Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 391 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 17 sty 2011 23:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Olinka pisze:
Mnie sie bardzo ale to bardzo podoba :) taki wyglad znanych przeciz na pamiec sektorów.

I mam pytanie,
na zachodzie od Chitizeny jestsektor z portem.
Tam sa ludkowie, niby neutralni.
Chce im kase wyjac z szuflady a wyobrazcie sobie oni mi robia kuku.
Pytaie czy oprócz mojego morale, które mi spada sa jakies konsekwencje typu KingPin za rozwałke owych Harcerzyków?


znane na pamięć sektory...skąd ja to znam :-D

Chodzi Ci pewnie o sektory A1 i B1...
Ja tam nigdy nie wchodze do tych sektorów bo tam nic ciekawego nie ma (oprócz B1 w Urban Chaos bo tam Hummer stoi)

Olinka ty chcesz zabić ludzi Kingpina w sektorach C5 i D5?? Bój się Boga!! nawet ich nie ruszaj...oni są jeszcze lepsi niż wieśniaki na farmie i do tego jest ich więcej a sam Kingpin ma Minimi. Ale jak ich rozwalisz to nie powinno ci morale spaść, wręcz odwrotnie...powinno być na full.

No chyba że chodzi ci o zabicie innych harcerzyków?? :/

Polecam Ortę...można tam kielich nadzieji znaleźć...nawet dwa i nie trzeba tego starca z Balime obrabiać.

A co do kręcenia...to może na PW :jupi:

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 18 sty 2011 00:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Olinka pisze:
I mam pytanie,
na zachodzie od Chitizeny jestsektor z portem.
Tam sa ludkowie, niby neutralni.
Chce im kase wyjac z szuflady a wyobrazcie sobie oni mi robia kuku.
Pytaie czy oprócz mojego morale, które mi spada sa jakies konsekwencje typu KingPin za rozwałke owych Harcerzyków?


Moja sytuacja w bodajże wyżej wymienionym sektorze była dość... ciekawa. Mianowicie zabłąkana kula poleciała w beczki, które rozniosły w płomieniach pobliski teren + jakiegoś cywila. Wtedy do rozgrywki dołączyły się rozjuszone, uzbrojone Harcerzyki. Wszystko się wytłukło... ale lojalność spadła.

Z tego co pamiętam w każdym sektorze cywile typu "ochroniarze kopalni" tłukli do mnie jak do dzika. Cóż ja im zrobiłam... nie wiem do dziś xD


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 18 sty 2011 07:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


Czy w New JA2 Classic warto atakować Ortę? Jest tam coś ciekawego do zdobycia? Może lepiej od razu na Medunę iść?

Kielich z Balime można wykraść bez problemu - wystarczy weterana zamknąć w kiblu ;)

micand1989 co do wspomnianego wywalania się gry, to poza trefnym momentem z obrabianiem kasy wspomnianego przez Olinka i kilkoma innymi, gra jest stabilna. Może warto wyłączyć wszystkie inne programy; neta, komunikatory, autoupdaty, itp. Potem jeszcze trzej królowie i wyłączyć jakieś zbędne śmieci. Windows nieraz potężnie pamięć zaśmieca. Przekonałem się o tym wielokrotnie, że starsze gierki są nieraz wrażliwe na zajęcie "ich" części pamięci.

A co do Kingpina i jego koleżków - zawsze załatwiam ich po Drassen i prawej stronie - można się na nich doświadczyć i nieźle zarobić.

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


Ostatnio zmieniony 18 sty 2011 10:06 przez Andrew Vysotsky, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
micand1989
Post : 18 sty 2011 11:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Andrew Vysotsky pisze:
Czy w New JA2 Classic warto atakować Ortę? Jest tam coś ciekawego do zdobycia? Może lepiej od razu na Medunę iść?

Kielich z Balime można wykraść bez problemu - wystarczy weterana zamknąć w kiblu ;)

micand1989 co do wspomnianego wywalania się gry, to poza trefnym momentem z obrabianiem kasy wspomnianego przez Olinka i kilkoma innymi, gra jest stabilna. Może warto wyłączyć wszystkie inne programy; neta, komunikatory, autoupdaty, itp. Potem jeszcze trzej królowie i wyłączyć jakieś zbędne śmieci. Windows nieraz potężnie pamięć zaśmieca. Przekonałem się o tym wielokrotnie, że starsze gierki są nieraz wrażliwe na zajęcie "ich" części pamięci.

A co do Kingpina i jego koleżków - zawsze załatwiam ich po Drassen i prawej stronie - można się na nich doświadczyć i nieźle zarobić.



Na Orte warto: 5 minigunów, 5 karabinów rakietowych drugiej gen., 5 automatycznych karabinów rakietowych, 5 V94AT, od groma "ogórków" 40mm, pół strony inwentarza wykrywaczy rentgena, przedłuzki do luf, pret&spręzyna w ilości bardzo dużej i poza tym wzrost lojalki w Grumm, Cambrii no i jak już masz kawałek Meduny to też podskoczy.

A co do stabilności Windowsa to ja musze wszystko wyłączyć żeby odpalić JA

A Kingpina w tej wersji... to po Drassen napewno bez kodów nie ruszysz :> nie ma bata. tam każdy kolo ma po FALu (z 3 slotami zajętymi celownikami i dw.jnogiem (żeby się nikt nie czepiał))

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 18 sty 2011 12:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


micand1989 pisze:
A co do Kingpina i jego koleżków - zawsze załatwiam ich po Drassen i prawej stronie - można się na nich doświadczyć i nieźle zarobić.
Ja tez ich zawsze załatwiam i teraz tez tak bedzie ale sie dobrze przygotuje :)
No i walka bedzie w nocy.

micand1989 pisze:
Na Orte warto: 5 minigunów, 5 karabinów rakietowych drugiej gen., 5 automatycznych karabinów rakietowych, 5 V94AT, od groma "ogórków" 40mm, pół strony inwentarza wykrywaczy rentgena, przedłuzki do luf, pret&spręzyna w ilości bardzo dużej i poza tym wzrost lojalki w Grumm, Cambrii no i jak już masz kawałek Meduny to też podskoczy.
To tez wazne informacje i zamierzam z nich skorzystac.

Cytuj:
A Kingpina w tej wersji... to po Drassen napewno bez kodów nie ruszysz :> nie ma bata. tam każdy kolo ma po FALu (z 3 slotami zajętymi celownikami i dw.jnogiem (żeby się nikt nie czepiał))
Nie ma takiego mocnago, żebym nie dała rady :):):)

p.s. mam cos niei tak z selektywnym cytowaniem

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Olinka
Post : 18 sty 2011 12:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Killer Kira pisze:
Moja sytuacja w bodajże wyżej wymienionym sektorze była dość... ciekawa. Mianowicie zabłąkana kula poleciała w beczki, które rozniosły w płomieniach pobliski teren + jakiegoś cywila. Wtedy do rozgrywki dołączyły się rozjuszone, uzbrojone Harcerzyki. Wszystko się wytłukło... ale lojalność spadła.

Z tego co pamiętam w każdym sektorze cywile typu "ochroniarze kopalni" tłukli do mnie jak do dzika. Cóż ja im zrobiłam... nie wiem do dziś xD

To musiałas jakiegos ludka zaczepic gdzies w jakims miescie i treaz fama sie rozeszła i dostajesz po kieszonkach :)



EDIT:
Pytanie, mam juz goscia z czołgiem, co własciwie moge z tym czołgiem zrobic?

Nie wyswietlił mi sie w pojazdach, wsiasc do niego nei moge, człowieka zatrudniałam, ki czort?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 18 sty 2011 12:53 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 18 sty 2011 13:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Olinka pisze:
EDIT:
Pytanie, mam juz goscia z czołgiem, co własciwie moge z tym czołgiem zrobic?

Nie wyswietlił mi sie w pojazdach, wsiasc do niego nei moge, człowieka zatrudniałam, ki czort?


Czołg, o ile dobrze zrozumiałem początkowe posty, może zabrać na pokład jedną osobe. Czołg nie wali z działa ani MG. jest gorszy niż furgonetka z lodami.
A Monk-a znalazłem przechodząc przez sektory na początku. Nie zatrudniłem go wtedy bo był jak dla mnie za słaby na taką pensję, a po zdobyciu Cambrii to już go po całej mapie szukałem i nie mogłem znaleźć.

Skończyłem już tą wersję :jupi: :jupi: :jupi:
troszke mnie zaskoczyły:
1. Eliot który jak mnie zobaczył to przerwał i jep mi serią po głowie z FALa , aż mi Głowa mojego IMPa bryzgła
2. płapki bardzo gęsto rozmieszczone w całej Medunie (są takie place że całe jeden przy drugim mam flagi); a te w Pałacu to nawet ich Henning przy 97 wybuchowych nie rozpoznał (wchodził w nie i wybuchały)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 18 sty 2011 15:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


micand1989 pisze:
Olinka pisze:
Czołg , o ile dobrze zrozumiałem początkowe posty, może zabrać na pokład jedną osobe. Czołg nie wali z działa ani MG. jest gorszy niż furgonetka z lodami.


Czołg zabiera 6.

micand1989 pisze:
A Kingpina w tej wersji... to po Drassen napewno bez kodów nie ruszysz nie ma bata. tam każdy kolo ma po FALu (z 3 slotami zajętymi celownikami i dw.jnogiem (żeby się nikt nie czepiał))


Napisałem po Drassen i prawej stronie. Mapy oczywiście. Walczę głównie w nocy (zwłaszcza na początku) i bez kodów.

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


Ostatnio zmieniony 18 sty 2011 15:21 przez Andrew Vysotsky, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Olinka
Post : 18 sty 2011 15:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


No dobrze to dlaczego nie moge do neigo wejsc?

I dlaczego nei mam go tam gdzie zwykle bywaja pojazdy?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 18 sty 2011 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


Jest na dole pod listą zawodników. Wchodziłem z listy zawodników (przydział - pojazd). Żeby wejść trzeba go wcześniej zatankować z ekranu taktycznego.

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


*
  WWW
Olinka
Post : 18 sty 2011 18:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


a widzisz jak wejsc do pojazdu, który stał sie mój wiem oczywiscie

ale ze go zatankowac na dzien dobry musze to nie wiedziałam


p.s.jak zadziała to Ci punkcik pomocy dam a co :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 18 sty 2011 18:17 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 18 sty 2011 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Andrew Vysotsky pisze:
Czołg zabiera 6.


No to musiałem coś źle skumać. Sorry

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
pudel89
Post : 18 sty 2011 23:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Czy da się jakoś połączyć krew crepitusa z ludzką w słoikach? Ew. jak można ich użyć (poza sprzedaniem Gabby'emu)? Czy cygara można tylko sprzedać Keithowi czy można z nich zrobić jakikolwiek użytek?

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 19 sty 2011 10:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


pudel89 pisze:
Czy da się jakoś połączyć krew crepitusa z ludzką w słoikach? Ew. jak można ich użyć (poza sprzedaniem Gabby'emu)? Czy cygara można tylko sprzedać Keithowi czy można z nich zrobić jakikolwiek użytek?


z tego co wiem to krew robala można opchnąć Gabby-iemu (ale mało za słoik dostaniesz). Ludzkiej krwi w słoikach on nie skupuje. Cygara - ja ich nigdy nie podnosze z ziemi, tak jak i alkoholu, gum ani innych pierdół.
PZDR ;-)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 19 sty 2011 10:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ukradli mi czołg.

nie ma go

poszłam do miejsca, w którym rekrytowałam Monka a czołgu ani sladu...

zapłaca mi za to !!!

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Następna


cron