Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
momo78
Post : 01 sty 2009 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


wszystko znajdziesz tu: http://infernal.cba.pl/viewtopic.php?t=9
niestety ja nie zagram, bo mam za wolny internet xD max ping to 30 xD
Teraz zdaje sie ze ping mi sie poprawił i sprobowac można zagrac.

A co do moich fps'ów to kiepsciutko, gram na teksturach low, cienie na high, view distance na 12 reszta na 50. W ciagu 2 tygodni bede mial nowy procek i bedzie git.

Jak cos to wal na GG.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
mtl
Post : 01 sty 2009 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Chyba jednak sobie odpuszczę. Po pierwsze niby wymaga zainstalowania patcha, a ja go instalować nie zamierzam (wiele osób twierdzi na forach, że powoduje więcej komplikacji niż naprawia błędów), a po drugie, z deka to zbyt skomplikowane jak na jedną czy dwie gry ;)

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
momo78
Post : 08 lut 2009 11:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Gra ktoś z was może w Infinity Online? To takie trochę nietypowe MMO.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 08 lut 2009 11:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja ostatnio pogrywam od czasu do czasu w Call of Juarez właśnie online - gra wymiata. Prosta, bez modyfikacji zbędnych, bez oszukiwania a zarazem idealnie trzyma klimat tego, co mamy w singlu.

Co ważniejsze - pingi w moim wypadku wahające się od ~50 do nawet 160ms (LAN...) nie przeszkadzają odczuwalnie w strzelaniu ze snajperki... a to już niezła sprawa (w ET przy 100ms nie da się dobrze strzelać).


*
  WWW
GrU
Post : 08 lut 2009 12:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Ragnarok - jedyne mmo w które aktualnie gram, były epizody z l2, wow'em, dość długo w sc i d2 na BN, a nie licząc przerw to z 4-5 lat w ragnaroka, czasy gdy po kilkaset osób wali się na jednym ekranie już dawno minęły ale i tak ta gra jest super, choć styl graficzny niezbyt mi się podoba, wpadłem w ro i nie da rady się wyrwać :D

np
https://www.youtube.com/watch?v=PyOH1BUB ... re=related - z oficjalnego servera WoE
EDIT:
ofc gra tak nie wygląda xP, filmik w strasznej jakości
https://www.youtube.com/watch?v=JmyCF0GK ... re=related


*
 
lukasamd
Post : 14 maja 2011 21:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tak sobie od czasu do czasu ze znajomymi gramy w BF2, jakoś przypadkowo coś nam się przypomniało, w ogóle nie związane z jakąkolwiek grą no i wyszła pierwsza część (być może nie ostatnia) beznadziejnego połączenia:
https://youtu.be/ypRz0fIOvU8


*
  WWW
Van
Post : 23 maja 2011 10:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


True Combat Elite - darmowy klon CoD, BF i CS, świetne wyważenie pomiędzy taktycznym wymiarem gry i dynamiką. Chociaż gra nie jest popularna, rekomenduję każdemu, kto stawia gry csopodobne nad quakeopodobnymi (raczej taktyczne nad raczej zręcznościowymi).


*
 
lukasamd
Post : 06 gru 2011 21:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gra ktoś może w Quake Live? :>
Ostatni raz grałem w Quake 3... hm.. dobre 5 lat temu, gdy powstawało JACenter.
Ostatnio zainstalowałem sobie Quake Live i... magia wróciła!


*
  WWW
M'cin
Post : 06 gru 2011 22:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Grałem w to około matury, czyli dobre 1,5 roku temu, przez około 1,5 miecha, tylko w deathmatcha :) Na początku lamiłem i miałem ambicje grać na tyle dobrze, żeby wskaźnik fragów/śmierci był wyższy niż 1. Gdy dopiąłem celu, magicznie mi się znudziło. Tym niemniej miło wspominam i choć pewnie bym lamił, na duelka mogę się zgodzić :)


*
 
lukasamd
Post : 07 gru 2011 11:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie wiem czy to było 1,5 roku temu, ale jak dla mnie miażdżący jest insta w trybie Capture the Flag xD
Jedna broń (rail), jedno trafienie = jeden trup i można jechać :D
Szkoda tylko, że nie ma tego co kiedyś było w instaunlagged w Quake 3 Arena tzn. możliwości wykonania rail-jumpów, odbijania się od ścian itd. Takie smaczki potęgowały i tak zabójczą dynamikę (grając w Quake Live mam wrażenie że BF2 to "szachy" jeżeli chodzi o szybkość gry ;) ).


*
  WWW
Assur-ad-mu
Post : 07 gru 2011 15:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Skończyłem na grze Quake 3 Arena jak przeszedłem całość. To było jakieś 3-4 lata temu.

A co do BF2 to trochę inna kategoria. BF2 to FPS z elementami taktyki. W quake-u się nie zaczaisz, nie oflankujesz przeciwnika itp. W quake-u po prostu idziesz i strzelasz nie zważając na wszystko.

_________________
Obrazek


*
 
GrU
Post : 07 gru 2011 20:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


aktualnie: League of Legends od 2 dni

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Marius123404
Post : 09 cze 2012 14:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 30.12.2011
  • Skąd: Koło




*
  WWW
kwachu
Post : 13 lip 2012 17:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Ja od czasu do czasu szarpię w polską gierkę Call of Juarez(obie części) Gra traktująca o dzikim zachodzie. Zapewne wielu z was zna tę grę z racji współpracy firmy Techland z serwisem Jagged Alliance Center jak dobrze mi wiadomo ; . Kiedyś byłem w klanie RedRibbon. Klan nadal istnieje a ja pomagałem w tworzeniu klanu jak również strony internetowej no ale cóż. Wszystko się kiedyś kończy. Drugą gierką w którą gram przez sieć jest Battlefield Bad Company 2. Tutaj się nie będę rozczulał nad tytułem bo każdy na pewno kojarzy. Jeżeli gracie to znajdziecie mnie pod nickiem Kwachu91. Na mapie pod przeuroczą nazwą HeavyMetal można nieźle polatać helikopterami, którymi podobno latam dobrze ;p. Szukam drugiego strzelca na działko więc jakby byli jacyś chętni to piszcie. Zawsze się możemy zgadać na jakiś serwer i razem popykać. Pozdro ziomki.


Ostatnio zmieniony 13 lip 2012 17:33 przez kwachu, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Edward
Post : 11 wrz 2012 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 11.09.2012
  • Skąd: Warszawa


Dziwie sie że na forum nie mamy osobnego tematu dla takiego giganta jakim jest Word of Warcraft!!
W tej chwili w dalszym ciągu największa i imho najlepsza gra MMO dostępna na rynku.
Za 2 tygodnie wchodzi nowy dodatek z pandamy [Mist of Pandaria] wiec dla ludzi chcacych spróbowac gry albo zacząć grę na powaznie to najwyższa pora! Okres 2 tygodnie przed dodatkiem to najlepsza chwila by dobić 85, wyskillowac postać i cieszyć się nowym contentem! ;)

_________________
Dancing in the rain!


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron