Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 391 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Stridingshadow
Post : 14 sty 2011 20:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


micand1989 pisze:
ja napisałem 2 posty wyżej że żaden Barrett nie posiada funkcji ciągłego ognia.

Ale każdą wersję samopowtarzalną można na takowy przerobić.
Fakt, że jest to przeróbka został wspomniany w opisie broni w grze:
"Here you have combine of superb power and longrange weapon. With this weapon no one will stand along your way to victory. In this new model you can shoot autofire".

micand1989 pisze:
a jak chcesz się bawić w tuningowanie BARRETT-a to chętnie wysłucham twojego toku myślenia.

Już to zrobiłem.

micand1989 pisze:
I jakbyś mógł, z łaski swojej nie nazywać mnie idiotą to byłbym happy.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.
Nie musisz wszystkim udowadniać, jaki jesteś fajny, ile to błędów znalazłeś, ile nieścisłości.
Choćby dlatego, że nie zawsze będziesz miał rację, a Twoje protekcjonalne podejście do innych użytkowników nie doda Ci powagi.

Każdy się czymś w życiu zajmuje, każdy się na czymś zna, i każdy może się do czegoś przyczepić.
Mógłbym się przyczepić do każdej broni w New Classic, bo też są trochę od czapy.
Np. TAR-21 ma 460mm lufę, a Mini-14 470mm, mimo tego, i faktu że korzystają z tej samej amunicji, zasięg Tavora w grze to 370m a Mini -260.
I co? Mam się czepiać?
Mam powiedzieć Starchris'owi, że jego mod jest do bani?
Nie.
Przede wszystkim dlatego, że to bardzo fajny mod (pod względem odczapowatości broni nieco oddaje atmosferę JA2, mam nadzieję że się nie obrazisz Starchris), a po drugie dlatego, że sam nie byłbym w stanie zrobić żadnego moda, i szanuję czyjąś pracę.
Już ustaliliśmy, że zmiany w uzbrojeniu są -/+ słuszne, choć nieco uciążliwe, i naprawdę nie trzeba wynajdować każdego minimalnego błędu.
Tymczasem Ty co post z czegoś się naśmiewasz, coś krytykujesz, a niczego konstruktywnego nie zrobisz.
Nie mów mi, że to Cię stawia w dobrym świetle, bo nie uwierzę, że mówisz to na trzeźwo (to a propos obrażania ludzi, nikt nie lubi, jak insynuuje mu się stan intoksykacji, kiedy jest inaczej).

_________________
Obrazek


*
 
Fisher
Post : 14 sty 2011 20:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 188
  • Dołączył: 13.09.2009
  • Skąd: Polska,Poznań


Weźcie bo wam zaraz Lukas wyskoczy z tekstem ze to nie temat do wszystkiego :-D

A tak w ogóle ten mod jest nie dla mnie.

Trochę pograłem ale mnie nie wciągnął.

Ale i tak Starchris kawał dobrej roboty!!

_________________
Podpis w budowie


*
 
micand1989
Post : 14 sty 2011 23:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Stridingshadow pisze:
Przede wszystkim dlatego, że to bardzo fajny mod (pod względem odczapowatości broni nieco oddaje atmosferę JA2, mam nadzieję że się nie obrazisz Starchris), a po drugie dlatego, że sam nie byłbym w stanie zrobić żadnego moda, i szanuję czyjąś pracę.
Już ustaliliśmy, że zmiany w uzbrojeniu są -/+ słuszne, choć nieco uciążliwe, i naprawdę nie trzeba wynajdować każdego minimalnego błędu.
Tymczasem Ty co post z czegoś się naśmiewasz, coś krytykujesz, a niczego konstruktywnego nie zrobisz.


konstruktywna krytyka - jakby Sterchris chciał wypuścić patch albo nową przerobioną wersję, dlatego pisze co powinien następnym razem zmienić/poprawić. Nikogo oprócz Ciebie nie wyśmiewam. :-D Cała w tym moja filozofia. Bo forum od tego jest żeby wyrażać swoje odczucia a nie pisać po kilka stron tekstów: że fajny modzik, że kawał dobrej roboty i wszystko sweet, bo jakby wszystko było sweet to by nikt nie pisał tylko 24h grał i nie spał. A skończe przywołując znane polskie powiedzenie: "Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził"

Pozdrawiam twórców i zachęcam do dalszej modyfikacji

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Dudus
Post : 14 sty 2011 23:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 50
  • Dołączył: 27.12.2010


To da się tego moda spolszczyć czy nie ??


*
 
Stridingshadow
Post : 15 sty 2011 01:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


micand1989 pisze:
konstruktywna krytyka - jakby Sterchris chciał wypuścić patch albo nową przerobioną wersję, dlatego pisze co powinien następnym razem zmienić/poprawić.

Mówienie rzeczy oczywistych i powszechnie wiadomych nie jest żadną krytyką.
Próbujesz wmówić autorowi, że coś jest nierealistyczne/nierealne, tymczasem ten mod nie powstał z myślą o realizmie, a odświeżonej rozgrywce bez unowocześnionego silnika.

micand1989 pisze:
dlatego pisze co powinien następnym razem zmienić/poprawić

Piszesz co Ci się wydaje, że powinien poprawić, a to różnica.
Tymczasem cały czas nie wiesz do czego jest ten mod.
Chcesz realizmu? Graj sobie w DBB w trybie realistycznym.
Ja tak robię i nie narzekam.

micand1989 pisze:
Cała w tym moja filozofia

Nie widzę w tym żadnej filozofii, poza tym że kompensujesz jakieś kompleksy.

micand1989 pisze:
Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził

Otóż to.
Jeżeli liczysz na realizm, to szukaj moda, który jest na to nastawiony, a nie wmawiaj ludziom, że mod o odwrotnych założeniach jest wadliwy.
To tak jakbyś narzekał, że fanta jest zbyt pomarańczowa, i w ogóle nie smakuje jak Coca-cola.

_________________
Obrazek


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 16 sty 2011 11:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


Wracając do Baretta, to jest też w Grumm. Słabo bronione, a w dodatku są tam różne inne fajne rzeczy;)

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


*
  WWW
Olinka
Post : 16 sty 2011 14:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


A tak przy okazji gdzie jest Starchris?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 16 sty 2011 14:19 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
emanuel
Post : 16 sty 2011 15:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


Starchris pisze:
Naprawiono błąd przy rekrutacji Biffa Apscott'a z MERC, gdzie zamiast niego w punkcie docelowym pojawiał się czołg.

:one: :diabel2: dobre, ale można było nim podróżować z oddziałem? :>

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
Olinka
Post : 17 sty 2011 15:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Gra mi sie wywala kiedy biore kase z szafki w San Monie sektor C6.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 17 sty 2011 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


Też to miałem. Zapomnij i idź dalej.

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


*
  WWW
Olinka
Post : 17 sty 2011 16:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Tak zrobiłam, kasy mam w peczki.

Pisze bo moze Starchris zechce poprawic błedy.
Choc nie duze to moze kiedys przyjdzie mu ochota.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
micand1989
Post : 17 sty 2011 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Olinka pisze:
Gra mi sie wywala kiedy biore kase z szafki w San Monie sektor C6.


tej szafki nie sprawdzałem. Ale powiem wam moi drodzy że bardzo często wywala podczas pierwszego włączenia tury (jak wchodze do sektora i zobacze wroga), podczas oddania pierwszego strzału do terrorystów, podczas łączenia przedmiotów. Ale robi się tak nie za każdym razem ale dość często. Ja zawsze włączam grę jeszcze raz i już wszystko gra...gorzej jak nie zrobie save-a :/

poza tym znalazłem 2 duplikaty "kielichów" w podziemiach Orty oraz świeczkę która ma 117% (screeny poniżej)


BTW pytanko do Starchrisa:
- sprawa tyczy się sektorów strategicznych C9, G3, G7, G12, N7 (dotyczy również J9 Tixa i K4 Orta)
zauważyłem że w każdej wersji takiej mapy (Arulco, Danubia, itp) wrogowie często "okupują" te sektory (nawet jak je już oczyszcze to oni bardzo szybko po mojej akcji wysyłają tam oddział). Ale konkretnie chodzi mi o to że gdy wchodzi tam oddział wroga (na przykładzie C9) z sektora C8 do C9 zacina się na dłuższą chwilę gra (ok 2 minut). w poprzednich wersjach odbywało się to w normalnym tempie. I tu moje pytanie: czy jest to wina gry czy mojego kompa.


Załączniki:
Komentarz: znaleziono w podziemiach ORTY
kielich1.JPG
kielich1.JPG [ 125.79 KiB | Przeglądany 926 razy ]
swieca1.JPG
swieca1.JPG [ 126.72 KiB | Przeglądany 926 razy ]

_________________
Obrazek
Obrazek
*
 
Olinka
Post : 17 sty 2011 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Widze, że uzywamy te jedynie słuszna bron.

Mnie nie wywala z gry.
Oprócz opisanego momentu.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
micand1989
Post : 17 sty 2011 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Heckler & Koch model 21:
bardzo mi się w tej wersji podoba, parametry bardzo dobrze dobrane..........ale tylko w New Classic jest godny polecenia bo w "czystej" miał parametry parametry takie jak FN-FAL ale był od wspomnianego dużo cięższy.

M24 Silent model też bardzo mnie kręci moc i przede wszystkim to co lubię najbardziej...one shot one kill w połączeniu z silent death.

Jedyna broń której nie używam i nie będe to V94AT. Licząc po Drassen, Chitizenie i Cambrii to każdy snajper-wróg i cywil mają ją...i strzelają nią do...ludzi. Przecież nawet Barrett czy M24SM mogli by mieć i tak by mnie jednym strzałem "zdjęli".
W medunie to ma ją co 3 wróg, bo dwaj mają FN-FAL a trzeci ma właśnie ją.

A wracając do Meduny i obrzeży to bardzo fajnie zrobione są sektory:
jest w nich około 10-15 wrogów (włącznie z czołgami) i....około 15 cywili uzbrojonych po zęby. Najczęściej na środku sektora jest włącznik alarmu. jak zabijesz pierwszego wroga to inni lecą "na łeb na szyję" żeby włączyć alarm...a potem się zaczyna jadka...bo cywile-predatorzy zaczynają cię atakować (FN-FALami i możdzieżami)...

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 17 sty 2011 21:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


micand1989 pisze:
Heckler & Koch model 21:
bardzo mi się w tej wersji podoba, parametry bardzo dobrze dobrane..........ale tylko w New Classic jest godny polecenia bo w "czystej" miał parametry parametry takie jak FN-FAL ale był od wspomnianego dużo cięższy.
...
M24 Silent model też bardzo mnie kręci moc i przede wszystkim to co lubię najbardziej...one shot one kill w połączeniu z silent death.
A wracając do Meduny i obrzeży to bardzo fajnie zrobione są sektory:
jest w nich około 10-15 wrogów (włącznie z czołgami) i....około 15 cywili uzbrojonych po zęby. Najczęściej na środku sektora jest włącznik alarmu. jak zabijesz pierwszego wroga to inni lecą "na łeb na szyję" żeby włączyć alarm...a potem się zaczyna jadka...bo cywile-predatorzy zaczynają cię atakować (FN-FALami i możdzieżami)...

To kreci nas ta sama bron mowa oczywiscie o New Clasic.

I tak, wielkie brawa za oprawe graficzna, naprawde widac tu te upodobanie do szczegółów i estetyki Starchrisa.
Mnie sie bardzo ale to bardzo podoba :) taki wyglad znanych przeciz na pamiec sektorów.

I mam pytanie,
na zachodzie od Chitizeny jestsektor z portem.
Tam sa ludkowie, niby neutralni.
Chce im kase wyjac z szuflady a wyobrazcie sobie oni mi robia kuku.
Pytaie czy oprócz mojego morale, które mi spada sa jakies konsekwencje typu KingPin za rozwałke owych Harcerzyków?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Następna


cron