Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 07 lip 2007 20:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Pierwsze wrażenie - po instalacji na JA2 1.05r PL nie działa AIM (wywala do windy), wiem że kiedyś już tak bywało z modami ale nie pamiętam jak to się naprawia :/


*
  WWW
Bartek0511
Post : 07 lip 2007 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


snick pisze:
Zastanawiam się, jak ten mod poradziłby sobie na JA2 Gold. Nie chcę instalować w ciemno, może jakiś moder mi poradzi, jaką wersję JA2 wybrać jako dobrą "podstawkę"?


w sumie powinno działać na wszystkich wersje różnią się tylko exekiem a go przecież dają, btw. na moim 1.05r jest problem z laptopem a dokładniej z AIM.


*
 
Lecter
Post : 07 lip 2007 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


u mnie na 1.12 gold wszytko gra i buczy


*
 
Bartek0511
Post : 07 lip 2007 21:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006




*
 
lukasamd
Post : 08 lip 2007 12:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wczoraj zacząłem grać a dzisiaj chyba skończę - w modzie nie ma prawie nic nowego, no dobra, kilka broni (które są prawie identyczne jak oryginały) oraz samoobrona w niektórych miejscach. Zmiany w samych sektorach są zbyt małe aby były silnie odczuwalne.

Część rzeczy jest IMO bardzo słaba - interfejs który wygląda normalnie tandetnie no i opisy broni, każda ma "Made in XXX" gdzie XXX jest krajem w którym produkuje się broń.

Jeżeli ktoś chce grać w Jagged a nie ma żadnego innego moda pod ręką to się może skusić, dla kogoś bardziej wybrednego (np. ja) mod nie stanowi dobrej propozycji.

EDIT:
Zapomniałem wspomnieć o czymś bardzo denerwującym - kiedy klikamy na irę mówi ona "Ja!" co z pewnością oznacza "Tak" po niemiecku, mimo to w bazie rebeliantów mówi nam że jest amerykanką, detal ale wkurza, po co to w ogóle zmieniano skoro było dobre? :|


*
  WWW
Len
Post : 08 lip 2007 18:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
w sumie powinno działać na wszystkich wersje różnią się tylko exekiem a go przecież dają,

Plus pliki dll, a te akurat mają duże znaczenie.

Ja dopiero jutro będę miał okazję zobaczyć moda. Od początku wiedziałem, że to nie bedzie nic dużego, o czym zresztą pisałem wiele razy na stronie i na forum, więc Twoje zdziwienie Lukas nie powinno mieć miejsca ;) Tymczasem zajrzałem na stronę o MFM zrobioną przez LA, włączyłem i wyłączyłem, domyslam się, że tak samo będzie z modyfikacją bo JA2 już przeszedłem.


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 lip 2007 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Powiem publicznie o tym co sądzę, samej strony itp się nie czepami ale po co tworzyć witrynę dla tak małej modyfikacji? :| Na pokaz? Innego celu jakoś nie znalazłem. Rozumiem jeszcze gdyby mod był choć nieco bardziej rozbudowany i np. spolszczony.


*
  WWW
Len
Post : 08 lip 2007 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja widzę tylko jeden sens - przyciągnięcie ludzi, taka forma reklamy. Szkoda tylko, że roboty sporo a korzyści dość krótkotrwałe, takie strony są często odwiedzane ale tylko w pierwszych chwilach.

Domyślam się, że teraz będą je produkowali masowo niczym skośnoocy zapędzeni do pracy.


*
  WWW
Len
Post : 12 lip 2007 15:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Właśnie weszłem na Bear's Pit Forum, patrzę a tu nowy dział o JA2 Militia Factions :) Bearpit coś ostatnio nie żałuje, szkoda tylko, że robi działy o modyfikacjach, które nie będą niczym rewolucyjnym. Oczywiście to fajna modyfikacja ale chyba nie na tyle duża by był w ogóle sens robić dla niej oddzielny dział.

Szczerze mówiąc jeśli jest dział o Legion 2 i Militia Factions to zastanawiam się jakim cudem nie ma o Nowej Kaledonii. Cóż, być może nie wczytał się w temat.


*
  WWW
lukasamd
Post : 12 lip 2007 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No moim zdaniem taka modyfikacja w pełni nie zasługuje na oddzielny dział na takim forum jak Bear's Pit. Nie wiem po co założyli skoro ta gra jest (dużo) słabsza nawet niż Wildfire (obie części) który za grę idealną uważany nie jest :|


*
  WWW
Bartek0511
Post : 12 lip 2007 16:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Grałem, grałem ale krótko nawet Omerty nie przeszedłem bo mi się po prostu gra znudziła, juz bardziej wolę sobie pograć w Dedrianna Lives lub zwykłe JA2. Może dłużej pogram jak będzie konwersja na v1.13.


*
 
Len
Post : 12 lip 2007 17:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A co do konwersji MFM na 1.13, będzie już niebawem. Było bardzo mało do roboty więc Will nie zbyt się napracował co widać po zapowiedzi jego nowych projektów.

Update:
Po kompletnym braku zainteresowania na forum LA tą modyfikacją wnioskuję, że tam też się nie przyjęła.


*
  WWW
Len
Post : 08 sie 2007 14:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Militia Factions Mod na 1.13
News 08.08.07

Cytuj:
Jak informowaliśmy jakiś czas temu, modyfikacja Militia Factions Mod stworzona zostanie również na v1.13. Tak też się stało. Dziś autor modyfikacji - Will Gates, poinformował na Bear's Pit Forum o ukończeniu prac nad konwersją i udostępnił niezbędne pliki.

Niestety są to wyłącznie nowe pliki, więc aby zagrać w MFM 1.13 musimy najpierw pobrać i zainstalować oryginalną wersję. [Więcej]


*
  WWW
Bartek0511
Post : 08 sie 2007 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Fajnie, w grałem chwilę w MFM na zwykłym JA2 i mi się nie podobało za bardzo. Teraz jak wrócę z wakacji to wypróbuje to na v1.13, mam nadzieje że się w tego moda bardziej zagłębie. :)


*
 
lukasamd
Post : 08 sie 2007 17:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja jestem pewien że teraz na bank w niego nie zagram - nie przepadam za JA2 1.13 a ten mod już na zwykłym JA2 mnie nie przyciągnął do siebie:

Cytuj:
Wczoraj zacząłem grać a dzisiaj chyba skończę - w modzie nie ma prawie nic nowego, no dobra, kilka broni (które są prawie identyczne jak oryginały) oraz samoobrona w niektórych miejscach. Zmiany w samych sektorach są zbyt małe aby były silnie odczuwalne...


i zdanie to utrzymuję nadal :]


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron