Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
mike2220
Post : 21 sty 2011 18:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 13.01.2011


A więc tak jak w temacie mam problem z wynajeciem tej postaci, a czytałem ze da sie ja wynając poprzez "Jeżeli zagwarantujemy jej dobrą zabawę i nieco akcji przyłączy się do ekipy' ale tego nie kapcze :\


*
 
lukasamd
Post : 21 sty 2011 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O ile dobrze pamiętam, mi również nie udało się jej rekrutować - próbowałem dawać przedmioty, rozmawiać dobrym dowódcą, no ale nic z tego.


*
  WWW
gonzo_68
Post : 22 sty 2011 01:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Zwerbowałem Mirandę "Randę" w wersji oryginalnej (niemieckiej) i w rosyjskim mocnym tuningu. Warunkiem był poziom umiejętności dowodzenia werbującego na minimum 45 punktów, chyba tyle ma Natalia/Natasza Ivanowa.

„Zabawa i akcja gwarantowane? Skoro tak, to przyłączam się do was. Już dawno chciałam rzucić robotę w ONZ.” - tak to było, a chyba jeszcze coś później powiedziała. W B2B często ludzie wychodzą z trybu rozmowy, trzeba zagadywać raz jeszcze, aby zrobili to, co zapowiedzieli, że zrobią.
Pierwszy raz w oryginalnej niemieckiej wersji sądziłem, że należy przebić się na południe, w kierunku Arulco - wówczas dopiero wtedy udało mi się zwerbować "Randę". To znaczy wróciłem do niej i druga rozmowa zakończyła się udanym werbunkiem. Chyba za pierwszym razem próbowałem IMP-em, który miał tylko 35 punktów umiejętności dowodzenia.
Na raty werbowałem komendanta "Pegaza", który wyskakiwał mi z trybu rozmowy, jak dałem mu nieśmiertelnik generała Metcalfa - warunek zwerbowania Pegaza.


Ostatnio zmieniony 22 sty 2011 11:27 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 4 razy

*
 
Stridingshadow
Post : 22 sty 2011 11:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


gonzo_68 pisze:
Zwerbowałem Mirandę "Randę" w wersji oryginalnej (niemieckiej) i w rosyjskim mocnym tuningu. Warunkiem był poziom umiejętności dowodzenia werbującego na minimum 45 punktów, chyba tyle ma Natalia/Natasza Ivanowa.

A to nie jest tak, że Natasza pełni rolę tłumacza, który może umożliwić pewne inaczej nieosiągalne rozstrzygnięcia dialogów?

_________________
Obrazek


*
 
gonzo_68
Post : 22 sty 2011 12:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Może być i tak. Warto mieć Nataszę w oddziale i sprawdzać, czy nie dogada się lepiej niż inni (nawet dobrzy w dowodzeniu) z daną postacią.
Najtrudniej było mi wynająć właśnie "Randę".


*
 
lukasamd
Post : 22 sty 2011 20:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ciekawe czy to nie przez jej brak w ekipie nie wykonałem wszystkich zadań :)
Mi tam jednak najbardziej do gustu przypadł Bodie, naprawdę konkretny najmita.


*
  WWW
mike2220
Post : 29 sty 2011 12:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 13.01.2011


udało mi sie ją zrekrutować, wczytałem zapis przed walka, od nowa zaatakowałem i jedyne co trzeba było zrobic zeby ja zrekrutowac, to podejsc do niej zagadac i nając ale nie po walce tylko w czasie tury i mi poszlo:)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie