Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 26 wrz 2006 18:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No właśnie, takiego tematu jeszcze nie ma mimo, że gry sieciowe są teraz bardzo popularne. Utworzyłem ten temat przy okazji mojego powrotu do Enemy Territory. Pierwszy raz zacząłem grać 2 lata temu, niexle się wyćwiczyłem ale znudziła mi się, rok temu powróciłem ale słabo mi szło i szybko wymazałem. Teraz znowu powracam i idzie mi bardzo dobrze :) Szkoda tylko, że za cholerę nie ma polskich serwerów :/

Tak ogólnie gram przez sieć w:
- Enemy Territory: Wiadomo co to jest, pisałem wyżej.
- Chrome: Świetna polska gra, gram zawsze z kolegą i gadamy przez mikrofon. O wiele lepsza zabawa niż w ET szczególnie jak obaj bierzemy snajperki.

A Wy w co gracie przez sieć? Co polecicie?


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 wrz 2006 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja grywam czasmi w Quake 3 (jeżeli ktoś chce dokładniej to Instaunlagged pod 1.31) - zaczełem rok temu i teraz po dłuższej przerwie formy za bardzo nie mam, ale gram bo mi się gierka bardzo podoba.

Grałem też parę razy w sieci w Halo: Combat Evolved, nie jest to według mnie Q3 ale swój klimat też ma, szkoda tylko że osób mało w to gra.


*
  WWW
Grizzli
Post : 21 paź 2006 21:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Len pisze:
Enemy Territory:


Całkiem spoko gierka- szczególnie z niektórymi modami- grywam w nią czasami jak mi sie nudzi. Do listy gierek sieciowych to mogę polecic Rainbow sixy ;)

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
AzuR
Post : 02 sty 2007 09:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 78
  • Dołączył: 25.12.2006
  • Skąd: łódź city


SWAT4 - swietna, ultrarealistyczna FPS o dzialaniach specjalnej policji naprawde super ;)
JK2 - klimacik star warsowy glownie o walce na miecze swietlne.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 28 sty 2007 18:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja ostatnio pokrywam w sieci w Painkillera. Wiedziałem, że ta gra to nawalanka a cenię ją za niesamowity klimat, ale to co zobaczyłem w grze sieciowej... rozwalą cię zanim zdążysz się ruszyć. Już trochę nauczyłem się grać ale wszystko dzieje się tak szybko, że ledwo można nadążyć! Tam liczy się prędkość i celność.

Nauczyłem się już trochę, tzn. na tyle by wygrywać z niektórymi. Jeden taki był co mnie bez przerwy zabijał w mojej pierwszej grze. A kilka dni póxniej był na serwerze tylko on i jeszcze jeden, obaj nie mogli sobie ze mną poradzić xD Zabili mnie tylko 2 razy, pierwszy raz gdy się pojawiłem to od razu zginąłem, pewnie czekał aż mi się wczyta mapa, a drugi raz mnie trafił. Ale co z tego skoro ja ich zabiłem ponad 20 razy xD

Gra w sieci jest naprawdę szybka. Tak więc fani jaggeda mogą tam mieć problemy.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sty 2007 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Heheheheh Len zagraj sobie w Q3 na modzie Instaunlagged - jest po prostu niesamowicie szybko a strzela się nieco przyśpieszonymi snajperkami. Innej broni nie masz (!) a ta to one shoot = one kill :D Tam to dopiero się dzieje :)

Ja myślę aby pograć z kolegami w Unreala 2003 ale na razie cały czas jestem zajęty uploadowaniem więc nie wiem kiedy w końcu zagram :)


*
  WWW
snick
Post : 28 sty 2007 20:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Nie wiem, co widzicie w tych nawalankach. :P Zero czasu na namysł i taktykę... Ja tam wolę tury. ;P


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sty 2007 20:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No własnie o to chodzi snick - masz czas tylko na reakcję a właściwie to nie masz czasu ;) Wygrywa lepszy = szybszy ;) w razie wojny gdybym był zwykłym piechurem to liczyłby się mój refleks a nie taktyka ;) od dowodzenia są inni ;)

To taka mała dygresja ale w tych grach wciąga właśnie szybka akcja ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 28 sty 2007 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Kiedyś z sąsiadem graliśmy w Kwaka z nakładką Marines po null-modemie. Do tego mieliśmy "komunikatory" z bazaru :D .Przednia zabawa:-). Ja bym zagrał po kablu w Scorched Earth 3D (tam są tury, łehehe:-), albo w jakiegoś dobrego FPSa. No ale nie ciągnie mnie do tego zbytnio.


*
 
Len
Post : 28 sty 2007 21:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja w ogóle jestem dziwnym graczem. Potrafię grać w taktyczną strategię turową a za chwilę właczyć prawdziwą nawalankę, która jest przeciwieństwiem tego pierwszego.

Jak podczas gry w sieci w Painkillera pytam czy ktoś słyszał o Jagged Alliance to nigdy nikt :D A jak im mówię co to za gra i, że ja w nią gram to się pytają co tu robię? xD


*
  WWW
Lemur
Post : 28 sty 2007 22:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Eee tam, to zwykły "growy eklektyzm". Ja też tak mam, tak samo jest z muzuyką:-).


*
 
lukasamd
Post : 29 sty 2007 09:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To nie jest dziwne a raczej dobre - przynajmniej nie jesteś "przywiązany" do jednego gatunku z gier ;) W różnorodności siła panowie ;) Ja mam teraz na tysku:

- nawalankę (FEAR Extraction Point)
- ścigałkę (NFS: Carbon)
- tpp nawalankę (Mafia)
- taktikala (JA2)

i co może dziwny jestem? :D Nie, po prostu tai mój gust i nikt mi tego nie zabroni :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 31 sty 2007 19:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Miałem dzisiaj grać z Bartiek0511 w Fallouta Tacticsa przez neta ale coś nie wyszło :/ Sporo wcześniej grałem sam i przyznam że gierka w necie wymiata :D Szkoda tylko że tak długo zajęło mi przypomnienie sobie jak zrobić fajną postać (kiedyś już grałem w Tacticsa w necie).

Jest ktoś chętny do gry?? :)


*
  WWW
Bartek0511
Post : 31 sty 2007 19:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Możemy jeszcze zagrać... problemem było że mi neta wywaliło i musiałem do TP dzwonić :/


*
 
lukasamd
Post : 31 sty 2007 19:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fajnie - akurat w takim momencie. TP zawsze potrafi wszystko zepsuć :)
Jak będę miał czas to jutro pogramy (bo jak na razie to wiem że będzie dzień pracowity).


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron