Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 09 sie 2006 18:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


A jak myslicie, czego oczekiwac po nowym need for speed Carbon, ktory niedlugo wyjdzie? Mam nadzieje ze nie wpadli w rutyne robic gry kiepskie, ktore i tak sie sprzedadza. Chcialbym aby nowy nfs byl troche trudniejszy i model jazdy bardziej realistyczny.

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 09 sie 2006 20:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Ja byłbym w pełni zadowolony gdyby nowy NFS miał więcej możliwości tuningu (chodzi mi tu o indywidualne zmiany parametrów silnika) i był bardziej realistyczny.


*
  WWW
nemrod
Post : 10 sie 2006 20:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Graliscie moze w Crashday :?: Gierka niezwykle prosta, ale oryginalna i wciagajaca. Szczegolnie deathmatch samochodami.

_________________
.


*
 
Len
Post : 19 sie 2006 22:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


nemrod pisze:
Graliście moze w Crashday :?:
Ściagałem kiedyś demo, ale niestety gra ma za wysokie wymagania jak na mój komputer. Gdyby nie karta graficzna :( gra podobno bardzo fajna, ale z kolei mój kolega mówił, że nudna.


*
  WWW
nemrod
Post : 21 sie 2006 04:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
ale z kolei mój kolega mówił, że nudna.


Jak sie kolega bedziesz sugerowal to wiadomo ze nie zagrasz, bo on uwaza ze jest kiepska :/ . Ja tez gralem tylko w demko z cda, ale przyznam ze mi sie bardzo spodobala. Przede wszystkim ukazuje dosc oryginalne rozwiazania. Nie w kazdej grze samochodowej jest deathmatch :diabel:

_________________
.


*
 
Len
Post : 21 sie 2006 11:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Skoro sądzisz, że sugeruję się opinią kolegi to równie dobrze mogłem się sugerować opinią większości o czym napisałem. Więc skąd pomysł na to pierwsze :->

Nigdy nie oceniam i nie oceniałem gry puki nie zagram.


*
  WWW
snick
Post : 30 sie 2006 13:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Przypomniała mi się jeszcze jedna gra samochodowa, w jaką grałem... Carmageddon. :kosci: To jedna z najlepszych gier, w jakie grałem. :diabel2: Przeszedłem całą, świetna jest. Dwójka i trójka to już nie to samo... Mimo pikselozy, nadal lubię wracać do jedynki - niepowtarzalny klimat.


*
  WWW
Grizzli
Post : 30 sie 2006 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


snick pisze:
Dwójka i trójka to już nie to samo... Mimo pikselozy, nadal lubię wracać do jedynki - niepowtarzalny klimat.


Zgadzam się z tobą w 100%- lepiej bym tego nie ujął :P W nastepnych częsciach rzeczywiście trochę schrzanili klimat :/

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
nemrod
Post : 30 sie 2006 18:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Cytuj:
Przeszedłem całą, świetna jest. Dwójka i trójka to już nie to samo... Mimo pikselozy, nadal lubię wracać do jedynki - niepowtarzalny klimat.


Ja grałem tylko w częśc drugą, i moje wrażnia z gry w nią są bardzo pozytywne. Pamiętam, jak pod koniec dostawało się taką ogromną, chyba 20-metrową żółtą wywrotkę, która oczywiście niszczyła wszystko na swojej drodze :diabel2: .

_________________
.


*
 
Len
Post : 31 sie 2006 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Carmageddon to była niesamowita gra. Ile to ja czasu kiedyś przy niej spędziłem. W czasach gdy wyszła nie było za wiele gier w trójwymiarze, a tak jakby tego mało oferowała jeszcze model zniszczeń pojazdów, który potem jakoś zaginął w grach. Rzecz jasna przeszedłem go do końca. drugą część chyba też ale chyba z kodami bo były plansze niemożliwe do przejścia.


*
  WWW
snick
Post : 31 sie 2006 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Rzecz jasna przeszedłem go do końca. drugą część chyba też ale chyba z kodami bo były plansze niemożliwe do przejścia.


O, zgadzam się. Z kumplem kiedyś graliśmy u niego w Carmageddona 1 - przeszliśmy spokojnie cały. A w dwójce to się zacinaliśmy nawet na wczesnych planszach. Poza tym Car 2 - moim zdaniem - stracił klimat... A TDR to już popłuczyny jakieś, w ogóle mnie nie ciągnęło to.


Hehe, zaraz wygrzebię płytę i jeszcze raz zabawię się Carmageddonem, tak mnie naszło jakoś. :kosci:


*
  WWW
lukasamd
Post : 01 wrz 2006 08:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


TDR 2000 to już inna bajka a w moim przypadku granie to chyba z przymusu :) Car 1 i Car 2 podobają mi się jak to ujme "na równi" :D. Jedynka za klimat a dwójka za poprawione błędy jedynki (choć zgadzam się ze utracila część klimatu).


*
  WWW
vai1987
Post : 23 kwie 2007 13:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Z wyscigów genialne są :
Toca Race Driver - cała seria jest genialna ale najlepsza jest 3, ten realizm :D czasami potrafi dobic
Ignition - jak było wspomniane stare ale jare
Stunt GP - genialna na odstresowanie sie
Re-volt - jw.
NFS 3 HP - miło sie jezdzi, jakos tych nowych nie trawie

_________________
You never know


*
 
Bartek0511
Post : 23 kwie 2007 13:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


vai1987 pisze:
genialna na odstresowanie sie


Strary na odstresowanie się, ja to chyba wszystko paznkocie pobgryzałem przy tej grze :P

vai1987 pisze:
Ignition


fakt fajna gra, przeszłem całą


*
 
lukasamd
Post : 23 kwie 2007 13:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Stunt GP jest bardzo fajne - grafika jest taka że i dzisiaj nie mam większych zastrzeżeń (no po prostu taką zrobili że nadal wygląda przyjemnie :)) a klimacik baaardzo dobry :D Przeszedłem kilka razy.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron