Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Len
Post : 20 kwie 2009 19:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Sporo tego. Nie sądziłem, że w modyfikacji wykorzystane twarze znanych aktorów. Trochę mnie to zaskoczyło, bynajmniej nie pozytywnie... ale Rambo rządzi xD ("Trautman, to ty?")

Pobawimy się z tym i jak będziemy mieli jakieś wątpliwości to wówczas zwrócimy się do Was, żebyście mogli ocenić czy dobrze robimy ;)


*
  WWW
Len
Post : 29 kwie 2009 23:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Off_topic udostępnił wczesną wersję tłumaczenia modyfikacji Back To Business. Na razie obejmuje ono głównie katalogu Binarydata, czyli e-maile, RIS, info o terrorystach, strony takie jak AIM, MERC itp., pomoc i inne. Teksty postaci NPC wciąż są po niemiecku, tylko co niektóre mają angielskie teksty. Off_topic będzie kontynuował prace, więc na naszej stronie na pewno zawita w newsie, gdy pojawi się ciekawsza wersja.

Back To Business - Pobierz tłumaczenie angielskie


*
  WWW
emanuel
Post : 30 kwie 2009 20:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


można w czymś pomóc? :hm:

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 13 cze 2009 11:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pojawiła się nowa wersja zangielszczenia. Wbrew nazwie pliku, nie jest to pełne tłumaczenie ale o wiele wiele lepsze od wersji 0.1. Przetłumaczeniu uległa większość tekstów, więc gra powinna stać się znośna dla tych, którzy nienawidzą języka niemieckiego :]

Back 2 Business - Zangielszczenie 0.2 - Download jagged-alliance.pl


*
  WWW
hasan_talib
Post : 22 lis 2010 23:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Powiedzcież mi, bo ja się na takich rzeczach niestety nie znam. Czy to cudo właściwie zadziała mi na hybrydzie Jagged Alliance UB i 1.13? Czy muszę koniecznie użyć niezmodowanego UB?


*
 
lukasamd
Post : 23 lis 2010 11:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Trudno powiedzieć... mod ten nie był przystosowany do 1.13, więc mogą być problemy. Wydaje mi się, że jeszcze nikt nie sprawdzał takiego rozwiązania.
Tak w ogóle, to B2B jest nieco niedoceniane... to naprawdę świetna modyfikacja kontynuująca fabułę z JA2 i UB :]
Sprawdź i daj znać czy takie połączenie działa, jeżeli nie, a masz UB, to graj bez 1.13, w tego moda warto.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2