Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
M'cin
Post : 07 cze 2014 15:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Pytanie, czy któryś z maniaków realizmu skorzystał, jak ja, z darmowego weekendu z Red Orchestra 2? Ja gram od ok. dwóch tygodni i jestem zachwycony. Na początku ginąłem często i gęsto, teraz w sumie też, ale podstawową klasę już ogarnąłem (rifleman) i nastawiam się psychicznie na dowodzenie oddziałem lub polowanie na czołgi. Oczywiście, pewne odstępstwa od realizmu są, jak chociażby respawn ;) a poważnie to pmy mają zaniżone obrażenia, a z kolei kolba jakby z betonu była i parę takich drobiazgów, ale to chyba kwestia zachowania balansu i jakiejkolwiek grywalności. Drugiej gry nie znajdziesz, gdzie czołgasz się przez kilka minut po to, żeby padnąć od serii z kaemu, a walkę toczy się w standardzie na ponad 100 m... no dobra, jest ARMA, ale to nie 2 WŚ.
Najbardziej upodobałem sobie tryb kampanii, czyli próba doprowadzenia do zwycięstwa jednej ze stron na dobieranych przez zwycięzców mapach. Oczywiście samo kampienie, fragowanie, szturmowanie itp. to świetna zabawa, ale pełnie szczęścia osiąga się przy dobrych team leaderach i ogarniętym dowódcy, wtedy zaczyna się liczyć taktyka i gra drużynowa, i biada drugiej stronie, jak biegają na przypale. Największa wada to chyba czas wczytywania (otwarcie steama, gry i połączenie, u mnie ok 3 minut) i długość bitew - Bridges of Druzhina to ok Godziny, a w trybie objective XPki nachodzą dopiero po rozegraniu dwumeczu. Ale i tak polecam. To co, do zobaczenia na serwerze?


*
 
Hurricane
Post : 30 gru 2015 17:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Kto pierwszy ten lepszy, kod do LoL'a : EN1873KWWAQ8M2NM8Y5TDZZZB
Jak ktoś chce, to mam jeszcze doładowanie do Garbage Garage


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6


cron