Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 04 wrz 2006 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Więc posłuchałem tego co radziliście i postanowiłem zagrać w tego moda :D .

Okazał się całkiem niezły - zaisntalowałem go na JA2 1.13 bo na JA2 PL były problemy z wejściem do AIM, teraz mam po angielsku ale działa.

Gra tylko częsciowo zmienia fabułę - tzn. jest królowa ale chodzi też o pewien wirus (tyle udało mi się zrozumieć :D). Pierwszym zaskoczeniem było to że w Omercie zaraz po wylądowaniu nie znalazłem NIKOGO komu mógłbym wręczyć list od Miguela. Na szczęscie stał tam pewien osobnik który kazał mi iść do drugiego sektora - to co zobaczyłem bardzo mi zdziwiło, brak wrogów ale sektor wygląda tak jak szpital psychiatryczny z Urban Chaos. Mozna tam znaleźć 1 nowego RPC oraz Dynamo i Shanka.

Nie będe opisywał oczywiście wszytskiego ale wymienię tutaj kilka różnic/nowości:

- Maddoga spotykamy losowo, jeździ on samochodem Eldorado (można zabrać)
- Część sektorów to te z Urban Chaos, część z Wildfire 2005 a część jest nowa ;)
- sporo nowych broni i poprawione stare (choć odgłosy mi się nie podobają), rozróznienie np. na C-7 i M16A1
- brak rebeliantów w Omercie (z tego co wiem znajdę ich w Estoni)
- pozmieniane role, dodanie nowych lub usunięcie starych NPC

Dodam jeszcze że grajest strasznie łatwa - gram na doświadczonym i żałuję że nie wybrałem eksperta. Jak zwykle po zajęciu drassen skierowałem się do chitzeny przez San Monę - tam w każdym z sektorów było maks po 8-10 wrogów ale za to z wyposażeniem (Dragunovy, M82, C-7, M16A1 itp.) które niemiłosiernie ułatwia zajęcie poczatkowych miast. Do tego wrogów jest jakby trochę mało - spodziewałem się na doświadczonym więcej elity itp.

No to chyba tyle ;) Nie zamierzałem pisać o tym artykułu więc trochę streściłem i wrzuciłem tutaj ;)


*
  WWW
Starchris
Post : 18 wrz 2013 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Podczas aktualizacji modów, przypadkowo odkryłem tego moda i powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony, aż zacząłem w niego grać. Fabuła niby nie zmieniona, ale jakby się w inną grę grało. Strasznie dziwne te sektory, ale ogólnie fajne. Dobrze zrobione nowe twarze nowych postaci (no ok, może poza głosem). Wszystko tak zrobione, aby cała kampania (pomimo niezmienionego głównego celu jakim jest Deidranna), była inna od typowego schematu w JA2: Fatima - rebelianci - Drassen i tak dalej.

No ale poziom trudności to masakra. Wynajmuje Shadowa z dragunowem i jestem nie pokonany. Jakby co, to grajcie tylko na ekspercie, bo to jest jak spacer po parku.

https://jagged-alliance.pl/plik105/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 19 wrz 2013 04:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Jak tylko skończe "tworzyć" to chętnie zerknę co i jak...

Broń w Chitizenie jakby trochę spod Meduny ;) To co w pałacu?

...i nowe mapy :one:Bardzo dobrze, bo klasyczne, Arulco Revisited, itp już są oklepane.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron