Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 391 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Stridingshadow
Post : 29 sie 2010 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Oh, jeszcze jedna mała sprawa.
Calico M950 (pistolet) ma w grze zasięg 190m, tymczasem Calico M960 (pistolet maszynowy, różni się od M950 obecnością teleskopowej kolby i możliwością prowadzenia ognia ciągłego) ma zasięg 440m (sic!).
To je chyba bug.

_________________
Obrazek


*
 
Adarkar
Post : 01 wrz 2010 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


Mam problem, po zainstalowaniu dodatku wszystkie magazynki 5.56 zamienily sie w skrzynki i nie mam czym zaladowac zwyklych 30 nabojowych broni.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
Stridingshadow
Post : 01 wrz 2010 21:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Adarkar pisze:
Mam problem, po zainstalowaniu dodatku wszystkie magazynki 5.56 zamienily sie w skrzynki i nie mam czym zaladowac zwyklych 30 nabojowych broni.

Pewnie zainstalowałeś mod i próbowałeś grać na starych save'ach?
Jeżeli tak, to jedyne co możesz zrobić, to zrobić kopię save'ów w osobnym folderze (poza folderem JA2) zdeinstalować JA2, i wywalić wszystkie pozostałe pliki, jakie zostały po instalacji moda.
Nigdzie nie jest napisane, że stare save'y mają być kompatybilne z modem.
Równie dobrze mogłeś mieć zamiast broni koszulki 'I Love Arulco'.

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 01 wrz 2010 22:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Adarkar pisze:
Mam problem, po zainstalowaniu dodatku wszystkie magazynki 5.56 zamienily sie w skrzynki i nie mam czym zaladowac zwyklych 30 nabojowych broni.


Sprawdź save'y testowe, a w szczególności czy pierwszy (new weapons test) działa u Ciebie bez zarzutu i czy są wszystkie magazynki. Testowe save'y były stworzone na nowej grze, natomiast jak ktoś gra na już zaczętych save'ach to na 100% nie będzie miał nowego A.I.M. reszta powinna działać bez zarzutu. Ja testowałem mojego moda na czterech wersjach JA2 1.05 PL, JA2 1.06 ENG, JA2 Gold 1.10 ENG oraz na JA2 Gold 1.12 ENG na nowo zaczętych grach i na już zaczętych save'ach i nic takiego ani razu mi się nie przytrafiło.

Podaj więcej danych co do tej zamiany magazynków bo naprawdę, aż się zdziwiłem. Magazynków 5.56 po 30 naboi absolutnie nie ruszałem i pozostały oryginalne co do wartości i położenia w grze.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010 22:36 przez Starchris, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Adasko71
Post : 01 wrz 2010 22:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.08.2010
  • Skąd: Wittingen


Chciałbym nieco ostudzic zapał po wydaniu tej modyfikacji-w czasie gdy wypuszczane są STOMP,AIM,NAS,nowe mapy ,wildfire taka inicjatywa(nie ujmując nic twórcy)troszke trąci "myszką".....Z drugiej strony dobrze że ktos cos robi,a nie tylko bierze i krytykuje... :one:


*
 
Ormus n2o
Post : 01 wrz 2010 23:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Nie zapominaj o NCTH :P. Niedługo alpha testy.


*
 
Stridingshadow
Post : 01 wrz 2010 23:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Adasko71 pisze:
w czasie gdy wypuszczane są STOMP,AIM,NAS,nowe mapy ,wildfire taka inicjatywa(nie ujmując nic twórcy)troszke trąci "myszką"

Nie zgodzę się.
Pomimo iż sam jestem zagorzałym zwolennikiem unowocześnień w JA2, nie mogę nie zauważyć, że jest wielu przeciwników takiej drogi rozwoju.

Niektórym graczom nie podoba się implementacja setek modeli uzbrojenia, nowych możliwości taktycznych, czy nawet nowego inwentarza.
Mod do którego przyłożył rękę Starchris jest niejako alternatywą dla v1.13, szczególnie atrakcyjną dla tych graczy, którym przejadło się stare JA2, ale dla których v1.13 jest przeładowane.

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 01 wrz 2010 23:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Adasko71 pisze:
Chciałbym nieco ostudzic zapał po wydaniu tej modyfikacji-w czasie gdy wypuszczane są STOMP,AIM,NAS,nowe mapy ,wildfire taka inicjatywa(nie ujmując nic twórcy)troszke trąci "myszką".....


Ja tę modyfikacje stworzyłem specjalnie dla osób, które bardziej od nowinek technicznych z modyfikacji 1.13 (i na niej opartych innych modyfikacjach) wolą klasyczne Jagged Alliance 2 i takich osób jest multum. Wykonałem tego moda aby uprzyjemnić Tym osobom rozgrywkę, aby stare szare i brązowe kolory w grze nabrały życia i ciepła i uważam, że to mi się udało wykonać. Ta gra ma już ponad 11 lat i nikt wcześniej nie pokusił się aby odświeżyć klasycznego Jagged Alliance 2 i dać Tym osobom choć odrobinę powiewu świeżości.

Ja rozumiem krytykę za błędy, nierealne sytuacje i przedmioty w grze i inne podobne sprawy ale krytykować modyfikację (i to w ten sposób, że taka inicjatywa troszkę trąci myszką) za inicjatywę, której w ogóle Adasko71 nie rozumiesz jest dla mnie bardzo obraźliwe. Porównywanie tej modyfikacji do modyfikacji 1.13 i opartych na niej nowinkach technicznych typu STOMP, NAS, nowych mapach i innych podobnych sprawach jest totalnym nieporozumieniem ponieważ moja modyfikacja opiera się na starym silniku z Jagged Alliance 2 GOLD 1.12 i taka miała być od samego początku powstania inicjatywy - KLASYCZNA.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010 23:47 przez Starchris, łącznie zmieniany 5 razy

*
 
Stridingshadow
Post : 02 wrz 2010 07:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Starchris pisze:
Ja rozumiem krytykę za błędy, nierealne sytuacje i przedmioty w grze

Całkowicie się z Tobą zgadzam (co zresztą widać w moim poście), ale np. zasięg Calico M960A moglibyście poprawić, ze względu na samą równowagę gry.

Starchris pisze:
krytykować modyfikację za inicjatywę, której w ogóle Adasko71 nie rozumiesz jest dla mnie bardzo obraźliwe

Wyluzuj, jak widzisz, kolega nie rozumie.

_________________
Obrazek


*
 
M'cin
Post : 02 wrz 2010 12:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A czemu o razu nie rozumie, może po prostu ma inne zdanie. Sam, jak się dowiedziałem, zastanawiałem się, czy ktoś będzie wolał Twojego moda od 1.13, ale, jak widzę, zadowoleni są :) Ogólnie to graty za wytrwałość i dobrze wykonaną robotę :)


*
 
Stridingshadow
Post : 02 wrz 2010 13:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


M'cin pisze:
Sam, jak się dowiedziałem, zastanawiałem się, czy ktoś będzie wolał Twojego moda od 1.13

Ja sam uwielbiam 1.13, ale wiem, że mnóstwo graczy nań psioczy, ze względu na rzekome przeładowanie moda.
Każdy ma prawo lubić co innego, ale zakładanie, że wiemy lepiej co lubią inni, to zwykłe zadufanie w sobie i ignorancja.

_________________
Obrazek


*
 
M'cin
Post : 02 wrz 2010 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ale nie można też przeginać w druga stronę. Biorąc pod uwagę popularność 1.13 nie sądziłem, że znajdą się chętni na dzieło Starchrisa, a do tych psioczących się nie dokopałem, na forum jestem ciut krócej niż Ty :P Sam próbowałem modować i wiem, że to proste nie jest. A e Adasko71 woli oparte na 1.13 mody... jego prawo :)


*
 
Adasko71
Post : 12 wrz 2010 09:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.08.2010
  • Skąd: Wittingen


Naprawde nie chciałem nikogo obrazić :( Zainstalowałem,zagrałem i stwierdzam że jest super!Jednak te wszystkie nowe "wodotryski"(HAM,STOMP,AIMNAS itp)troche mieszają człowiekowi we łbie i zapomina jak to było grać bez nich...Mam tylko mały problem w Drassen-żadna paczka od Boby Raya do mnie nie doszła,dałem Pablo w łape,zamowiłem kilka pierdółek i nic...Tak ma być??
Starchris-wybacz mi moją ignorancje,to co zrobiłeś i robisz jest zajefajne :one: :-D


*
 
Stridingshadow
Post : 12 wrz 2010 12:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Adasko71 pisze:
Naprawde nie chciałem nikogo obrazić :( Zainstalowałem,zagrałem i stwierdzam że jest super!Jednak te wszystkie nowe "wodotryski"(HAM,STOMP,AIMNAS itp)troche mieszają człowiekowi we łbie i zapomina jak to było grać bez nich...Mam tylko mały problem w Drassen-żadna paczka od Boby Raya do mnie nie doszła,dałem Pablo w łape,zamowiłem kilka pierdółek i nic...Tak ma być??
Starchris-wybacz mi moją ignorancje,to co zrobiłeś i robisz jest zajefajne :one: :-D


No już dobrze, dobrze, wyluzujcie. Jeszcze jedna taka wymiana zdań i rozpłaczę się z wrażenia ;)

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 16 wrz 2010 18:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nawiązując do tego tematu:
przeciwnicy-i-ich-bron-t2333.html

@Starchris
Jakim cudem udało Ci się "pierunie" zrobić moda, który działa zarówno na JA2 jak i na Wildfire?!
Czy Ty wiesz, że dodałeś tym samym do WF full item dropa? :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna


cron