Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 28 gru 2007 16:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


XBARTEKX pisze:
FUNNY WAR


Śmieszna wojna? Bardzo oryginalny tytuł. A jaka będzie fabuła?


*
 
XBARTEKX
Post : 28 gru 2007 16:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Bez wielkich zmian. Zmiana zleceniodawcy i głównego wroga i kilku wrogów pomniejszych typu Mike itd. Ale na kogo zmienić ich mam nie mogę powiedzieć bo źle się to dla mnie skończy. Skończę moda (O ile się uda. W końcu w pierwszym poście napisałem że prawdopodobnie nie doprowadzę go do końca). Będzie od groma powiązań z naszym światem fanów ja 2 tylko tyle mogę powiedzieć :D.


*
  WWW
nemrod
Post : 28 gru 2007 21:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


XBARTEKX pisze:
W końcu w pierwszym poście napisałem że prawdopodobnie nie doprowadzę go do końca).


To po co sie za niego zabierasz, jezeli z gory zakladasz, ze go nie skonczysz. Jak juz postanowiles, to zrob co tylko sie da, aby skonczyc to co zaczales.

Tak BTW imo nie trafiona nazwa. Bynajmniej zadna wojna nie jest smieszna.

_________________
.


*
 
mtl
Post : 28 gru 2007 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Jeżeli dążysz mniej więcej do tego co napisałeś mi na prv, to daruj sobie tego moda ;/

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
XBARTEKX
Post : 28 gru 2007 21:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


nemrod pisze:
XBARTEKX napisał/a:
W końcu w pierwszym poście napisałem że prawdopodobnie nie doprowadzę go do końca).


To po co sie za niego zabierasz, jezeli z gory zakladasz, ze go nie skonczysz. Jak juz postanowiles, to zrob co tylko sie da, aby skonczyc to co zaczales.

Tak BTW imo nie trafiona nazwa. Bynajmniej zadna wojna nie jest smieszna.


Prawdę mówiąc mój pierwszy projekt w którym chcę się czegoś nauczyć. Zobaczyć z czym mam problemy i wziąć się za ewentualne ich poprawianie :]. Identyczna sytuacja jak z Bartkiem0511 i jego wielką wojną. Która była słaba.

A co do nazwy hmmm taka mi do gustu przypadła. I jakoś się nie palę do jej zmiany.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 28 gru 2007 21:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja jestem zdania ze jeżeli chce robić jakąś produkcje to niech robi i teksty typu

moteel pisze:
to daruj sobie tego moda ;/


są raczej nie na miejscu, chłopak chce się rozwijać twórczo to niech się rozwija każdy ma do tego prawo, z tego co się dowiedziałem mod będzie dość śmieszny i w pewnym sensie będzie nawiązywał do naszej Polskiej sceny JA2. Mało jest tego typu modów więc jestem stanowczo za skończeniem tej produkcji.


*
 
Len
Post : 29 gru 2007 13:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


XBARTEKX pisze:
Prawdę mówiąc mój pierwszy projekt w którym chcę się czegoś nauczyć. Zobaczyć z czym mam problemy i wziąć się za ewentualne ich poprawianie :] . Identyczna sytuacja jak z Bartkiem0511 i jego wielką wojną. Która była słaba.

Prawdę mówiąc JA2: Urban Chaos PL był moim pierwszym projektem i bardzo udanym. Ponadto w czasach, gdy jedyną polską modyfikacją był Guns 'n' Bullets i nikt nie słyszał o czymś takim jak 1.13. Więc zamiast robić byle co, mógłbyś się wziąć za coś porządnego, chociaż jak dobrze zwrócił Ci uwagę Nemrod - na pewno nie z takim nastawieniem.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 31 gru 2007 12:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Nastawienie powolutku zmieniam. No ale Len bez przesady proszę. Przecież nie od razu Rzym zbudowano. Wolałem zacząć od czegoś mniejszego. No chyba nie będę zaczynał od zrobienia drugiego Last Standu albo Nowej Kalendonii. To było by co najmniej bezsensowne bo bym sobie z projektem w życiu nie poradził :). Najpierw muszę się porządnie obcykać w modyfikowaniu a potem pewnie się wkręcę do jakiejś grupy moderskiej :].


*
  WWW
Len
Post : 31 gru 2007 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie mówię, że masz od razu robić drugiego LS. Wystarczy mały projekt, ale taki w który ludzie zagrają. Żeby być dobrym moderem nie wystarczy umieć wprowadzać modyfikacje, ważniejsze jest wyczucie, trzeba trafić z tematem. Uwierz mi, Funny War to na pewno nie jest trafny temat. Ta modyfikacja pozwoli Ci nabrać nieco doświadczenia ale nie porwie ona graczy na długie godziny do komputera.


*
  WWW
lukasamd
Post : 31 gru 2007 13:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Skoro to ma być mały mod to już odgórnie raczej nie ma takiego założenia.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 31 gru 2007 14:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


A dajcie żesz mu spokój, niech robi zobaczymy z jakim skutkiem.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron