Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Yury
Post : 02 gru 2007 18:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


Lubie d2 gram na battle necie ale dla mnie Diablo ciezko nazwac RPG predzej jest to Hack&Slash czy jakos tak.
Fallout 1,2 to sa swietne RPG tak jak np. Icewind dale II

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
snick
Post : 02 gru 2007 20:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Za RPG nie przepadam, ale ostatnio Wiedźmin wciągnął mnie baaardzo mocno. Naprawdę godna polecenia gra. :) I co najwazniejsze - trzyma klimat książki, nie to, co film... Jeśli ktoś czytał "Wiedźmina", to natrafi w grze na wiele smaczków, których nie dostrzegnie osoba nie będąca zapoznana z treścią książki.


*
  WWW
eRKay
Post : 01 lut 2008 02:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 20
  • Dołączył: 01.02.2008


jak ci podszedl wiedzmin to zagraj tez w gothica
warto

_________________
w życiu pewna jest tylko śmierć


*
 
snick
Post : 01 lut 2008 07:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Nigdy nie lubiłem RPGów, w Wiedźmina zagrałem z sympatii do literatury Sapkowskiego. Spodobał mi się bardzo, ale i tak zdecydowanie wolę strategie turowe.


*
  WWW
nemrod
Post : 04 lut 2008 18:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


A ja mam straszne zaleglosci w RPG. Zaczete Gothic, Morrowind, Oblivion, NWN...tylko Knights Of The Old Republic wciagnelo mnie bez reszty. Wiedzmina tez chetnie skosztuje. Chocby z samego patriotyzmu.

_________________
.


*
 
lukasamd
Post : 04 lut 2008 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Warto... ja chyba powinienem kiedyś Morrowinda ruszyć... NWN też ponoć dobre ale jakoś czasu na te RPGi nie mam :/ Kiedy są wakacje to można grać ale z drugiej strony czy warto tracić słońce i zieleń dla gier które niesamowicie wciągają?

Kiedyś się nadrobi :)


*
  WWW
nemrod
Post : 05 lut 2008 12:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Wlasnie na tym polega caly problem (i urok) erpegow, bo wymagaja one strasznie duzo czasu i zaangazowania. Wlasciwie te najporzadniejsze to zabieraja spora czesc realnego zycia. Ja jednak musze kontrolowac to co sie u mnie dzieje w realu, wiec dopoki nie bede mial pewnego komfortu, raczej sie na powaznie za Obliviona czy NWN z dodatkami nie zabiore.

_________________
.


*
 
eRKay
Post : 12 lut 2008 17:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 20
  • Dołączył: 01.02.2008


ja sie boje ze jak wyjdzie trzeci fallout to zawale studia :
niestety nie mam zbyt silnej woli

_________________
w życiu pewna jest tylko śmierć


*
 
nemrod
Post : 02 mar 2008 11:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


eRKay pisze:
ja sie boje ze jak wyjdzie trzeci fallout to zawale studia :
niestety nie mam zbyt silnej woli


Mi sie ostatnio zdarza, ze zawalam robote, bo gram. Wlasnie pare dni temu znow zaczalem grac w Oblivion. Polecam kazdemu goraco. Ogrom swiata jest niesamowity, zreszta juz w duzo starszym Morrowindzie byl. Jak wychodzisz z Imperial City na poczatku gry, to dookola widac gory pokryte sniegiem - na kazda da sie wejsc.

_________________
.


*
 
lukasamd
Post : 02 mar 2008 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


RPGi tak już mają, że możesz przez nie zapomnieć o życiu... chyba ze względu na ich czasochłonność staram się ich ostatnio unikać.


*
  WWW
nemrod
Post : 02 mar 2008 13:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


lukasamd pisze:
staram się ich ostatnio unikać.


No wlasnie. Sa jak narkotyk. Tylko dobry erpeg jest taki wspanialy i...wciagajacy, ze az zal w niego nie grac. Oblivion jest wspanialy i polecam kazdemu. Mimo wszystko moj number one jest i na zawsze pozostanie KOTOR. Kto nie gral niech da sie poniesc intergalaktycznym intrygom. Knights Of The Old Republic - najlepiej zaczac od pierwszej czesci. Grajcie, poki nie przyjda dzieci, zona, masa obowiazkow i inne rzeczy.

_________________
.


*
 
PeseiK
Post : 31 lip 2008 20:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


nemrod pisze:
Mimo wszystko moj number one jest i na zawsze pozostanie KOTOR. Kto nie gral niech da sie poniesc intergalaktycznym intrygom. Knights Of The Old Republic - najlepiej zaczac od pierwszej czesci.


Oj, tak. W KotOR'a naprawdę warto zagrać. Jeden z lepszych RPG, w które grałem. W dodatku posiada świetną muzykę. Fajnie jest pobawić się w Jedi ;) Poza tym - w grze sporo jest zwrotów akcji, a największy z nich jest bardziej zaskakujący niż przyznanie się Darth Vadera do ojcostwa nad Luke'm ;) Ale nawet taka gra jak KotOR nie jest pozbawiona wad. Można było troszkę poprawić fabułę - sam nie wiem, co trzyma takiego Cartha Onasi'ego w drużynie. Świetnie zarysowany był natomiast Jolee Bindo.

Tym niemniej - grę szczerze polecam.

Bardzo miło wspominam również Wiedźmina. Bardzo dobry, wciągający RPG, choć wiele bym w nim zmienił. Fabuła mogłaby być lepsza, dialogi, choć dobre i nieraz naprawdę zabawne, nie umywają się nawet do tych z Sagi Sapkowskiego. Szkoda tylko, że akcja gry nie jest umieszczona w wydarzeniach znanych z książek. Moim zdaniem scenariusz RPG Andrzej Sapkowski podał im na srebrnej, ba, złotej tacy. I to naprawdę doskonałego. Mimo to - Wiedźmina szczerze polecam. Zagrać, i przeczytać ;)

O reszcie RPG wypowiem się później ;)


*
 
Popers
Post : 31 lip 2008 21:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


PeseiK pisze:
Bardzo miło wspominam również Wiedźmina. Bardzo dobry, wciągający RPG, choć wiele bym w nim zmienił. Fabuła mogłaby być lepsza, dialogi, choć dobre i nieraz naprawdę zabawne, nie umywają się nawet do tych z Sagi Sapkowskiego. Szkoda tylko, że akcja gry nie jest umieszczona w wydarzeniach znanych z książek. Moim zdaniem scenariusz RPG Andrzej Sapkowski podał im na srebrnej, ba, złotej tacy. I to naprawdę doskonałego. Mimo to - Wiedźmina szczerze polecam. Zagrać, i przeczytać


Masz na myśli grę komputerową ? Bo ja akurat cenię sobie "papierowego" wiedźmina. Podręcznik jest fajnie zrobiony <Sapek był konsultantem> a system walki, po drobnych modyfikacjach , bardzo realistyczny. Można było zginąć od jednego cięcia, nie wymagało to wyrzucenia poczwórnego krytyka jak w WFRP.


*
 
PeseiK
Post : 31 lip 2008 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Popers pisze:
Masz na myśli grę komputerową ?


Tak, chodzi mi o grę komputerową. Książka jest doskonała pod każdym względem ;)


*
 
zadra666
Post : 31 lip 2008 22:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


JA gram w wiele RPG-ów , cRPG-ów , fabularnych ;p Ostatnio Mass Effect , Gothic 3 , Oblivion , Newervinter 2 , Wrota Baldura :) No i papierowe D&D :lol:

_________________
...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron