Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 30 lis 2008 22:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mam mieszane uczucia. Kiedyś ludzie też cieszyli się, że Painkillera będzie na Xboxa. Kiedy wyszedł, już nikt o nim nie pamiętał. Powinni się wziąć za kontynuację nim ludzie zupełnie zapomną o tej grze.


*
  WWW
Wigen
Post : 30 lis 2008 22:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Do kontynuacji jeszcze daleko ale kto wie może prace na Wiedźminem II już dawno ruszyły.


*
 
zadra666
Post : 30 lis 2008 22:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


E tam , wieżąc prawom Murphyego to i tak sie nic nie uda ;]

_________________
...


*
 
Len
Post : 30 lis 2008 22:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
Do kontynuacji jeszcze daleko ale kto wie może prace na Wiedźminem II już dawno ruszyły.

Może tak, może nie. Konwersja pecetowej gry na konsolę to kawał roboty, więc jeśli "dwójka" gdzieś tam powstaje to na obecną chwilę z pewnością jest projektem drugorzędnym, a zatem prace idą bardzo powoli. Polacy stworzyli już kilka bardzo dobrych i znanych na zachodzie gierek. problem w tym, ze żadna firma nie wykorzystała popularności jaką zdobył ich produkt i obawiam się, że to samo może stać się z Wiedźminem.


*
  WWW
Wigen
Post : 02 gru 2008 23:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Oficjalna wersja Wiedźmina na konsolę Xbox 360 i PS 3 będzie nosić nazwę Wiedźmin: Powrót Białego Wilka.

Nad konwersją Wiedźmina na konsole pracują równocześnie studia: CD Projekt RED (Polska) i WideScreen Games z Francji. Jednak fani konsol będą musieli poczekać jeszcze na swoją wersję aż do jesieni 2009 roku.

Ale tak czy siak. Ja jako posiadacz PC i właściciel Wiedźmina poczułem się trochę oszukany. Z jakiego powodu? A no takiego że Edycja Rozszerzona miała być "naj" i w ogóle a tu ni stąd ni zowąd "konsolowocy" że tak to ujmę dostają Wiedźmina z bardzo ulepszoną grafiką, z nowym silnikiem i systemem walk, i dodatkowymi questami.

Jestem trochę zasmucony ponieważ na nowoczesną konsolę mnie niestety nie stać. Ale co tam. My już sobie pograliśmy, niech teraz posiadacze konsol się bawią tak samo radośnie jak my posiadacze PC.


*
 
Cell
Post : 03 gru 2008 09:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Konsole mają next-gen, my mamy swoje... Nie przejmujmy, się grafiką. Ja sobię wyobraże jak biednie będzie się walczyło na konsoli i już mi się robi lepiej ;)

Zresztą, w rozszerzonej wersji jest chyba tylko podrasowany silnik Yeti, czy już inny? Jeśli Yeti, to był naj.


*
 
Wigen
Post : 03 gru 2008 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Cell pisze:
Zresztą, w rozszerzonej wersji jest chyba tylko podrasowany silnik Yeti, czy już inny?


Jakiś silnik graficzny DaVinci.


*
 
Len
Post : 18 wrz 2009 10:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Opublikowano właśnie prezentacją gry Wiedźmin 2. Ponad 5-minutowy filmik przedstawia tyle informacji iloma sami twórcy karmiliby nas przez rok. A dodać należy, że filmik nie został opublikowany przez wydawcę. prawdopodobnie zrobił to któryś z byłych pracowników CDP. Ale my przy okazji dowiedzieliśmy się, że taka gra powstaje. A i widać, że już nie od dziś. Stadium prac jest dość mocno zaawansowane.

[film]https://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo[/film]


*
  WWW
Wigen
Post : 18 wrz 2009 11:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Nie no to chyba jakieś ploty są. Na prawdę będzie The Witcher 2 ?


*
 
Len
Post : 18 wrz 2009 12:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Do posta załączyłem film, zapomniałem wcześniej dodać ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 18 wrz 2009 12:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Cytuj:
"Oczywiście nie będę zaprzeczał faktom. Film, który wczoraj pojawił się w Internecie przedstawia nasz najnowszy projekt, Wiedźmina 2, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu. Stworzyliśmy go pół roku temu, na potrzeby prezentacji pierwszej grywalnej wersji tytułu. " powiedział Adam Kiciński, szef studia CD Projekt RED. "W chwili obecnej trwają poszukiwania potencjalnego wydawcy (lub wydawców) dla tego tytułu, a sam wyciek jest niekontrolowanym efektem ubocznym tych działań. Na dzień dzisiejszy powstrzymujemy się od wszelkich komentarzy odnośnie samej gry.”.


Pół roku ? To bardzo dużo czasu aby stworzyć aż tyle.


*
 
Len
Post : 18 wrz 2009 12:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jemu chodzi o to, że FILM został stworzony pół roku temu. A to podpowiada, że sama gra znajduje się w produkcji znacznie dłużej. Patrząc na to, co poczyniono - przynajmniej rok.


*
  WWW
Len
Post : 30 maja 2011 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pewnie już słyszeliście - Barack Obama podczas wizyty w Polsce dostał sporo prezentów, ale najlepsze były chyba od Tuska. Nie, nie - nie były to żadne oscypki, górole, ani wiejskie przyrządy, którym skutecznie robiono nam wstyd przez ostatnie 20 lat. Otóż prezentem był... Wiedźmin 2 w angielskiej edycji kolekcjonerskiej.

W końcu ktoś pomyślał z czego dziś Polska najbardziej słynie i, dzięki Bogu, nie doszedł do wniosku, że jest to Wódka Wyborowa.


*
  WWW
JollyBuszko
Post : 30 maja 2011 21:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 70
  • Dołączył: 21.03.2011
  • Skąd: Uciekinier z Wawy zamieszkały w Olsztynie . :)


No i bardzo dobrze .


*
 
Wigen
Post : 30 maja 2011 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jestem pozytywnie zaskoczony. Jednakowoż wydaje się być to trochę dziwne. :D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron