Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
Gryf
Post : 29 sie 2011 00:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Mod instalowany na czyste polskie ja2 UB + patch. Moze to dlatego ze gram na expert?
Wlasnie zdobyte H11. Co oni na polnocy maja same ak a na poludniu same m4 (15 rzucili)? :D
Widze ze mozna walczyc w SJ jak w zwyklym ja2, jednym najemnikiem w nocy :)
Jest w ogole jakis sens sprawdzac skrzynki w miastach? W tym sektorze zwiedzilem z 10 budynkow i znalazlem kase... dokladnie 1 dolar. Wino i browar niestety nie chce sie wyslac na emila do domu.. jakis bug :/

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


Ostatnio zmieniony 29 sie 2011 00:50 przez Gryf, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 29 sie 2011 09:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja kłopotu z cywilami też nie miałem, a nazwa miasta musi się wyświetlać. Na pewno uruchamiasz grę plikiem JA2 Shady Job.exe?

Gryf pisze:
Jest w ogole jakis sens sprawdzac skrzynki w miastach? W tym sektorze zwiedzilem z 10 budynkow i znalazlem kase... dokladnie 1 dolar. Wino i browar niestety nie chce sie wyslac na emila do domu.. jakis bug :/

Jest, ale potrzeba cierpliwości. W większości szafek nic nie ma, ale dosyć często można trafić na szafki wypełnione po brzegi.


*
  WWW
Gryf
Post : 29 sie 2011 15:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Tak gre odpalam za pomoca JA2 Shady Job.exe z glownego katalogu.
Z tego co zauwazylem szafki warto sprawdzac nie w sektorach scisle "miejskich", ale glownie w "wojskowych" (bazy, posterunki, magazyny armii). Przynajmniej tak jest w polnocnych sektorach.

Nazwa miasta Kredon wyswietla sie po zdobyciu i wybraniu "pokaz miasta". Nazwy reszty miast tego nie wymagaja. W I10 bylo sporo ammo do G11, i P90 z ammo :ok:
Zdecydowalem sie jednak zabic Normana, Ramiro po tym przekazal calkiem istotne choc juz nieaktualne informacje (np gdzie jest Simon).

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


Ostatnio zmieniony 31 sie 2011 22:47 przez Gryf, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Bartek0511
Post : 01 wrz 2011 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


W ramach nauki z inzynieria odwrotna, zrobilem 2 plik exe, ktory pozwala na odpalenie SH bez plytki, juz bez wyskakujacych okienek i innych cudow :P

http://www.sendspace.com/file/afzmt2

Standardowo wrzucamy do folderu z gra.


*
 
Perry
Post : 01 wrz 2011 15:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Len pisze:
W tej grze wszystko jest pozamykane, więc warto mieć dobrego włamywacza. Najlepszym jest Aleksanda "Benni" Benedict. Znajdziecie ją w A10 (wejście od I13), ale musicie najpierw zatrudnić Simona Grandeau (G12) i pogadać z Bongo i jego laską Puppie w I13.

No i tu mam problem. Dałem kasę tej Puppie, zaprowadziła mnie do kopalni, ale jak wszedłem do kopalni, to nie pokazał mi się poziom podziemi A10, tylko I13, a tam mnóstwo wody, jakieś skrzynki, łóżko, szafki i stolik, żadnego wejścia do następnego poziomu podziemi nie odnalazłem.. Czy wie ktoś może co dalej??

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 01 wrz 2011 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wszystko się zgadza, tam jest duża jaskinia (o ile tak to można nazwać) z wodą, ale w górnej części właśnie jest nieco suchego miejsca z kilkoma cywilami o tą Benni, którą można rekrutować.


*
  WWW
Perry
Post : 01 wrz 2011 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
Wszystko się zgadza, tam jest duża jaskinia (o ile tak to można nazwać) z wodą, ale w górnej części właśnie jest nieco suchego miejsca z kilkoma cywilami o tą Benni, którą można rekrutować.

No właśnie tak jak piszesz, z tym, ze nie ma tam żadnych cywili, ani Benni.. :(
W ogóle mnie nie przenosi do A10, tylko do I13 podziemia..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2011 15:52 przez Perry, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
p5zx
Post : 02 wrz 2011 05:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


SPOILER !!!!!!! SPOILER !!!!!! SPOILER !!!!!!

Jeżeli ktoś nie może dostać misji od Keidosa to polecam najpierw zdobyć cygara przed rozmowa następnie dać mu je powinien spytać czy próbujemy mu się podlizać i rozmowa dalej jakoś pójdzie.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Len
Post : 02 wrz 2011 08:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Perry pisze:
No właśnie tak jak piszesz, z tym, ze nie ma tam żadnych cywili, ani Benni.. :(
W ogóle mnie nie przenosi do A10, tylko do I13 podziemia..

Ale sektor jest ten sam. U mnie też tam nikogo nie było do czasu, aż nie zatrudniłem Simona i i wykonałem misję "Bongo coś ukrywa". Jeśli mimo to wciąż jej nie ma, wróć później. JA2 już tak ma, że czasem odmawia współpracy w wykonaniu misji, choć wszystko robisz poprawnie.

p5zx pisze:
Jeżeli ktoś nie może dostać misji od Keidosa to polecam najpierw zdobyć cygara przed rozmowa następnie dać mu je powinien spytać czy próbujemy mu się podlizać i rozmowa dalej jakoś pójdzie.

Ja poszedłem do niego z tymi cygarami, ale on nic. Nie reagował nawet, gdy mu próbowałem dać. Wydaje mi się, że moi najemnicy po prostu mieli zbyt niskie zdolności przywódcze.


*
  WWW
Perry
Post : 02 wrz 2011 10:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Len pisze:
Ale sektor jest ten sam. U mnie też tam nikogo nie było do czasu, aż nie zatrudniłem Simona i i wykonałem misję "Bongo coś ukrywa". Jeśli mimo to wciąż jej nie ma, wróć później. JA2 już tak ma, że czasem odmawia współpracy w wykonaniu misji, choć wszystko robisz poprawnie.

Już wiem o co chodzi, zacząłem wczoraj grę od początku, (jak najszybciej próbując dostać się do sektora I13). Kiedy już tam dotarłem, (oczywiście mając już Simona w drużynie), wykonałem misję "Bongo coś ukrywa" i przeniosło mnie do A10, gdzie znalazłem i zatrudniłem Benni..
Natomiast wcześniej popełniłem błąd, gdy po rozmowie i wskazaniu przez Puppie miejsca pobytu Alexandry Benedict, wszedłem do kopalni, po czym nie mogąc znaleźć przejścia do następnego poziomu podziemi, wyszedłem z powrotem na powierzchnie... Wszedłem jeszcze raz, ale zamiast A10, sektor oznaczony był już jako I13. Oba podziemia niczym się nie różniły od siebie, po za numerem sektora..
Wniosek jest prosty, Bennie trzeba rekrutować zaraz po rozmowie z Bongo i Puppie, więc tylko 1 raz, wyjście z kopalni i ponowne wejście, spowoduje brak cywili, oraz zmianę lokalizacji podziemi z A10 na I13. Także moja wina, ale jest to też (w pewnym sensie) bug..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2011 10:50 przez Perry, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
p5zx
Post : 02 wrz 2011 21:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Cytuj:
Ja poszedłem do niego z tymi cygarami, ale on nic. Nie reagował nawet, gdy mu próbowałem dać. Wydaje mi się, że moi najemnicy po prostu mieli zbyt niskie zdolności przywódcze.


A rozmawiałeś z nim wcześniej czy to było wasze pierwsze spotkanie bo ja dałem mu te cygara przed całą rozmową tekstem a zdolności przywódcze miałem równo 35pkt więc to chyba nie powinno stanowić problemu.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Gryf
Post : 03 wrz 2011 22:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Gram na poziomie expert i najpierw zdobylem cygara a potem poszedlem z nim gadac IMPem z 73 przywodczych. Na probe dania mu cygar mowil "probujesz mi sie podlizac?" i odrzucal, na przyjaznie mowil "wara stad", na bezposrednio "jest tylko dwoch ludzi ktorym ufam, jeden to ja a drugi nie ty". Zapisalem gre i wyszkoliem przez 25 dni impa na ile mozna czyli 85 przywodczych, ale nic to nie dalo, te same odzywki.
Jesli to nie bug, to pozostaje uzbieranie kasy na Raidera (88 przywodczych, najwiecej w grze).
Sprobuje tez powystrzelac wszystkich oprocz Sancheza. Moze jak wroce po paru dniach nie bedzie wrogo nastawiony.
Istnieje tez mozliwosc, ze ta druga osoba ktorej ufa to nie Sanchez i wystarczy z kims pogadac?

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
Len
Post : 04 wrz 2011 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


p5zx pisze:
A rozmawiałeś z nim wcześniej czy to było wasze pierwsze spotkanie bo ja dałem mu te cygara przed całą rozmową tekstem a zdolności przywódcze miałem równo 35pkt więc to chyba nie powinno stanowić problemu.

Próbowałem obu możliwości, ale on uparcie odpowiadał to, co Gryfowi.


*
  WWW
p5zx
Post : 04 wrz 2011 12:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Z tego co pamiętam jak próbowałem mu dać te cygara to też ich nie wziął od razu tylko tekst ,,Co próbujesz mi się podlizać,, pozwolił mi dojść do tekstu w którym mówi że mogę mu się na coś przydać a zanim to powiedział byłe te standardowe teksty "wara stad" itp ale jak już byłem pewien że zaraz będzie ostatni tekst przed oddaniem strzału przez jego popaprańców to dał mi ta misje.Jak już miałem te cygara to za 1 razem udało mi się doprowadzić do tej misji wcześniej próbowałem z 20 razy wszystkich kombinacji czy to przyjaźnie czy tez bezpośrednio zawsze tez groziłem chociaż raz i w tym wypadku już z cygarami też na pewno raz wybrałem groźba ale całej kombinacji jaka wtedy pozwoliła mi dostać misje nie pamiętam gdyż jak pisałem udało mi się za 1 razem. A i oczywiście poziom expert.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Gryf
Post : 04 wrz 2011 23:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Na oddzielnym sejwie wybilem wszystkich oprocz Sancheza. Wrocilem pare dni pozniej ale niestety jest ciagle wrogo nastawiony. Jesli nie da rady Raider, coz zawsze to jakas opcja. Calkiem ladnie rzucili. M.in.: P90 + 5 sztuk ammo, G11 + 6 sztuk ammo, 7 Steyr A1, kilkanascie magazynkow setek do 7,62 i 5,56, 2 kamizelki 4 klasy, 2 helmy tytanowe, 2 spodnie spectra, uv i duzo ammo innego typu.

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna


cron