Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
momo78
Post : 30 maja 2011 23:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Dostał także iPada z filmami Bagińskiego.
Myślę że za taka kwotę można nakarmić kilka rodzin.

Wracając do gry, Wiedźmin 2 w pełni zasługuje na miano najlepszej gry 2011 i to nie tylko RPG.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Stridingshadow
Post : 31 maja 2011 05:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


momo78 pisze:
Wracając do gry, Wiedźmin 2 w pełni zasługuje na miano najlepszej gry 2011 i to nie tylko RPG.

A mnie nieco wkurza, że idąc naprzeciw konsolowcom, grę nieco uproszczono, a sterowanie przerobiono na czysto zręcznościowe.

_________________
Obrazek


*
 
momo78
Post : 31 maja 2011 05:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Stridingshadow pisze:
momo78 pisze:
Wracając do gry, Wiedźmin 2 w pełni zasługuje na miano najlepszej gry 2011 i to nie tylko RPG.

A mnie nieco wkurza, że idąc naprzeciw konsolowcom, grę nieco uproszczono, a sterowanie przerobiono na czysto zręcznościowe.


Mnie z początku też to wkurzało, ale po jakimś czasie zaczęło mi się podobać.
Walka jest widowiskowa i mimo wszystko wymagająca, gdy dodamy Znaki to już jest całkowicie miodzio.
Zdecydowanie wolę to, niż klikanie z jedynki.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Stridingshadow
Post : 31 maja 2011 06:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


momo78 pisze:
Mnie z początku też to wkurzało, ale po jakimś czasie zaczęło mi się podobać.
Walka jest widowiskowa i mimo wszystko wymagająca, gdy dodamy Znaki to już jest całkowicie miodzio.
Zdecydowanie wolę to, niż klikanie z jedynki.

Okay, zgodzę się, walczy się teraz bardziej 'po wiedźmińsku', ale gdy rozpoczynamy grę (przynajmniej bez sejwów), to mamy wrażenie, że Geralt dopiero opuścił Kaer Morhen (tak jakby w jedynce w ogóle się nie rozwinął).
Przypominam, że w W2 styl grupowy (a tak naprawdę jego namiastka) można odblokować dopiero na nastym poziomie (choć przy odrobinie wyczucia i paru innych umiejętnościach da radę walczyć w grupie bez um. 'młynek').
Ponadto w odróżnieniu od jedynki dużo większy nacisk kładzie się teraz na jakość broni, niż umiejętności postaci :/

_________________
Obrazek


*
 
Jaahquubel
Post : 31 maja 2011 07:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1153
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Len pisze:
Pewnie już słyszeliście - Barack Obama podczas wizyty w Polsce dostał sporo prezentów, ale najlepsze były chyba od Tuska. Nie, nie - nie były to żadne oscypki, górole, ani wiejskie przyrządy, którym skutecznie robiono nam wstyd przez ostatnie 20 lat. Otóż prezentem był... Wiedźmin 2 w angielskiej edycji kolekcjonerskiej.

W końcu ktoś pomyślał z czego dziś Polska najbardziej słynie i, dzięki Bogu, nie doszedł do wniosku, że jest to Wódka Wyborowa.

Nie słyszałem, bo mnie nie było w domu, jak przyleciał Obama.
Dobra wiadomość. Reklamowanie się bączkami i kiełbasą powoduje, że od Polaków nikt nie chce kupować zaawansowanych technologii (jak już jakieś są). Gra komputerowa może nie jest zaawansowaną technologią, ale pokazuje, że Polak potrafi coś poza kiszeniem ogórków i waleniem gorzały.

A tak w ogóle to przydałaby się jakaś głośna, porządna ekranizacja Wieśka.


Ostatnio zmieniony 31 maja 2011 07:56 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 31 maja 2011 09:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
Jestem pozytywnie zaskoczony. Jednakowoż wydaje się być to trochę dziwne. :D

Takie niepolskie, prawda? :D

Filmów robić nie umiemy (no dobra - są komedie romantyczne o których i tak nikt nie pamięta), muzykę lepiej ominąć szerokim łukiem (choć znajdzie się paru dobrych wokalistów, ale niestety nie z tego pokolenia), a gry to nasz towar eksportowy.Pierwszy Wiedźmin osiągnął ogromny sukces, chociaż nie największy. Twórcy chwalili się, że sprzedali 1 mln egzemplarzy, a Two Worlds 2 zeszło w... 3 mln. Niemniej, Wiedźmin 2 ma realną szansę wyrównać ten wynik.


*
  WWW
M'cin
Post : 31 maja 2011 13:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Właśnie! Dając Wiesia, a nie np. Two Worlds 2, Snipera czy chociażby FIM Speedway potęguje hype i nieświadomie wywyższa CDP ponad innych polskich deweloperów! Skandal :P Po drugie, też chce tyle prezentów za wykonywanie pracy! :jupi:
muzykę lepiej ominąć szerokim łukiem
Od Pathfindera wara! :P Wystarczy trochę poszukać, ale to już dyskusja na inny temat.


*
 
Aver
Post : 31 maja 2011 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Świetny pomysł na promowanie polskiego produktu. Tak trzymać. :)


*
 
GrU
Post : 31 maja 2011 14:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Len pisze:
W końcu ktoś pomyślał z czego dziś Polska najbardziej słynie


Nie mogę zrozumieć, Polska najbardziej dziś słynie z udanej gry komputerowej ?, Obama albo da dzieciom albo zostawi w Air Force One na półce opisanej "trash", imo oscypek i wyborowa to lepszy duet niż gra i zepsute pióro :D

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Stridingshadow
Post : 31 maja 2011 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


GrU pisze:
Nie mogę zrozumieć, Polska najbardziej dziś słynie z udanej gry komputerowej ?, Obama albo da dzieciom albo zostawi w Air Force One na półce opisanej "trash", imo oscypek i wyborowa to lepszy duet niż gra i zepsute pióro :D

Panowie, nie oszukujmy się, że chodziło przede wszystkim o reklamę własnego procederu (czyli w tym wypadku W2).
W paru dziennikach się ukaże, parę osób zwróci uwagę, parę kopii się sprzeda i o to cho.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 31 maja 2011 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Stridingshadow pisze:
Panowie, nie oszukujmy się, że chodziło przede wszystkim o reklamę własnego procederu (czyli w tym wypadku W2).
W paru dziennikach się ukaże, parę osób zwróci uwagę, parę kopii się sprzeda i o to cho.

W takich sytuacjach zawsze chodzi o reklamę. Zresztą, czy ktoś wierzy w to, że Obama teraz w Białym Domu męczy Wiedź... sorry - Witchera? :D


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 31 maja 2011 23:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Len pisze:
W takich sytuacjach zawsze chodzi o reklamę. Zresztą, czy ktoś wierzy w to, że Obama teraz w Białym Domu męczy Wiedź... sorry - Witchera? :D

Obawiam się, że ze swoimi możliwościami p prezydent mógłby mieć problem z opanowaniem interfejsu symulatora koszykówki, czy nawet restauracji serwującej panierowanego kurczaka*.

*Stereotypy, stereotypy :P

_________________
Obrazek


*
 
Wigen
Post : 05 lut 2013 20:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9


cron