Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
zadra666
Post : 26 sie 2008 19:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Dla mnie czyli maniaka .... może być tyle (mam za taniej ,ale wcześniejsza wersję) A dla ludzi patrzących po grafice to będzie tak jak byś chciał Wilczy Szaniec (tfu!) za 120 zeta ....

_________________
...


*
 
konrado9
Post : 26 cze 2010 22:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


Sniper: Ghost Warrior już wyszedł i dostępny w sieci więcej mówić nie muszę hehe:D jak ktos lubi snajperzyć to dla was !!!


*
 
Van
Post : 13 cze 2011 09:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


Ja z początku nie przepadałem za strzelankami, zwłaszcza tymi quake'o- i unrealopodobnymi. Jednak kiedyś wpadł mi w ręce Tom Clancy's:Ghost Recon, zachwycił i od tej pory polubiłem strzelanki taktyczne.

Zainspirowany znajomym miałem (bardzo krótki) romans z Counter Strike 1.6. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez gry w sieciowe True Combat: Elite (coś pomiędzy CS, Enemy Territory, nowsze części Battlefield i Call of Duty).

Mam też oko na SWAT4. Bardzo interesująca pozycja, mam zamiar się do niej dobrać w przyszłości.

I nie wiem, czemu piszecie o grach TPP w temacie FPP :)


*
 
lukasamd
Post : 13 cze 2011 16:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Van pisze:
Mam też oko na SWAT4. Bardzo interesująca pozycja, mam zamiar się do niej dobrać w przyszłości.


Polecam, w szczególności z dodatkiem Syndykat i kilkoma modami dodającymi mapy i uzbrojenie ;)
Zupełnie inne tempo gry niż w ET/Q3/BF2 itp, ale i zupełnie inny cel, zabić to ostateczność.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 13 cze 2011 19:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
Zupełnie inne tempo gry niż w ET/Q3/BF2 itp, ale i zupełnie inny cel, zabić to ostateczność.

Tak się mówi.
Skończyłem SWAT3, i idea była podobna.
Prawda jest taka, że jeżeli na Twój widok nie rzucają broni, to ślesz serię w klatę, inaczej oni poślą serię Tobie,

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 13 cze 2011 19:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


SWAT 3 to nie SWAT 4 :) Poza tym sztuką jest tak wejść do pomieszczenia, aby nie chcieli używać broni - da się nawet najtrudniejsze mapy przejść na 100% używając jedynie granatów i strzelby na gumowe pociski.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 13 cze 2011 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
da się nawet najtrudniejsze mapy przejść na 100% używając jedynie granatów i strzelby na gumowe pociski.

W SWAT3 też z tym, że oni nie zawsze przeżywają trafienia bean bagiem ;)

_________________
Obrazek


*
 
M'cin
Post : 25 wrz 2013 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Polak potrafi wygrać compo w tworzeniu gier i pobić rekord akceptacji na Greenlight. Łódzkie studio w 7 dni stworzyło FPSa z minimalistyczną grafą i kubistycznym klimatem, gdzie oldskulowy mechanizm polegający na pozostawaniu w ruchu został całkowicie odwrócony. Jak, przekonacie się sami, trial na stronie, o tu: http://superhotgame.com/ przechodzi się w 15 minut, ale pozostawia chęci na część dalszą. Mniam!


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8


cron