Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Len
Post : 21 cze 2011 12:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie napisali, że muzykę do Duke Nukem 3D: Reloaded komponuje Polak - Marcin Przybyłowicz. Ten sam, który stworzył utwory do polskiej gry Aferfall: InSanity i Wiedźmin 2.


*
  WWW
lukasamd
Post : 21 cze 2011 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Może i temu remake'owi zmienią tytuł na Back in Action ? ;)


*
  WWW
Aver
Post : 21 cze 2011 13:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


O nie! Już sobie wyobrażam jak by wyglądała wtedy twarz Duke'a O.O


*
 
Van
Post : 18 lip 2011 12:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


Mnie rozwaliła planowana data wypuszczenia spolszczenia dla Duke Nukem Forever wyświetlana na stronie Iron Squadu :p


*
 
Len
Post : 18 lip 2011 17:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W sumie trochę z nią przesadziliśmy. Żebyśmy byli zgodni z tym, co robili twórcy, to musielibyśmy co roku zmieniać datę i dopiero za 14. razem zatrzymać się na 2025 :D


*
  WWW
Wigen
Post : 16 wrz 2011 12:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Len
Post : 16 wrz 2011 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
Aver
Post : 16 wrz 2011 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Nie musisz się chwalić bo już wszystkie serwisy o grach zrobiły to za Ciebie. Między innymi gram.pl ;)


*
 
Len
Post : 16 wrz 2011 16:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Aż przyjemnie czytać takie newsy ;) Wiedziałem, że się szykuje mocne uderzenie, ale pomimo tego nie spodziewałem się, że zainteresowanie będzie aż tak duże. Fajnie wiedzieć, że tyle osób ciekawi co robimy.

Teraz tylko czekać na opinie, oby były pozytywne. Pierwsze są bardzo dobre, ale zobaczymy co będzie dalej jak się skapną, że przetłumaczyliśmy tylko 3 pierwsze misje... nie no, żartuję :D Jakby ktoś znalazł błąd, choćby taki tyci-tyci, to proszę o info ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 16 wrz 2011 17:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A na GOL-u krążą słuchy, że jesteście fanami Duke'a :) .


*
 
Len
Post : 16 wrz 2011 18:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak przetłumaczyli to pewnie fani ;) Mi się gra bardzo podobała, więc w sumie nawet mogę się nazwać fanem. Na pewno zamierzam w przyszłości do niej wrócić, tym razem na najwyższym poziomie trudności :-) Zdążę zapomnieć teksty, więc będę mógł sam ocenić jak wyszło nam spolszczenie :)


*
  WWW
Starchris
Post : 16 wrz 2011 23:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja również chciałem pogratulować ukończenia rewelacyjnego projektu. Gratuluje !!! :one: :ok: Teraz to obowiązkowo znajdę czas aby przejść nowego Duke'a.

Ja najwięcej grałem w wersje 3D Atomic, a później jak wyszła wersja High Resolution Pack to tylko w tę wersję grałem i za wszelką cenę chciałem przejść wszystkie epizody za jednym życiem. Niestety udało mi się tej sztuki tylko z pierwszym epizodem na trzecim poziomie trudności. Pozostałe były dla mnie nie do przejścia ponieważ zawsze gdzieś popełniałem błąd, który kończył życie Duke'a. Z nowym Duke'em tej sztuki to chyba nawet nie będę próbował.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 17 wrz 2011 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cieszę się, że nasza praca cię przekonała do gry ;)

Niektórzy twierdzą, że DNF to już nie Duke. Moim zdaniem mówią tak, ludzie, którzy chyba dawno nie grali w DN3D, bo podobieństwa są ogromne. Duke nawet skacze tak samo, a teksty są jeszcze mocniejsze. Oczywiście, gra została unowocześniona, ale generalnie tę grę można by nazwać remakiem 3D, bo wszystko jest takie same, tylko że w nowej oprawie.

Jutro będzie aktualizacja spolszczenia, bo wkradło się trochę błędów. Mam nadzieję, że mimo to twoja opinia będzie pozytywna ;)


*
  WWW
M'cin
Post : 01 sty 2013 17:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ukończyłem pierwszy "epizod" Duke Nukem 3D na jedynym słusznym poziomie trudności i wrażenia są bardzo pozytywne. Walczymy z kilkoma przeciwnikami sklonowanymi do nieskończoności, do tego respawnującymi się co kilkadziesiąt sekund, amunicji zawsze za mało, apteczek też. Jest ciężko, dokładnie tak, jakbym chciał. szczególnie, że sterowania nie da się ustawić dokładnie tak, jakbym chciał i oś Y myszki służy do chodzenia przód-tył :P Ale mniejsza. Duke, jak na tak starą grę zaskakuje rozbudowaniem. Duże poziomy, mnóstwo sekretów, ciekawy projekt plansz, na których można czasem pobłądzić, mnóstwo interaktywnych rzeczy, sam Duke, totalna rozwałka i burdelasty klimacik produkcji. Poza tym tu się gra, a nie idzie po sznurku we wskazane palcem miejsce, jak w nowych samograjach. co prawda chwilowo jestem nasycony, ale jeszcze do Księcia wrócę na pewno, chociażby sprawdzić, czy ktoś tu korzysta z multi :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6


cron