Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Bartek0511
Post : 27 gru 2006 12:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Informacje:

Patch do JA2.5UB podnoszący wszystkie obrażenia broni.

Autor:

Bartek0511

Download:

[ściągnij]

Wersja: [full]


*
 
daniel.kaczmarczyk
Post : 01 gru 2010 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 35
  • Dołączył: 30.11.2010


Pomocy , nie potrafię tego zainstalować. Przydałaby się jakaś instrukcja. Co mam zrobić z folderem BINARYDATA?

_________________
Obrazek


*
 
Assur-ad-mu
Post : 01 gru 2010 12:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Nie mam wgranego UB ale wiem gdzie masz wsadzić binarydata. Wejdź do folderu z grą, folder powinien znajdować się w program files (tam są instalowane wszystkie programy i gry) który znajduje się na dysku C. Po wejściu do folderu z grą powinien być folder data. Do niego powinieneś skopiować ten folder. W folderze Data znajduje się inny folder o nazwie binarydata który na początek przenieś na pulpit. I w jego miejsce przekopiuj nowy, pobrany folder binarydata. Po tej operacji sprawdź czy gra chodzi poprawnie, jeśli tak to ten folder co masz na pulpicie możesz usunąć.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010 12:55 przez Assur-ad-mu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 01 gru 2010 13:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Autor chyba bardziej dla bezpieczeństwa oryginalnego pliku ITMDSC25.edt wykonał ten zestaw aniżeli dla prostoty instalacji, w dodatku nie napisał żadnego readme.txt jak to zainstalować. Troszkę to poprawiłem i poniżej masz link do zestawu z prostą instalacją. Po prostu przekopiuj wszystkie pliki i foldery z katalogu "Greatest Injuries" i wklej je do głównego katalogu w twojej grze. Dopisałem też mały plik Readme.txt

http://www.mediafire.com/?dt9pn2mq5zi413f

Modyfikacja zwiększa obrażenia większości broni oraz automatycznie pokazuje upuszczone przez wroga bronie i przedmioty w inwentarzu sektora. Dla przykładu: SKS ma teraz obrażenia 40, Remington 40, Mini-14 37, Commando 36.


Ale nie wiem czy nie lepiej by Ci było samemu wziąć poniższy edytor i samemu według własnych upodobań pododawać zasięg i obrażenia i inne parametry broniom w Jagged Alliance 2.5 Unfinished Business.

https://jagged-alliance.pl/plik156/pobierz/

Gdyby nie chciał Ci się otworzyć plik exe z gry to za pomocą programu w katalogu OffsetFind otwórz swój plik exe i zapisz jego wersję w katalogu versions.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010 13:46 przez Starchris, łącznie zmieniany 6 razy

*
 
daniel.kaczmarczyk
Post : 01 gru 2010 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 35
  • Dołączył: 30.11.2010


Dziękuję za pomoc, działa.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron