Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 15 lis 2010 22:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ostatnio przeglądają sobie the Bear's Pit znalazłem ciekawego rosyjskiego moda, który nazywa się JA2 1.13 Real-Death MOD:
http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... t=6&page=1

Cytuj:
That in it new it is global.? -


*New music, new sounds, a floor-mat from enemies in the form of speech and the text!

*New ambient sounds

The balance of all weapon and subjects of the realistic party is reversed!

All fighters have at once good, the best is more exact
Regimentals from A.I.M. - firm to the reservation-suit, as well as should be as a matter of fact.

*Move of civilians goes faster than in
The original 1.13!


*Army will be attack on cities
As the present army - a mining of approaches
Becomes actual!!!

*Snipers on military objects are well hidden,
And those that on roofs are covered by bags with sand
So to them practically not probably to get and them
It is not visible - but you they see perfectly as in the afternoon so
And at night... smile

*Objects the raised importance
Are in addition strengthened by protective means,
For storm use of a smoke and as explosives -
Becomes the extremely actual.


*Sniper rifles do not shoot now on
All card as started talking, - it is necessary for you
To have rather good skills what with
Them to get on distant distances or to have
Last models with all lotions!

But - 1 time in a head - the CORPSE. Any teals.


*Auto-fire machine gunners, not such exact and brutal... - it is corrected!


Realness has not prevented balance a little!
Pleasant game.



Odpaliłem na standardowych ustawieniach - 1 milion $ na koncie. Wziąłem najlepszych z AIM i... przeciwnik mnie dosłownie rozsmarował w pierwszym sektorze Omerty :D Multuuum przeciwników, a dodatkow jest tam czołg, a sprzętu na niego nie ma.
Gdzieś na forum widziałem mapkę, w której pokazali ilu jest przeciwników - każdy sektor był wypełniony. To jakoś mi się nie zgadza, bo odpaliłem kody i są wolne sektory, ale faktycznie, jest sporo wrogów. Niektóre sektory poważnie zmienione.

Aha, aby w ogóle wypakować moda, trzeba użyć 7-zipa w wersji beta, bo oni kompresowali nowym algorytmem!


*
  WWW
M'cin
Post : 15 lis 2010 23:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A to ja bym jeszcze im zasugerował wizytę u znajomego z lepiej doszlifowanym angolem :D Ciężko się to czytało, niegramatyczne w żadnym wypadku. A że jeszcze chcieli zrobić to jak profesjonaliści, żeby wyglądało lekko, a nie szkolnie - moda nie znam, ale news do wymiany :D


*
 
Starchris
Post : 16 lis 2010 00:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Zajrzałem na szybko do niego i można by powiedzieć, że modyfikacja ta jest wykonana w podobnym stylu co moja modyfikacja, czyli wydali nowe odświeżone (ulepszone) JA2 1.13. Czyli są nowe mapy (są wykonane w całości na nowo ale nie wiem czy wszystkie sektory), nowe odgłosy, nowe głosy i teksty najemników, nowa muzyka, nowe ulepszenia (wgrany jest N.A.S., dużo ulepszeń taktycznych, ofensywnych i obronnych - wszystko w celu zwiększenia do maksimum realizmu w grze), nowy interface, nowe głosy wrogów i cywili i tak dalej i tak dalej. Fabuła i misje oczywiście zostały takie same.

Wszystkie nowości od razu można zauważyć i czuje się to, że się gra na zmodyfikowanym 1.13 a nie na klasycznym. Ale przede wszystkim mod jest przeznaczony bardziej dla osób, które lubią prawdziwe hardcorowe i niesłychanie długie potyczki z wrogami. Stąd sama nazwa "Prawdziwa śmierć". Wszystkie mapy są wykonane w taki sposób aby maksymalnie utrudnić zdobycie sektorów, przeciwnicy są znakomicie ufortyfikowani. Sam autor zaleca aby grać na poziomie trudności insane. Ale oczywiście gdy włączymy poziom Novice to przeciwników w sektorach jest tylko kilku.

Odważę się powiedzieć, że są teraz dwie wersje 1.13 czyli klasyczna i ta zmodyfikowana. Na pierwszy rzut oka modyfikacja ta jest jeszcze bardziej przeładowana ulepszeniami i nowościami niż klasyczne 1.13. W zależności kto co lubi to dla jednych będzie to na plus, a dla drugich niestety na minus.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie