Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Jazz
Post : 02 paź 2009 15:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Rok temu wpadłem na pomysł zrobienia konwersji Sabre Team na JA2. Nawet powstała pierwsza wersja na starym kodzie v1.13. A teraz się zastanawiam nad wznowieniem projektu. W sumie do zrobienia jest niewiele. Modyfikacja zawierałaby cztery mapy, sześciu nowych ludzi do rekrutacji oraz odprawy takie jak w ST. Ostatnio wykonałem klika obrazków na odprawy. Takie jak w oryginalnym ST tylko że wznowione.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak będzie zainteresowanie to w ślimaczym tempie będę kontynuował projekt :)

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
lukasamd
Post : 02 paź 2009 15:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A czemu by nie, moim zdaniem bardzo dobry pomysł Jazz.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem menu główne w Legionie oraz Twoje avatary wiedziałem, że skądś to znam... teraz wydało mi się, że i nazwa gry obiła mi sie o uszy i... rzeczywiście! Grałem w nią gdy byłem dosyć małym dzieciakiem.

Ja z przyjemnością zagrałbym w taką niewielką, acz nakierowaną na konkretne działania modyfikację / konwersję. Kiedyś był na forum pomysł utworzenia moda bazującego na wydarzeniach dotyczących strzelaniny w North Hollywood, idea bardzo dobra - mod prosty, ale mający swój niepowtarzalny klimat. Niestety umarł śmiercią naturalną...


*
  WWW
Len
Post : 02 paź 2009 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jazz dorwać ciebie na Gg to większe szczęście niż szóstka w Lotto przy kumulacji 40 milionów :P

Ja sam nie wiem co o projekcie myśleć. W sumie, bardzo mały ale może będzie z tego coś fajnego.


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 paź 2009 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Lepiej mały a zakończony, niż duży i padający po kilku miesiącach :)


*
  WWW
Len
Post : 02 paź 2009 23:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mało ci spolszczeń? :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 03 paź 2009 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie mało, ale spolszczenia to nie to samo, co modyfikacje, w szczególności takie, które są innowacyjne i klimatyczne - w jakiegoś moda mogę zagrać kiedykolwiek, najczęściej nawet bez dokładnego zrozumienia fabuły z powodu barier językowych można grę przejść (choć wiadomo, to nie to samo).

Jazz tworzy natomiast innowacyjne i bardzo klimatyczne modyfikacje, dla mnie są dużo bardziej owocne niż polonizacje :P Legion 1 teraz może nie jest już "CZYMŚ", Legion 2 to IMO najlepsza modyfikacja Jagged Alliance w historii (lepsza niż RR i Urban Chaos), zaś wydaje mi się, że Sabre Team może i byłoby małe, ale za to okraszone cała masą bardzo klimatycznych nowości :)


*
  WWW
Len
Post : 07 lip 2011 18:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pamiętacie jeszcze Sabre Team? Jazz ostatnio mocno aktualizuje swój kanał na YouTube, jednym z nowych filmików jest 10-minutowy gameplay z JA2: Sabre Team: https://www.youtube.com/watch?v=91Vkd0tAZtc

Widać na nim, że działa na 1.13, ale nie widać zbyt wielu nowości, jakie wprowadza sama modyfikacja ST. Więcej, bo nową stronę w laptopie widać na poniższym, bardzo krótkim nagraniu: https://www.youtube.com/watch?v=COrBVvBuX6I


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 lip 2011 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ciekawie to wygląda, w szczególności chodzi mi o informacje pokazywane w laptopie.
W sumie myślałem, że ten projekt został zamknięty skoro i strona zamknięta, ale jak widać po tym filmiku czy też JA2 1.13 UB Jazz chyba jednak jeszcze nie odpuścił :)


*
  WWW
Len
Post : 07 lip 2011 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Myślę, że jednak odpuścił. Filmik znalazłem w kategorii "Projekty anulowane".


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie