Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
momo78
Post : 01 sty 2008 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Zdaje się, że takiego tematu nie ma, to właśnie go uczyniłem :P

Chciałbym, żebyście pisali tu o waszej ulubionej gierce, tej jedynej(może być więcej tych "jedynych" :P )
Piszcie co się wam w niej podoba, po krótce o co w niej chodzi, trochę o fabule i co tam tylko chcecie :P .
Pewnie większość będzie z serii Jagged Alliance(takie moje przeczucie :P :?: :crazy: )
Dobra oto moja:

ufff dużo ich, ale chyba..... eeeee.....no, tego.... acha już wiem(chyba)

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 :P

Lubię tą gierkę za:
-klimat,
-realia,
-duuuża ilość jednostek,
-łucznicy :P
-możliwość stworzenia swojego Bohatera
-kampanie
-Saurona
-możliwość budowania murów i różnych dodatków na nich np. trebusze, katapulty, bramy(także nie widzialne dla wroga) itp.

Całkiem dobrze mi szło w tej gierce. Bez większego problemu wygrywałem w trybie potyczek na poziomie brutalnym czyli najwyższym.

Najbardziej lubie grać ludźmi. Mają świetnyh łuczników(nawet wg. mnie lepszych niż elfy :P )

No i to chyba tyle :P . Bardzo polecam tą grę dla kogoś, kto niewie jaką strategię wybrać, ta jest idealna(jedna z lepszych gierek w jakie grałem)

Wy też coś napiszcie o Waszych ulubionych grach :P
(jeśli taki temat już istnieje to przepraszam :P :wall: )

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez momo78, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Wigen
Post : 01 sty 2008 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Też zauważyłem że takiego tematu nie było. No więc moja ulubioną grą jest oczywiście Wiedźmin bo cóż by innego. Gierkę lubię ponieważ trzyma klimat i nie jest liniowa i można ją przejść na wiele sposobów. Zachwyciła mnie w niej również możliwość rozwoju bohatera oraz nieskończona ilość zadań do wykonania. Nowatorsko utrzymana w realiach prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Inne moje ulubione gry:

-Jagged Alliance (seria)
-Sacred
-Tajne akta: Tunguska
-Runaway: Road to Adventure
-Syberia 1 i 2
-Codname Panzers: Faza pierwsza
-Splinter Cell: Chaos Theory
-Max Payne: 1 i 2
-Still Life
-Hidden and Dangeroues
...i wiele innych :D :)


Ostatnio zmieniony 05 sty 2008 21:04 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
snick
Post : 01 sty 2008 19:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Oprócz JA2? Hm... Bardzo lubię Heroes III z modem WoG i Disciples 2. Poza tym THPS2. No i ostatnio polubiłem Wiedźmina ^^


Ale najlepszą grą ever są dla mnie... Piki internetowe z Microsoftu! :D :D


*
  WWW
ak96
Post : 01 sty 2008 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 43
  • Dołączył: 06.11.2007


Ostatnio gram tylko w 2 gierki: 8BallClub i Table Tennis Pro. Którą bardziej lubię? Chyba jednak 8BallClub.

Króciutko: pool i snooker przez internet; gra nie zachwyca jakąś genialną grafiką, ma kilka drobnych błędów, ale bardzo wciąga, szczególnie fanów bilardu. Jest wielu Polaków, Brazylijczyków, Chorwatów, nawet zdarzyło mi się grać z gościem z Cypru(można pogadać w trakcie gry na czacie), wiadomo - urok multiplayera.

Bardzo dobra fizyka(poza bocznymi rotacjami - kto sie trochę zna, wie o co chodzi ;) ), świetna grywalność, system rankingów, wirtualna gotówka, a nawet nagrody rzeczowe i pieniężne za wybitne osiągnięcia oraz to, że gra jest darmowa, czyni z tej produkcji na tę chwilę moją ulubioną.

I jeszcze do momo78: mógłbyś przytoczyć piękne słówko, które znaczy w twym słowniku snooker? :diabel2:


*
 
Yury
Post : 01 sty 2008 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


Seria Jagged'ow
Wiedzmin
Unreal Tournament i UT2k4
Diablo II LoD szczegolnie rozgrywka na battle necie.
StarWars Republic Commando.
Heroes III z dodatkami i H IV
Seria Fallout'ow
Vietcong :D (na necie rowniez)
Mafia
World Of Warcraft
Warcraft III Frozen Throne
Seria Gorky
Gry z serii Thief
Star Wars Jedi Academy
Americas Army

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


Ostatnio zmieniony 12 maja 2008 13:18 przez Yury, łącznie zmieniany 5 razy

*
 
nemrod
Post : 02 sty 2008 12:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


O kurka wodna. Co to za retoryczny temat. Proponuje dopisac pod nazwa tematu "oprocz Jagged Alliance".
A wiec oprocz JA moja ulubiona gra nad ktora stracilem przynajmniej 1 miesiac zycia (lacznie przed kompem) jest GTA.

Dopisze jednak cos jeszcze, bo gralem w setki gier, jednak tylko niektore ukonczylem i wciagnely mnie naprawde. Powiem o grach, ktoe tak mnie przykuly do kompa, ze nie moglem calymi dniami odejsc od monitora i zakladalem sobie rusztowania na powieki :> mianowicie takie gry to przecudny, bijacy Diablo na glowe DUNGEON SIEGE, ktory jest gra tak prosta, gdzie nikt nie zwraca uwagi na fabule, a jedyna przyjemnoscia jest nabijanie leveli, oraz KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC 1 i 2 - gry, ktore dla odmiany do DS wciagnely mnie swoja fabula bez reszty, ze nawet sny mialem o grze. Chwala tym tytulom. Dorzuce do tego, bo jakze bym nie mogl cudna MAFIE, ktora raz na jakis czas przechodze od nowa i nie nudzi mi sie ona wcale.

_________________
.


Ostatnio zmieniony 02 sty 2008 22:36 przez nemrod, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 02 sty 2008 14:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Temat ten rzucił moje oczy na prawdę - nie potrafiłem sobie przypomnieć moich ulubionych gier. Wszystko przez to, że ostatnio zamiast grać piszę jakieś durne teksty dla różnych portali. Postaram się poprawić i nie grzeszyć więcej, a póki co, przypomniałem sobie:

- Chrome (seria)
- Chaser
- Gorky (seria)


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 02 sty 2008 16:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Jaggedy.
Gorky.
Vietcong jedynka :).

Po prostu świetne gry i tyle :P.


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 sty 2008 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hmm... naprawdę mam ciężki orzech do zgryzienia bowiem ulubiona != ta przy której spędziłem najwięcej czasu.

W sumie jeżeli mam być szczery i uczciwy to ulubione gry mam 2:

- Quake 3
- Enemy Territory

Obie uwielbiam za to, iż miałem przyjemność zagrać razem z kolegami, przyszłymi przyjaciółmi i zawsze było przy tym zabawnie.

Jeżeli zaś ktoś zapyta mnie o singleplayer to naprawdę jest ciężko wybrać tą najlepszą grę, mógłbym powiedzieć że CoD4 ale nie powiem ponieważ przeszedłem to niedawno a tylko "stara miłość nie rdzewieje" i zobaczymy co z tego wyniknie. Mój wybór pada jednak na:

- Civilization 1, 2 (zwykłe) oraz 3 (+ dodatki)

Grałem w to po raz pierwszy na amidze jako malutki dzieciak, potem na kompie w 2 i 3 która już całkowicie mnie urzekła. Pomimo iż gra jest niesamowitym pożeraczem czasu, często do niej wracam.


*
  WWW
momo78
Post : 04 sty 2008 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Ja starałem się wyłowić tę jedyną a przy tylu grach w które grałem jest to naprawde trudne :P ale mogę dodać chyba jeszcze grę na Pegasusa(ech te wspomnienia!) GOAL 3 ugrałem się w nią naaaaaprawdę sporo. nawet spaliłem Pegasusa(!) jedyne o mnie denerwowało to gra tylko i jedynie Japonią w mistrzostwach. Gierkę cenię za humor i bijatyki na boisku :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Yury
Post : 04 sty 2008 21:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


Nekketsu soccer (Goal3) ekstra gra :) .Gram teraz w to kompie przez emulator ,na padzie.Gra z duza dawka humoru :one:

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
vai1987
Post : 05 sty 2008 01:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Counter Strike Source

_________________
You never know


*
 
Bartek0511
Post : 05 sty 2008 01:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Oprócz JA2 ?

hm... tak jak przedmówca:

Counter Strike 1.6
Counter Strike Source
Fifa 2002

I ostatnio zacząłem grać w Battlefield 2 przez sieć gra się wyśmienicie :P POLECAM ;)


*
 
momo78
Post : 05 sty 2008 08:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Bartek0511 pisze:
I ostatnio zacząłem grać w Battlefield 2 przez sieć gra się wyśmienicie :P POLECAM ;)


Też trochę grałem, ale wywalało mnie z gry po jakimś czasie :P
"Enemy Infantry Spotted!, Enemy Infantry Spotted!,Enemy Infantry Spotted!....."---kto oglądał wie o co chodzi(Arab Sniper) :P :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Sid
Post : 05 sty 2008 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


Moje typy:
Fallout 1&2 - kto powie, że nie są to gry wielkie ma w papę :P .
Planescape Torment - takich gier już się teraz nie robi. Wspaniałe przeżycie fabularne, nie jakaś tam odmóżdżająca siekanina. Trzyma klimat.
Baldur's Gate 2 - zgrabny kompromis między turówką a czasem rzeczywistym, świetna historia i co najważniejsze - nie nudzi się. Można do niej wracać raz po raz i przeżywać historię od nowa.
Deus Ex - cyberpunk w najlepszym wydaniu. Szkoda, że dwójka nie spełniła niczyich oczekiwań. Ale Deus Ex to pierwszy (i wg mnie jedyny do tej pory) udany kompromis między grą RPG a FPSem. Niechaj Fallout 3 będzie równie dobrze zbalansowany.
Europa Universalis (seria) - jako, że jestem historykiem z zamiłowania, wciągnęła mnie na długie godziny. Polska zajmująca połowę Europy z Rosją i Szwecją jako wasalami - to jest dopiero coś.
Heroes III - żadna impreza się nie może obyć bez tej gry. IMO ideał party-game, jak to się zwykło teraz określać. Niech się schowa Guitar Hero czy inne Singstary, HIII rządzi!

Nie rozumiem ludzi, którzy jako ulubioną grę wypisują Wiedźmina. Kto do niej wróci za 2-3 lata? Nikt nie będzie pamiętał, co to takiego. A nawet jak będzie, to jeszcze za wcześnie, by ją wywyższać. Miodność gry tak naprawdę wyłazi na wierzch dopiero po wielokrotnym przejściu.

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


cron