Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 18 maja 2007 15:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No nie wiem czy na kartach typu GF2/4 MX w ogóle się to uruchamia... coś mi się wydaje że gra chodzi od któregoś z DirectXów (8 albo 9) wzwyż. Na pewno posiada efekty z 9 ;)


*
  WWW
Len
Post : 18 maja 2007 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To akurat niestety wiem :]


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 maja 2007 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No zrobię małego oftopa ale będę szczery - ta karta do GeForce 4 ma tyle co rum ma do rumaka :lol: taki to już chłam wypuścili niestety


*
  WWW
Len
Post : 18 maja 2007 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
Below
Post : 18 maja 2007 18:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 15.05.2007
  • Skąd: Roanapur


Len pisze:
Jak ty mówisz, że z twojego komputera można się śmiać to co z moim? :) Człowieku, ja bym chciał takiego jak ty masz :D Ja mogę sobie pomarzyć o Stalkerze, ew. pooglądać screeny i zwiastuny :]



Hehehhe chodziło mi o moją kartę, trochę słaba , miałem kiodyś radka 9600 ale sie spalił biedak :(. No faktycznie komputer nie do pozazdroszczenia , ale miałem kiedyś słabszego (Celeron 333mhz, riva tnt32,96 ramu) ale spędziłem przy nim wiele miłych chwil :D .

lukasamd pisze:
No nie wiem czy na kartach typu GF2/4 MX w ogóle się to uruchamia... coś mi się wydaje że gra chodzi od któregoś z DirectXów (8 albo 9) wzwyż. Na pewno posiada efekty z 9


Według zapewnień twórców gry , stalker powinien odpalić na GF2/4 MX, coś było takie przy recenzji w CD-Action, ale jakoś nie znalazłem potwierdzeń takich wypadków.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 18 maja 2007 19:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Below pisze:
miałem kiedyś słabszego (Celeron 333mhz, riva tnt32,96 ramu) ale spędziłem przy nim wiele miłych chwil :D .

Ja przez kilka lat miałem Pentium 266Mhz, grafika 4MB, 64MB RAM, dysk 2GB i spędziłem z nim wiele niemiłych chwil, mogłem tylko patrzeć jak moi koledzy grają w najnowsze nowości :) Ale jeszcze wcześniej funkcjonowałem na jednym z pierwszych komputerów domowych (z tego co słyszę - chyba nawet pierwszy) ale to już inna historia :)

Twórcy zawsze mają takie zapewnienia. Nie można wierzyć w wymagania podawane przez wydawców bez względu na to jaka jest gra. Jeśli stworzyli grę z dużymi wymaganiami to je zaniżą. A jeśli zrobią grę ze starą grafiką to zawyżają minimalne wymagania bo przecież nikt na malutkich screenach na pudełku nie zauważy słabiutkiej grafiki :)

Nie wierzę aby Stalker mi ruszył. Ale mimo to może jutro sprawdzę, może zobaczę chociaż menu :D


*
  WWW
Bartek0511
Post : 11 lip 2007 21:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006




*
 
Len
Post : 13 gru 2007 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


S.T.A.L.K.E.R. jako gra MMO?

W lipcu tego roku informowaliśmy Was, że studio GSC Game World zamierza tworzyć kolejne tytuły wykorzystujące markę S.T.A.L.K.E.R. Wszystko wskazuje na to, że ukraińskie studio na poważnie myśli o stworzeniu jak największej ilości kontynuacji i, że powstający właśnie S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky wcale nie jest najważniejszym projektem firmy.

W wywiadzie dla serwisu German Oblivion Lost, przedstawiciele GSC Game World na poważnie rozważają możliwość stworzenia globalnej gry online na motywach tej gry. Czyżby szykował się poważny konkurent dla World Of Warcraft? Być może, jednak o S.T.A.L.K.E.R. MMO z pewnością nie prędko usłyszymy.


Gry.Gery.pl - S.T.A.L.K.E.R. jako gra MMO?


*
  WWW
mtl
Post : 18 maja 2008 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


15 maja br. do sieci wyciekło demo S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, które było prezentowane na targach E3 w 2007 roku.

Z tego co wiadomo, do zwiedzenia dostępny jest jeden poziom - "Mokradła". Mało powiadacie? Cóż tu kolejna kiepska wiadomość - level ten nie jest nawet w pełni ukończony. Można troszkę pozwiedzać, spotkać kilkanaście postaci, dostępne jest również jedno czy dwa zadania (jednak bez jakiejkolwiek nagrody, ot tak zadanka pokazowe :P). Jednak co naprawdę jest wartę uwagi, to rozmiar lokacji - z wypowiedzi ludzi, którzy w to grali, można wywnioskować, że jest naprawdę ogromna (choć nieukończona xD).

Nie zaobserwowano także jakiś większych zmian w AI, nadal zdarzają się głupie zachowania wrogów, jak i towarzyszy broni.

Jednak to co naprawdę uległo poprawie to grafika. Co prawda demo nie obsługuje DX10, jednak z przekazów, i w DX9 wygląda naprawdę bosko. Wysokie rozdzielczości tekstur, genialne efekty świetlne oraz nowy wygląd wody - nic tylko podziwiać widoki.

Osobiście niestety nie grałem (sprzęt już nie ten :P) jednak naprawdę zainteresowanym polecam poszperać na serwisach z to... ...zresztą wiadomo jakich :diabel: .

Swoją drogą, ciekawe czy to naprawdę wyciek, czy chwyt marketingowy GSC. Wszakże znane są już wcześniejsze incydenty z wyciekiem wersji Alpha, a później jeszcze Bety Multiplayera, poprzedniej części S.T.A.L.K.E.R.'a - Cień Czarnobyla.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 21 maja 2008 21:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
Wszakże znane są już wcześniejsze incydenty z wyciekiem wersji Alpha, a później jeszcze Bety Multiplayera, poprzedniej części S.T.A.L.K.E.R.'a - Cień Czarnobyla.

Mógłbyś to rozwinąć? Pamiętam, że mój znajomy grał w Stalkera na długo przed premierą ale mam wrażenie, że nie wiem o wszystkim ;)


*
  WWW
mtl
Post : 21 maja 2008 22:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Kiedyś na grubo przed premierą po sieci latała wczesna Alpha Stalkera, później jeszcze inna wersja Alpha (obie zawierały tylko parę map, ogólnie bieda, jednak już wtedy był ten klimacik :)). Następnie już jakoś parę miesięcy przed premierą pojawiła się Beta Multiplayera bez zaimplementowanej fizyki (i chyba jeszcze czegoś tam jej brakowało). No a później już była premiera :P.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 21 maja 2008 22:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No ok, ok. Ale czytając to, co napisałeś wcześniej miałem wrażenie, że to producent specjalnie upublicznił tą alphę, aby narobić zamieszania :)


*
  WWW
mtl
Post : 21 maja 2008 22:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Bo to bardzo możliwe - nie spotkałem się jeszcze z grą, której tyle "wczesnych" wersji jakimś cudem wyciekło do szerszej publiczności.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 21 maja 2008 22:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
o to bardzo możliwe - nie spotkałem się jeszcze z grą, której tyle "wczesnych" wersji jakimś cudem wyciekło do szerszej publiczności.

Przyszedł Ukrainiec do Ukraińca, postawił flaszkę na biurko i jest :faja:


*
  WWW
Wigen
Post : 21 maja 2008 23:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Bardzo intrygujące. Dowiedziałem się dopiero o tym z informacji na GOL-u. Tam napisali podobną informację o tym że skradziono wersję pre-alpha jeszcze przed ubiegłorocznymi targami E3. Opinie na ten temat świadczą że pomimo bardzo świeżej wersji S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky działa nawet na słabszych komputerach.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron