Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Marcin2500
Post : 05 kwie 2013 13:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 04.04.2013


Witam wszystkich na forum.Od jakiegoś juz czasu śledze poczynania strony i postanowiłem się do Was dołączyć :)Jak sięgam pamięcią przechodziłem wiele gier i jak żadna inna nie utkwiła mi tak w pamięci jak Jagged Aliance 2 :)Teraz po wielu latach przerwy szeregowy Marcin 2500 back in action !

Patrząc i widząc w jakim kierunku poszła ta gra nie mam wątpliwości , że nowe częśći nie powalaja na kolana jak JA 1 i JA 2-w szczególności .Chyba , że to tylko takie opinie...

Chciałbym zagrać w jakąś wersje po modyfikacji , dobrze jest opisana Urban Chaos ale to jedna z wielu opcji jak widzę.
Pewnie przejdę je wszystkie ale chciałbym to zrobić po kolei :)

Doradzcie mi którą polecacie.Chce znów poczuć takie emocje jak 8-10 lat temu.Może macie jeszcze jakieś rady odnośnie nowych produkcji JG?

Pozdrawiam

Marcin2500 :-)


*
 
Peter
Post : 05 kwie 2013 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 29.03.2013


Witaj. Jeśli chciałbyś zobaczyć jak JA1 wyglądało by w JA2 to zagraj w moda JA2/1 Metavira. Mi bardzo przypadł do gustu właśnie ten mod, bo najbardziej ze wszystkich części lubię JA2. Wszystkie nowsze wersje od JA2 i pochodnych nie podobają się mi i na pewno w nie nie zagram. Poprostu nie oddają tego klimatu i wizualnie mi się nie podobają. Także jeśli wybrałbyś moją propozycję to zapraszam do dyskusji w temacie tego moda.


*
 
Marcin2500
Post : 05 kwie 2013 14:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 04.04.2013


Hmm, brzmi przekonywująco .Napisz mi proszę czego dotyczy Mod Metavira.Jakie są różnice w stosunku do JA2?Czy masz może jakis opis tej części??


*
 
Peter
Post : 05 kwie 2013 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 29.03.2013


Opis masz tu: http://jagged-alliance.pl/news707/swiat-metaviry-wraca-do-zycia/.
Z grubsza ten mod to jest przeniesienie JA1 do JA2 czyli fabuła i mapa z JA1 w JA2. Jakieś 25 % przeszedłem i muszę przyznać, że sektory jak i cała fabuła bardzo dobrze wzorują się JA1. Nawet możesz korzystać z mapy do JA1 jaka jest na tej stronie bo naprawdę opisy sektorów pasują idealnie.


*
 
M'cin
Post : 05 kwie 2013 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ooo, żeby wszystkie mody dokładnie zbadać, to można życie przegrać. Witaj!


*
 
Marcin2500
Post : 08 kwie 2013 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 04.04.2013


Witaj Marcin.

Bez przesady ;) Od ostaniej soboty w wolnych chwilach ciągne wózek z moim odziałem w JA Urban Chaos i pochwalić się musze , że mam juz około 40 % za sobą :> Myślę , że nie wszystkie modyfikacje są takie fajne czytając obiektywne opisy.Następny będzie ŚWIAT METAVIRY ;) POZDRAWIAM


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron