Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
mike2220
Post : 13 sty 2011 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 13.01.2011


Witam serdecznie :D .Otóz mam problem z tym modem.Sciagnąłem plik z waszej strony, wypakowałem pliki do katalogu JA2 i jak odpalam gre to po chwili wychodzi do pulpitu, nie dochodzac do Menu.Mam polską wersje językowąą JA2.Prosze o pomoc :(


*
 
gonzo_68
Post : 14 sty 2011 01:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Ano był jeszcze dawnymi czasy jakiś pliczek do German.zip, tego od Vengeance. Zwał się on chyba German.slf. Plik trzeba było rozpakować, a potem wrzucić do katalogu JA2.data. Wtedy MOD ruszał na polskiej podstawce, bez wywalania. Przerabiałem to kiedyś na konkurencyjnej wobec JAC, a zawieszonej już stronie LA. Może szefostwo JAC zapoda plik do ściągnięcia? Znalazłem go u siebie na dysku. Nie dam głowy pod topór, że to tak na 100% było, pamięć ludzka jest zawodna. Jednak mam wciąż działającą instalkę Vengeance, co przybliża tę legendę prawdzie historycznej. Był jeszcze jeden plik, Vengeance_english_patch, który zmieniał część tekstów na angielski - tego szpeja też znalazłem u siebie na dysku.
No i jeszcze jedno:
Swego czasu (A.D. 2007) dwóch osobników: djt (znający język szprechen) i gonzo_68 (znający nieźle rosyjski - dla zmylenia nieprzyjaciela), opracowało wyczerpujący (nie tylko twórców) poradnik do tego MOD-a. Prawie wszystkie gęby (94 na 96 występujących), opisy zadań, broni, pancerzy, łączenia przedmiotów, teleportów i błędów. Samo to zniechęca do kontaktów z wyżej wymienionymi ekstremistami. Kto wie, czy nie konstruują ładunków wybuchowych, albo jeszcze gorzej?
Mam nadzieję, że zniechęciłem Cię wystarczająco do kontaktów PW z wymienioną dwójką.
Co innego redakcja JAC, ci wydają się być poczytalni. Aczkolwiek moja opinia może być podważana, choćby z racji popełnionych występków.


Ostatnio zmieniony 14 sty 2011 01:54 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
mike2220
Post : 14 sty 2011 15:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 13.01.2011


Czyli rozumiem, ze nic sie nie da zrobić?


*
 
djt
Post : 14 sty 2011 20:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
http://www.mediafire.com/?vj42dy4nxfd


Da się. Tak jak pisał gonzo_68. Aktualny link do pliku german.slf:

http://www.mediafire.com/?vj42dy4nxfd

Ściągnij i postępuj tak jak prawi Gonzo.
Jest też wersja 1.13 tego moda.

Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
emanuel
Post : 16 sty 2011 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


a poradnik też pokażecie? :diabel2:

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
mike2220
Post : 16 sty 2011 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 13.01.2011


Działa :jupi: wielkie dzieki za pomoc :ok:


*
 
djt
Post : 16 sty 2011 20:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
a poradnik też pokażecie?


Lenowi wysłaliśmy swego czasu poradnik do Back 2 Business, z Vengeance trzeba by było złożyć wszystkie wątki do kupy w jakiś plik .pdf.
Myślę, że na dniach chyba da się coś zrobić, musimy odgrzebać to wszystko z dysków :)

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Len
Post : 16 sty 2011 20:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


djt pisze:
Lenowi wysłaliśmy swego czasu poradnik do Back 2 Business, z Vengeance trzeba by było złożyć wszystkie wątki do kupy w jakiś plik .pdf.
Myślę, że na dniach chyba da się coś zrobić, musimy odgrzebać to wszystko z dysków :)

Eee... tak? :D To były opisy postaci czy coś jeszcze? Przyznam się, że kompletnie nic nie pamiętam.


*
  WWW
lukasamd
Post : 16 sty 2011 20:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


djt pisze:
Lenowi wysłaliśmy swego czasu poradnik do Back 2 Business


Len pisze:
Eee... tak? :D To były opisy postaci czy coś jeszcze? Przyznam się, że kompletnie nic nie pamiętam.


Było było, przecież ja dzięki temu przeszedłem B2B i napisałem recenzję tego moda oraz opisy postaci (chociaż większość już była opisana w tym pliku), potem nie było jednak czasu na opisanie zadań no i temat zdechł... można by to reaktywować*, tak samo z Vengeance, bo na stronie bardzo skąpo mamy to opisane.

* - Len, gdzie to masz? :D



Mój 6666 post !!! To znak xD


*
  WWW
djt
Post : 16 sty 2011 23:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
To były opisy postaci czy coś jeszcze? Przyznam się, że kompletnie nic nie pamiętam.


Zapodałem na sendspace chyba kompletny plik .pdf
Gdzieś na forum wisiało to...

...no właśnie ;)
http://forum.jagged-alliance.pl/back-to-business-t519.html

Z postów wynika że czytałeś :)
Jakby co, plik mogę zapodać jeszcze raz.

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
gonzo_68
Post : 17 sty 2011 01:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Poradnik do niemieckiego B2B zgłębiał Lukasamd. Później na tej podstawie napisał coś od siebie. Zrozumiałe jest, że mógł (ale nie musiał) zajrzeć do tego poradnika Len.
Jeśli chodzi o Vengeance, to chyba nie poszło do nikogo, zostało u dwóch robiących go ekstremistów.
Jeśli ktoś chce (ot, choćby Emanuel), to żaden problem.
Mam wszystko na dysku.
Postacie (94 na 96) i zadania. Bronie, pancerze, e-maile, teleporty, łączenie przedmiotów, błędy i ciekawostki.
Djt przetłumaczył wystarczająco dużo, aby przeszedł to ktoś, kto nie zna niemieckiego. Większość istotnych odzywek różnych postaci.
Można powiesić to w sieci, można uderzyć na PW do jednego z winnych i dostać to wszystko na maila.
Na zdrowie.

PS.
Poradnik do rosyjskiego B2B VM-Edition v2.1 miałem skończyć wiosną ubiegłego roku. Jednak pomoc przy tłumaczeniu Night Ops i opisów sprzętu do 1.13 - nasmarowałem coś około 700 (obie historie zainicjował Inshy) - opóźniła sprawę. Wróciłem do tego teraz, po rozegraniu NO PL. Jeśli ktoś ma smaki na rosyjski tuning B2B, to niech da znać. Sposób instalacji, postacie, zadania - to jest już gotowe. Mogę podesłać taką "wersję beta", przecież do grobu tego nie zabiorę. Ambitnie tłumaczę pliki z laptopa, odzywki, maile, ale to potrwa.


Ostatnio zmieniony 17 sty 2011 02:58 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 17 sty 2011 16:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Całkowicie mi to z głowy wyleciało :) No niemniej, podeślijcie z tych poradników co macie. Zobaczymy co da się z tym zrobić.


*
  WWW
gonzo_68
Post : 21 lut 2011 12:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Emanuel chciał zobaczyć poradnik, to poskładałem to jakoś.
http://www.mediafire.com/?i6ddb8qp7uh7puq
No i jeszcze link do pliku, który zmienia na język angielski to i owo (część wypowiedzi NPC i RPC, opisy broni, większości amunicji, wyposażenia, e-maile od Agencji, które na początku wyjaśniają nam, o co chodzi). Oprócz tego e-maile są przetłumaczone na polski, w samym poradniku. Jeśli dobrze pamiętam, to plik rozpakowujemy do katalogu z grą i godzimy się na nadpisanie/zastąpienie istniejących w niej plików.
http://www.mediafire.com/?jszihozjzgy
Link do pliku german.slf podał wyżej djt.


Ostatnio zmieniony 21 lut 2011 12:36 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie