Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 29 lip 2006 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja już trochę pograłem i teraz czas na komentarz.
Pierwsze co mnie bardzo zdziwiło to muzyka w menu i laptopie, ja już ją gdzieś słyszałem bodajże w NO, B2B albo SJ, jest dobra ale kradnięcie muzyki z innych modyfikacji to nie jest dobry pomysł. Samo menu wygląda dobrze. Ale to co zobaczyłem w laptopie... ta tapeta zupełnie nie pasuje, lepiej będzie jeśli przywrócisz oryginalną, reszta laptopu się nie zmieniła.

Nająłem więc najemników z całkiem ciekawymi pukawkami, szczególnie ta którą ma Len. Przeszedłem do mapy i się okazało, że jest nieco odświeżona ale nie wiele. Za to ciekawe, że niektóre sektory zostały umiejscowione na wodzie, dobrze że jest jakaś odmiana i nie trzeba chodzić ciągle płaskim lądem. Pierwszy sektor gry się nie zmienił, jak i drugi, i mam wrażenie że wszystkie sektory na drodze do Varrez pozostały niezmienione ale tam nie szedłem, poszedłem w górę by sprawdzić co to takiego tam jest.
Pierwszy nowy sektor do jakiego weszłem jest słabo zaprojektowany, za mało szczegółow, dalej jest lepiej ale wciąż zdarzają się błędy typu kanciaste brzegi jeziora albo śniegu.

Gdy nastąpiła walka bardzo mnie raziły odgłosy broni, nie wiem co to jest ale myslałem, ze coś z moimi głośnikami się dzieje. Napewno nie przypomina to wystrzału z broni i należy poprawić. Jak pisałem bronie są ciekawe ale denerwuje mnie, że prawie każda z nich to pojedynczego wystrzału wymaga conajmniej kilkanaście punktów! Denerwuje to gdyż nie można oddać więcej niż jeden strzał na turę. I jeszcze coś z wrogami się dzieje, zamiast do mnie strzelać to siedzieli albo uciekali nie wykorzystując nawet przerwania.

A co do broni. Jak to się dzieje, że w każdej polskiej modyfikacji jest/będzie/miała być moja ulubiona broń Vintorez VSS? :mrgreen: Jednakże cieszę się że ją ujrzałem i od razu ją dałem Magicowi, tylko od kiedy Vintorez ma ciągły ogień? :wink:
Aha, u mnie gra coś zaczęła skakać. Coś tam nakombinował w exeku? :D


Narazie tylko tyle bo nie grałem zbyt wiele. Jak widzicie skupiłem się głównie na wadach ponieważ one podczas gry były najbardziej widoczne i mam nadzieję że Bartek nie będzie miał mi tego za złe, ale mimo to modyfikacja nie jest zła. Oczywiste jest, że nie ma szans konkurować z Urban Chaos, ale można w nią pograć, tymbardziej że jest to rodzima modyfikacja, jedna z niewielu. Żałuję tylko, że nie ma nowych postaci i, że gra nie przeszła zewnętrznych testów co pozwoliłoby na wyeliminowanie niepotrzebnych błędów.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 29 lip 2006 16:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Z góry mówie że żadnych patchy nie będzie ponieważ nie mogę edytować pliku exe.

Wady:
-Jeżeli chodzi o AP to o tym dobrze wiem ale nie moge edytować pliku exe,
Len pisze:
Aha, u mnie gra coś zaczęła skakać

U mnie nic się takiego nie dzieje nie wiem czemu.

PS. Dzięki wszystkim za ściągnięcie moda.
PS2. Odrazu mogę powiedzieć że pracuje nad nową modyfikacją (jeżeli chciałby ktoś pomóc to bardzo chętnie mój GG:8963370)

[ Dodano: Sob 29 Lip, 2006 ]
Fireox pisze:
Gaston z Merca ma broń ale nie ma do niej magazynku ;] tak samo jest z moim IMPowcem


co do magazynków chętnie bym to naprawił ale jestem bez szans nie wiem co się stało z plikiem exe


*
 
Len
Post : 29 lip 2006 16:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
PS2. Odrazu mogę powiedzieć że pracuje nad nową modyfikacją (jeżeli chciałby ktoś pomóc to bardzo chętnie mój GG:8963370)

Tak się zastanawiam. Skoro stworzyłeś jedną modyfikację to nie lepiej dołączyć do któreś z grup i pomóc? Np. NO, tam brakuje chyba ludzi.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 29 lip 2006 16:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Np. NO, tam brakuje chyba ludzi.


Byłem już tam. Ale sukcesu nie odniosłem.


*
 
Lecter
Post : 30 lip 2006 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


Bartek0511 pisze:
Z góry mówie że żadnych patchy nie będzie ponieważ nie mogę edytować pliku exe.


Dlaczego?
Mało jest programów do tego? :lol:


*
 
Bartek0511
Post : 31 lip 2006 07:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006




*
 
Lecter
Post : 31 lip 2006 09:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


to dlaczego tak jest?


*
 
Bartek0511
Post : 31 lip 2006 09:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Nie mam pojęcia.


*
 
lukasamd
Post : 31 lip 2006 10:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja sam dzisiaj zacząłem i też widze kilka błędów - mapa taktyczn jest ok ale nie pokrywa się z sektorami. Widac na niej dorgę a kiedy wchodze do sektora nizej od miejsca katastrofy to żadnej drogi nie widzę. Broń jest dobra ale ma kosmiczne wymogi co do punktów akcji.

Muza w menu jest NO' zastąpiłbym ją czymś innym.

PS: Sam na pewno nie dałbym rady zrobić nawet 10% takiego moda.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 31 lip 2006 10:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


lukasamd pisze:
PS: Sam na pewno nie dałbym rady zrobić nawet 10% takiego moda.


Co ty proste jak drut.


*
 
lukasamd
Post : 31 lip 2006 13:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Skoro tak mówisz to może spróbuję... wiem czym modyfikować dane broni i czym robić sektory (to to było trudne :D ) chyba nawet wiem czym mapę taktyczną ale co do reszty to - ??? ;)


*
  WWW
Lecter
Post : 31 lip 2006 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006




*
 
Bartek0511
Post : 31 lip 2006 20:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


lukasamd pisze:
Skoro tak mówisz to może spróbuję... wiem czym modyfikować dane broni i czym robić sektory (to to było trudne ) chyba nawet wiem czym mapę taktyczną ale co do reszty to - ???


@Lukas jakby co to pytaj może będe wiedział jak Ci pomóc.


*
 
Lecter
Post : 31 lip 2006 20:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


@Bartek

co do tego exeku to moze spróbuj innego progsa?


*
 
Bartek0511
Post : 31 lip 2006 21:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


próbowałem z JA2Deskopt moteel mi wytłumaczył jak go używać ale po zapisie nie widać efaktów a innych programó nie znam. Ale jest jeszcze inna możliwość napisać exek od nowa.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron