego modera.

Nie jestem konfliktowy, poprostu mam swój własny wyrobiony od wielu lat patent na tę grę i czasami czytając wypowiedzi niektórych uzytkowników forum, staram się im udzielić najlepszej, najszybszej i najskuteczniejszej rady, bazując na podstawie własnego doświadczenia oczywiście. I to własciwie robi każdy z nas tu na tym forum, co czasem prowadzi do konfliktu, który i tak niczego nie zmieni.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
zadra666
Post : 09 lis 2008 09:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Tak sobie myślę (tak! myślę ;p), że wczorajsza "wymiana" zdań nie wywiązała się z niczego poważnego ,a byłą wzięta przeze mnie(zapewne także przez innych)na serio.
Na przyszłość, żeby chlewu nie robić z forum , postaram się trzymać swe myśli i palce na wodzy...


Len pisze:
I chwała internetowi. Nie mam nic przeciwko laniu się Zadry i Perry'ego czy kto tam się pokłócił (xD :D ) ale internet kocham za to, że skutecznie eliminuje osoby, które nie potrafią się "wygęgać". W realu w takiej sytuacji takie osoby rzuciliby się na swojego rozmówcę, a przez internet nie mają takiej możliwości. W internecie mogą sobie tylko poprzeklinać, czyli zrobić drugą z dwóch rzeczy jakie potrafią, ale kto ich będzie słuchał? :)


Pod tym podpisuję się w 100%.

Pavcio pisze:
I to jest wada internetu. W realu w razie spięcia wyskoczylibyście na gentelmańską solówkę, a potem podali ręce.


Pod tym w sumie też ;p;
Zawsze można te rzeczy połączyć i "dogłębnie" rozwiązać spór(ostateczna ostateczność).

_________________
...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron