Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
pudel89
Post : 07 kwie 2011 00:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Myślę, że warto byłoby odświeżyć temat. Po niemal roku od napisania ostatniego postu myślę, że wciąż są tu weterani stalkera, którzy mają coś do powiedzenia.
Moim zdaniem klimat gry ma jedną, co prawda niedużą bolączkę - za mało przekleństw rzucanych przez bohaterów, szczególnie w czasie walki. Bardzo przypadła mi forma znana z Bad Company II, gdzie nie było potoku ch**ów i k**ew, ale jedno celnie rzucone słowo w odpowiednim momencie potrafiło rozbawić i uzupełnić klimat. W stalkerze spotkałem gościa, który uciekł do zony przed wymiarem sprawiedliwości, po tym jak zabił jakiegoś oprycha w obronie kumpla , a potem zastrzelił jednego z milicjantów próbujących go aresztować. Niby nic, ale wprowadza trochę inne spojrzenie na obecność tylu ludzi w tej strefie.
Sam mimo, że znam praktycznie każde miejsce, wlazłem nocą do kopalni koło skadowska... i omal nie zrobiłem pod siebie, gdy z oddali ciemnego tunelu usłyszałem niski głos mówiący "Człowieku, odejdź stąd!" a potem ujrzałem kontrolera patroszącego jakiegoś nieszczęśnika.
Na koniec jedna rada dla początkujących: jeśli usłyszysz wrzask w środku nocy i szelest liści, to wal pół magazynka w krzaki i wiej w drugą stronę. Pijawka jest wystarczająco paskudna, żeby to zrobić. A zabija nieraz szybciej niż się jej przyjrzysz.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 07 kwie 2011 09:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W zeszłym miesiącu przeszedłem Stalkera Czyste Niebo. I to już wszystkie odsłony serii, które udało mi się ukończyć. Teraz czekam na dwójkę :)

Niestety, Czyste Niebo to raczej taka ulepszona wersja jedynki niż pełnoprawna produkcja. Najbardziej podobał mi się Zew Prypeci - zwiedzanie opuszczonych fabryk nocą w poszukiwaniu jakichś dokumentów naprawdę dostarczało adrenaliny. Mimo, że to tylko gra.


*
  WWW
pudel89
Post : 07 kwie 2011 10:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Też czekam na dwójkę i na serial, bo podobno ma być dobry. Po Zewie grałem w modyfikację Ścieżki Monolitu. Nie będę umieszczał spojlerów, powiem tylko, że w części tej można poznać losy Striełoka kiedy sam był żołnierzem Monolitu. Ps. grał ktoś już w wersję complete dla Zewu Prypeci?

_________________
Obrazek


*
 
Wigen
Post : 12 gru 2012 20:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Słyszeliście najnowszą nowinę? bitComposer Games (m.in. Jagged Alliance: Back in Action) utorował sobie drogę do pozyskania wyłącznych praw do wydawania/produkowania gier opartych na marce gier z serii S.T.A.L.K.E.R. Do tej pory produkcje te były wykreowane przez ukraińskie studio GSC Games*.

*nie istnieje

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=73367


*
 
M'cin
Post : 12 gru 2012 20:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Widać JA okazało się dochodowe. I po co tyle lat było trzymać w klatce kurę znoszącą złote jajka :P


*
 
Wigen
Post : 12 gru 2012 20:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


M'cin pisze:
Widać JA okazało się dochodowe. I po co tyle lat było trzymać w klatce kurę znoszącą złote jajka :P


Taa...dochodowe. Niech pokażą opinii publicznej wyniki sprzedanych egzemplarzy :P


*
 
M'cin
Post : 12 gru 2012 22:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Wątpie, żeby to był problem z nimi. Steam niechętnie udostępnia te dane.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron