Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
fabiannlb
Post : 11 kwie 2010 09:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 20.05.2007
  • Skąd: Gniezno


Mi jakoś nie chcą działać modyfikacje.. dlaczego jak to zrobić.?? włączy sie gra kupi sie najemnikow ale jak przechodzi sie do mapy to sie zawiesza albo wyłącza komputer


*
 
lukasamd
Post : 11 kwie 2010 11:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jakie dokładnie mody Ci nie działają? Czy pokazują się jakieś informacje o błędach?
Prosimy o więcej konkretów ;)


*
  WWW
fabiannlb
Post : 11 kwie 2010 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 20.05.2007
  • Skąd: Gniezno


dawno temu próbowałem.. chyba Vietnam mi nie działał... a mozesz mi polecic jakąs modyfikacje dobra gdzie jest inna mapa i mowe bronie nowe postaci.


*
 
fabiannlb
Post : 11 kwie 2010 12:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 20.05.2007
  • Skąd: Gniezno


Teraz sciągam modyfikacje ja2 vengeance .... mam ogrinalne JA2 z ch action czy jakies tam innego pisma o grach.. bedzie ni to działać?? jak to zainstalowac bo kiedys miałem problemy?? wszystko normalnie bo zawsze jakies bledy mi wyskakiwaly nie szlo grać...


*
 
lukasamd
Post : 11 kwie 2010 13:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Vietnam SOG jest przeznaczony dla JA2 Unfinished Bussines. Poza tym po instalacji gry, moda a potem spolszczenia nie powinno być z nim żadnych problemów :)

W wypadku Vengeance możesz mieć problem z obsługą strony AIM, ale i na to jest rozwiązanie, wystarczy pobrać łatkę JA2 AIM PL:
https://jagged-alliance.pl/download27/

Jeżeli chcesz pograć w naprawdę sporego moda, to polecam Urban Chaos - wystarczy JA2 + instalacja moda + najnowsze spolszczenie. Wszystko instaluje się bardzo prosto, a modyfikacja jest bardzo rozbudowana ;)
https://jagged-alliance.pl/download62/
(wystarczy pierwszy [spolszczenie] i ostatni [modyfikacja] plik).


*
  WWW
Olinka
Post : 11 kwie 2010 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


fabiannlb pisze:
Teraz sciągam modyfikacje ja2 vengeance .... mam ogrinalne JA2 z ch action czy jakies tam innego pisma o grach.. bedzie ni to działać?? jak to zainstalowac bo kiedys miałem problemy?? wszystko normalnie bo zawsze jakies bledy mi wyskakiwaly nie szlo grać...
taka praktyczna uwaga, rada za nim zainstalujesz modyfikacje najpierw dobrze przeczytaj na jaka czesc (wersje) JA jest przeznaczona.
Czesto sa tu na stronie w odpowiednich działach instrukcje do instalacji modów i juz długie watki na temat samych modyfilacji.
niestety troche czasu trzeba poswiecic by sie przez to przebic ale warto.

Powodzenia i dobrej zabawy.
Vietnam ukonczyłam warto zainstalowac.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron